PDA

View Full Version : Хелпп...



kiberrboy
07-04-2011, 19:35
Здравейте. Проблемът ми е следния. Днес с приятели играехме футбол и като се борим за топката той ме удари с рамо и аз на 5 метра. А аз като го ударя почти нищо. Аз съм и лек. 56кг на 180. А предишния ден с друг приятел се блъскахме и пак същото. Вече съм отчаян.. :s . Какво ще ми препоръчате за да се "стегна" Какви упражнения да правя. На каква храна да наблягна и т.н ....

Serphent
07-04-2011, 19:56
Тренирай в фитнес с фитнес инструктор най-добре. Но може просто да ядеш храни които са с не наситени мазнини ,за да качиш маса и тренирай на лостове или във фитнес избора е твой.Яж картофи ,червено месо ,ориз общо взето приемай повече калории от колкото по принцип приемаш на ден .

kiberrboy
07-04-2011, 20:00
Нямам възможност да ходя на фитнес щото нямам наблизо, но тренирам стрийт фитнес и после с гирички. Ще се стремя да приемам повече калории :)

navar
07-04-2011, 20:14
еееех,този стрийт фитнес....

firstdiesel
07-04-2011, 20:59
трябва да тренираш за баланс ...
ако имаш някъв приятел борец, питай го може да ти помогне да научиш как да се буташ

kiberrboy
07-05-2011, 08:36
Какви тренировки мога да правя за баланс :)

firstdiesel
07-05-2011, 09:41
Какви тренировки мога да правя за баланс :)

петльов бой .. бутате се само с гърдите

другото упражнение е да се бутате от клинч и да сменяте клинча (от рамо-на рамо)

тия неща не могат да се обеснят, трябва да ти се покажат ..
упражненията ще ти помогнат да контролираш торса си по-добре

балансиращи мускули са коремната мускулатура, кръста ... а бутащи са бедрата, краката като цяло. Така че ще е добре да си ги тренираш.

пп: клинча за който ти говоря е боксовия, а не борческия клинч

DA0Trooper
07-05-2011, 10:01
борба!!!