PDA

View Full Version : Кленбутерол!



DownloadVirus
07-04-2011, 19:41
Първо да се каже на МОДЕРАТОРА да не изтрива/заклюва темата.Медикамента се използва не само за маса/сила/релеф,но и за астма,доколкото прочетох!

Първо много съм бос относно медикаменти и прочетох тези теми:

http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5%F1/%CC%E5%E4%E8%EA%E0%EC%E5%ED%F2%E8/

И после това

http://apteka.framar.bg/30010206/%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%B5%D 1%80%D0%BE%D0%BB-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-20-%D0%BC%D0%B3-50-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0

Искам да споделите малко личен опит,защото ми е за ПЪРВИ път !

1.Може ли с ВВД и кленбутерола да качвам мм и свалям мазнини едновременно? Точно това пише в статиите ,не знам дали с ВВД ще стане?!
2.За да "излезна" от цикълът,който да речем ще е към 2 месеца,как да го направя,може ли без други медикаменти?!
3.Четох нещо за увеличаване на дозите като примерно 1 сутрин,другият ден сутрин и вечер и така може да вземеш и по 6-7 на ден

Дано се оформи добра дискусия , силно се надявам!

navar
07-04-2011, 20:15
само да се има предвид че освен че се ползва при астматични пристъпи,редовната употреба на този препарат може да доведе до такива пристъпи.

DownloadVirus
07-04-2011, 20:19
само да се има предвид че освен че се ползва при астматични пристъпи,редовната употреба на този препарат може да доведе до такива пристъпи.

Ако го приемам веднъж на година , като първите две седмици е всеки ден,а после 2-3 дена без и тн , докато чукна 2та месеца ? В сайта пише и за дните когато не го приемам да взимам други неща като ефедрин + кофеин + аспирин за максимален ефект.

Обясняваше се и защо трябва след 14 дена да се взима , пълнели се клетките с .. а бе горе-долу както с монохидрата,поне така разбрах..

redbul2
07-04-2011, 20:34
Със сигурност модераторът ще заключи темата,а може да има и (бан)ан :D

DownloadVirus
07-05-2011, 08:13
Със сигурност модераторът ще заключи темата,а може да има и (бан)ан :D

Стига пророкува бе! Писал съм в началото на темата.. :)

firstdiesel
07-05-2011, 09:47
къде ша се състезаваш та скачаш на зоб ?

DownloadVirus
07-05-2011, 09:48
къде ша се състезаваш та скачаш на зоб ?

Никъде! За себе си го прая :o 8)

firstdiesel
07-05-2011, 09:55
къде ша се състезаваш та скачаш на зоб ?

Никъде! За себе си го прая :o 8)
май и ти си само по скойките и чалъмите, ама карай ...

DA0Trooper
07-05-2011, 09:56
virus недей се фърля където не трябва! Тренирай с добавки ,щото може да стане по-лошо за тебе :)

DownloadVirus
07-05-2011, 10:00
virus недей се фърля където не трябва! Тренирай с добавки ,щото може да стане по-лошо за тебе :)

Тва ирония ли беше ? :?

DA0Trooper
07-05-2011, 10:01
както някой каза по-горе с клена майтап не бива. От де да знаеш ,че няма да направиш някакъв пристъп и после трахеотомии :(

DownloadVirus
07-05-2011, 10:02
както някой каза по-горе с клена майтап не бива. От де да знаеш ,че няма да направиш някакъв пристъп и после трахеотомии :(

Е тогава кво да правя ? :S Кво да взема :? Тва ми се видя най-удачно,ама май не е ?! :X Много садвам ;x

DA0Trooper
07-05-2011, 10:04
Карай до де може натурално, ако ще се състезаваш- има си треньори истории те ще те подготвят. Аз избързах (малко по-голям бях де) с теяя работи- има резултат работи сичко е ок , обаче си е като дрога :D
Пък и чистенето е доста по-лесно дори само с храна отколкото качване! Препарати/ в някой случаи добавки са излишни!

DownloadVirus
07-05-2011, 10:07
Аз се спрях на този препарат точно защото:

1.Много е евтин и го има в аптеката
2.Мога да свалям мазнини и качвам мускулна маса
3.С хранителният ми режим,който да речем е поддържан на добро ниво,ще постигна резултатите.

Кой да ме подготвя,няма! Нема такива треньори и не мисля и да се състезавам,за мене си искам ;s

SolomonIceberg
07-05-2011, 10:17
Аз се спрях на този препарат точно защото:

1.Много е евтин и го има в аптеката
2.Мога да свалям мазнини и качвам мускулна маса
3.С хранителният ми режим,който да речем е поддържан на добро ниво,ще постигна резултатите.

Кой да ме подготвя,няма! Нема такива треньори и не мисля и да се състезавам,за мене си искам ;s
Не ти ли идва на ум, че много "много" на едно място не е на добре ?
В най-добрия случай някое от "много"-то не е вярно :)

Къде бързаш на 17 години...тренирай си и всичко ще си дойде на мястото поле-лека :)

DownloadVirus
07-05-2011, 10:23
Аз се спрях на този препарат точно защото:

1.Много е евтин и го има в аптеката
2.Мога да свалям мазнини и качвам мускулна маса
3.С хранителният ми режим,който да речем е поддържан на добро ниво,ще постигна резултатите.

Кой да ме подготвя,няма! Нема такива треньори и не мисля и да се състезавам,за мене си искам ;s
Не ти ли идва на ум, че много "много" на едно място не е на добре ?
В най-добрия случай някое от "много"-то не е вярно :)

Къде бързаш на 17 години...тренирай си и всичко ще си дойде на мястото поле-лека :)

Поне от статиите дето четох с кленбутерола и тренировките си извадих извод,че ако не вдигам много кила,маса няма да имам !

И в крайна сметка какво може да взема ? Натурално ли да се кара :?

SolomonIceberg
07-05-2011, 12:31
Аз се спрях на този препарат точно защото:

1.Много е евтин и го има в аптеката
2.Мога да свалям мазнини и качвам мускулна маса
3.С хранителният ми режим,който да речем е поддържан на добро ниво,ще постигна резултатите.

Кой да ме подготвя,няма! Нема такива треньори и не мисля и да се състезавам,за мене си искам ;s
Не ти ли идва на ум, че много "много" на едно място не е на добре ?
В най-добрия случай някое от "много"-то не е вярно :)

Къде бързаш на 17 години...тренирай си и всичко ще си дойде на мястото поле-лека :)

Поне от статиите дето четох с кленбутерола и тренировките си извадих извод,че ако не вдигам много кила,маса няма да имам !

И в крайна сметка какво може да взема ? Натурално ли да се кара :?

Ма ти бързаш ли за някъде?
Карай си натурално щом няма да се състезаваш.
един ден няма да съжаляваш :)

DownloadVirus
07-05-2011, 13:34
Аз се спрях на този препарат точно защото:

1.Много е евтин и го има в аптеката
2.Мога да свалям мазнини и качвам мускулна маса
3.С хранителният ми режим,който да речем е поддържан на добро ниво,ще постигна резултатите.

Кой да ме подготвя,няма! Нема такива треньори и не мисля и да се състезавам,за мене си искам ;s
Не ти ли идва на ум, че много "много" на едно място не е на добре ?
В най-добрия случай някое от "много"-то не е вярно :)

Къде бързаш на 17 години...тренирай си и всичко ще си дойде на мястото поле-лека :)

Поне от статиите дето четох с кленбутерола и тренировките си извадих извод,че ако не вдигам много кила,маса няма да имам !

И в крайна сметка какво може да взема ? Натурално ли да се кара :?

Ма ти бързаш ли за някъде?
Карай си натурално щом няма да се състезаваш.
един ден няма да съжаляваш :)

Ами ако искам да чийтвам?! Тоест искам да се явя на състазание за натурални културисти,ама да съм назобан? Ще ме хванат ли и колко време преди тва трябва да спра и какво е подходящо,за да не се забележи в кръв/урина, като правят тестове ?!

DA0Trooper
07-05-2011, 13:56
ако има допинг контрола ще те фанат. Ако не ще те фанат з а кура

DownloadVirus
07-05-2011, 14:05
ако има допинг контрола ще те фанат. Ако не ще те фанат з а "мъжкия полов орган"

Ами на състезание за натурални най-вероятно ще правят..

Thrombocyte
07-05-2011, 16:27
Твърде много го величаете този Клен, а както казаха - с медикаменти за асматици шега не бива.
Има толкова хубави продукти на световни марки, що не разгледаш някой сайт за добавки.

DownloadVirus
07-05-2011, 16:30
Твърде много го величаете този Клен, а както казаха - с медикаменти за асматици шега не бива.
Има толкова хубави продукти на световни марки, що не разгледаш някой сайт за добавки.

Ко да ги прая тия добавки :D Хем много пари искат, хем нищо не правят :D Не е така де,но добавки като протеин/амино и тн няма смисъл :d Креатин , noxplode и тн не мисля да взимам , тъпа работа ;(

Thrombocyte
07-05-2011, 16:34
При добро хранене, тренировки и съотвено добро нацелване на добавките и поносимост резултатите могат да бъдат повече от отлични :)

DownloadVirus
07-05-2011, 17:08
При добро хранене, тренировки и съотвено добро нацелване на добавките и поносимост резултатите могат да бъдат повече от отлични :)

Знам,ама работатае отчавайща,само с добавки ми е трудно да качвам мускулна маса и свалям мазнини едновременно,пък и са доста по-скъпи,да не се лъжем,един прост протеин whey на syntrax е около 35 кинта килото,и то не е с високобиологична стойност.. Храненето е добро,ако не беше то,до ся да съм раприличал на..

Искам да си вдигна кг-тата на базовите,ще се види,ама ако не кленбутерол какво друго?

fatrat (aka Da0Trooper) зоби всичко,па ми вика да не взимам , почвам да губя вяра в медикаментите!

redbul2
07-05-2011, 17:14
4. ВЪЗМОЖНИ НЕЖЕЛАНИ РЕАКЦИИ

Както всички лекарства, Кленбутерол Софарма може да предизвика нежелани реакции, въпреки че не всеки ги получава. При лечение с кленбутерол могат да се наблюдават главоболие, виене на свят, треперене на крайниците, напрегнатост, безсъние, учестена сърдечна дейност, болки в сърдечната област, повишение на кръвното налягане, кожен обрив, нарушения в уринирането, изключително рядко парадоксален бронхоспазъм, предсърдно мъждене, инфаркт на миокарда, което изисква незабавно прекратяване на лечението.

Ако някоя от нежеланите лекарствени реакции стане сериозна, или забележите други, неописани е тази листовка нежелани реакции, моля уведомете Вашия лекар или фармацевт.

DownloadVirus
07-05-2011, 17:16
Добре , ако забележа нещо от тези неща ще ида на лекар 8-)

Ама тези неща стават по принцип ако поемеш свръхдози ! Поне така знам :)

redbul2
07-05-2011, 17:21
Тук има една интересна статия,ако не си я гледал.
http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5%F1/%CC%E5%E4%E8%EA%E0%EC%E5%ED%F2%E8/%CA%EB%E5%ED%E1%F3%F2%E5%F0%EE%EB_20070722405/

Thrombocyte
07-05-2011, 17:40
Приятели са получавали болежки в сърдечната област, дори при малки дози, така че страничните ефекти не са единствено при предозиране.

DownloadVirus
07-05-2011, 17:41
Тук има една интересна статия,ако не си я гледал.
http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5%F1/%CC%E5%E4%E8%EA%E0%EC%E5%ED%F2%E8/%CA%EB%E5%ED%E1%F3%F2%E5%F0%EE%EB_20070722405/

Чел съм я..

fenasf
07-05-2011, 18:06
Само който го е ползвал може да ти даде добро мнение, така че пробвай...

DownloadVirus
07-05-2011, 18:40
Не знам вече,саднах направо ;x

firstdiesel
07-05-2011, 21:19
абе ако па зобиш зоби със стабилни изпитани препарати, не се занимавай с тва.
или играеш или не играеш.

на допинг теста ша те окошарят гаранция! Те там дето ги праят тия тестове не са сбирани от баира...

DownloadVirus
07-05-2011, 22:32
абе ако па зобиш зоби със стабилни изпитани препарати, не се занимавай с тва.
или играеш или не играеш.

на допинг теста ша те окошарят гаранция! Те там дето ги праят тия тестове не са сбирани от баира...

Ако може да се препоръча,за да видя как е работата,искам нещо от личен опит ! Не искам да ми развивате теории,тия неща има книги,има гоогле,учебници..

Има се впредвид,че искам:

Да свалям мазнини и качвам мускулна маса едновременно
Да си увелича работните тежести (дали ще има после този "йо-йо ефект" , да се върна на предишните ? Това също е важно.

Цената: Е да не е огромна,не казвам да е 4 кинта както кленбутерола,но пък да не е някво чудо,дето за месец иска 200 лева...То не знам колко има де.Бях се замислил силно за syntol , ама се отказах после,опасно си е ;x

В момента събирам $ , искам да имам една прилична сума от 300 + лева за поръчка на амино+протеин(изолат+казеи )+декстроза от един Английски сайт,останалите пари да си взема това,което казах :) Смятам по 10 кг протеина общо,а бе да речем,че трябва да ми останат около 100 лева за медикаментите!

Thrombocyte
07-06-2011, 08:20
Един сериозен цикъл от медикаменти изисква средства. Със 100-200лв няма да стане, познати са давали по 500-800лв за месец и половина и то само за медикаменти. Добавките и храната са отделно, така че си прави сметката.
За 100лв можеш само един Дианабол да си вземеш, а не смятам че той ще удовлетвори целите ти.
Стеродите не трябва да се пият от неопитни хора с минимални знания в тази сфера. Трябват консултации с лекари, медикаменти за прочистване на черния дроб, после самия цикъл и накрая медикаменти за нормално излизане от цикъла и възобновяване на нормалните нива на мъжкия полов хормон.
Тук ще ползвам една от най-добрите български поговорки " Не питай старило, питай патило".

SolomonIceberg
07-06-2011, 08:40
Един сериозен цикъл от медикаменти изисква средства. Със 100-200лв няма да стане...
Ще стане със 200 лева на месец и то перфектно, без никакви "медикаменти" !
Обаче на 17 години като си е безсмислено - фазата на бурния растеж завършва някъде към 20-21 при момчетата, така че до тогава си тренираш спокойно и без мноо фанатизъм.

Иначе DHEA + "Трибестан" + добри спортни витамини + амино + креатин идва под 200 лв на месец.Към тази суплементация като сложиш и стриктен режим и си ОК.

Вируса да не се коси толкова за тренировъчните си резултати и тежести, ми да си следва програмата :)

DownloadVirus
07-06-2011, 08:43
Иска ми се,ама в момента нямам кой да ми помога и за тва се наложи така :-x

А пък като гледам кленбутерола,че е 4 лв и си викам със 100 лева съм цар 8-)

SolomonIceberg
07-06-2011, 08:47
Иска ми се,ама в момента нямам кой да ми помога и за тва се наложи така :-x

А пък като гледам кленбутерола,че е 4 лв и си викам със 100 лева съм цар 8-)
Ми намери си някой за партия в залата и да идва да ти помага...не е толкова трудно :)

Па за кленбутерола - аз някой да е станал много корав от него не съм видял. :-P
Взимал съм кленбутерол като бях на 20-21 - файда йок !

Naik1
07-06-2011, 09:03
Чакай ся. Значи искаш да не даваш пари за скъпи препарати, едновременно да работиш за сила, маса, релеф и накрая да се пуснеш при натуралните, дето те тея работи ги тренират поотделно и ще искаш да ги биеш? wake up..

SolomonIceberg
07-06-2011, 09:13
Чакай ся. Значи искаш да не даваш пари за скъпи препарати, едновременно да работиш за сила, маса, релеф и накрая да се пуснеш при натуралните, дето те тея работи ги тренират поотделно и ще искаш да ги биеш? wake up..
Ако има кой да го рани и да го гледа става :)

Naik1
07-06-2011, 09:17
добре айде маса и релеф едновременно... ок, ще се съглася, ама и сила?! те тренировките са коренно различни???

DownloadVirus
07-06-2011, 09:32
добре айде маса и релеф едновременно... ок, ще се съглася, ама и сила?! те тренировките са коренно различни???

Не са коренно различни ;) Слагат се упражнения главно базови,с по 6-8 повторения и по-малко дори,за висока интензивност,активираш бързи мускулни влакна при експозивно вдигане ,нали се сещаш ;)

@SolomonIceberg - Ходя от към седмица в залата тук и все още йок много познати,сещаш се :D

А пък за кленбутерола четох тези статии в fitnessbg дето дадох в първият си линк и описват какво можеш да направиш,не е ли вярно ? :)

Thrombocyte
07-06-2011, 09:35
Solomon казах, че със 100лв цикъл от медикаменти не се прави, защото в мнението над моето бе споменал, че толкова ще задели за "твърдите неща". Иначе подкрепям мнението ти, че и с добавки, ха та то и с правилна храна ще стане, но не толкова бързо.
Имам само една забелжка - не смяташ ли, че трибулуса ( било под формата на трибестан, трибустерон) е излишен при положение, че въпросния младеж е на 17г и стойностите на тест. в организма му са и без това високи?
За мен това е "излишно" човъркане с организма на тази възраст, въпреки че съм виждал и момчета на 16г да го пият и то с добър ефект.

SolomonIceberg
07-06-2011, 09:36
добре айде маса и релеф едновременно... ок, ще се съглася, ама и сила?![b] те тренировките са коренно различни???

Ако бях 75 кг, с 35 см ръка, 105 см гръден кош и 55 см бедро и имах същите силови постижения щях да се съглася с теб :P

Тренировките са нещо като работниците на строежа - ако им закараш бетон ще наливат плоча и колони, ако им закараш тухли ще зидат стени, ако им закараш лепило ще правят замазки, ако не им закараш нищо ще играят карти и ще пият бира...Схващаш ли аналогията ? :)

DownloadVirus
07-06-2011, 09:37
Без тестостерон! Кленбутеролът не е продукт на тестостеронът,не направо него исках да взема :D А да си бия иглички няма да стане така или иначе , имам фобия , дайте на хапчета 8-)

Naik1
07-06-2011, 09:41
и все пак много трудна работа... я за по-сиигурно си се хвани като хората, без да шмекеруваш, накрая ще се кефиш всичко като ти е от ядене..

SolomonIceberg
07-06-2011, 09:42
Solomon казах, че със 100лв цикъл от медикаменти не се прави, защото в мнението над моето бе споменал, че толкова ще задели за "твърдите неща". Иначе подкрепям мнението ти, че и с добавки, ха та то и с правилна храна ще стане, но не толкова бързо.
Имам само една забелжка - не смяташ ли, че трибулуса ( било под формата на трибестан, трибустерон) е излишен при положение, че въпросния младеж е на 17г и стойностите на тест. в организма му са и без това високи?
За мен това е "излишно" човъркане с организма на тази възраст, въпреки че съм виждал и момчета на 16г да го пият и то с добър ефект.

Абсолютно излишен е преди 21 години...Не прочете ли какво съм написал?
Иначе, който и да го пие ще види най-малкото "добър" ефект :)

Thrombocyte
07-06-2011, 09:43
Оралните стероиди са ПРИВИДНО по-безопасни от иглите

DownloadVirus
07-06-2011, 09:45
Оралните стероиди са ПРИВИДНО по-безопасни от иглите

Само дето имам фобия от игли,не разбираш ли ? :D Не е въпроса от какво има в иглата,а от самата игла!

Naik1
07-06-2011, 14:15
Ама и ти като тея начинаещите искаш за 2 дни чудо да стане :?

DownloadVirus
07-06-2011, 14:23
Ама и ти като тея начинаещите искаш за 2 дни чудо да стане :?

За 2 дни , а ? Само недей се изказва щото ставаш смешен !

Naik1
07-06-2011, 14:42
аз ставам смешен.. офф.... спирам да ти пиша по темите и постовете, поне докато не пораснеш умствено и не спреш да си противоречиш...

DownloadVirus
07-07-2011, 09:04
аз ставам смешен.. офф.... спирам да ти пиша по темите и постовете, поне докато не пораснеш умствено и не спреш да си противоречиш...

Добре ще направиш да спреш,не ти искам мнението,защото си некомпетентен! Повече знам от теб,гарантирам ти и само по постовете ти съдя,че си нямаш представа за какво иде реч..

vankata5555555
07-10-2011, 10:09
Българския клен на софарма е ПЪЛНО ЛАЙНО !

fenaNiki
07-10-2011, 18:34
На лоста ще си оправиш астмата, назобеняк! Ххяьхяхья! :)

Everytime
07-10-2011, 19:59
Докторът по всяка болка прибегна към не толкова добрите методи за бърз разтеж и мускулен обем.Браво,Вирусе :lol:

DownloadVirus
07-12-2011, 17:56
Българския клен на софарма е ПЪЛНО ЛАЙНО !

Пробвал ли си и как? :)

vankata5555555
07-13-2011, 15:51
По всякакъв начин-цикъл,по 2,по 3,на почивки...нищо нестава.Има един друг май беше испански във жълта опаковка със син надпис,той е много добър ама трудно ще си го намериш ако не познаваш някой.

firstdiesel
07-13-2011, 18:32
На лоста ще си оправиш астмата, назобеняк! Ххяьхяхья! :)

ВНИМАНИЕ, лостаджии в темата!

DownloadVirus
07-13-2011, 19:15
ВНИМАНИЕ,СЛАБАЦИ!

http://sportvox.net/wp-content/uploads/2011/07/ger-bul-151.jpg

Shines
07-15-2011, 09:11
Един приятел взимаше кленбутерол, чесно казано освен, че цял месец беше с по 38 градуса температура и целият трепереше друго нищо хубаво нямаше..

sauron17
03-24-2013, 19:45
Виж сега пич не ги слушай тука "всезнайковците" който са чели .. не дочели в нета и вече разбират от кленбутерол ... сега ще ти кажа моето мнение като човек който е изкарал около 4 цикала на кленбутерол ако спазваш дадени правила с кленбутерола няма да имаш никакви проблеми като сърцебиене,треперене на пръсти и т.н. Като за начало съм длъжен да споделя ,че кленбутерол се пие само преди тренировка по простата причина ако го пиеш без да тренираш шанса да не можеш да заспиш вечер е много голям.Ако никога до сега не си употребявал кленбутерол започни от 1 хапче преди тренировка докато направиш 4 - 5 тренировки (около 1 седмица) за привикване към медикамента.Като след това правиш още една седмица но по 2 хапчета преди тренировка.На следващата седмица вдигаш с по още едно и така стигаш до към 4-5 хапчета преди тренировка (поне на мен така ми беше идеално и гледах да не прекаля защото това е сериозна дозировка имам предвид на 4 хапчета и шанса от нежелани ефекти става по-голям).Сега идва време за резултата ... при един цикъл от 1 месец с хранителен режим (нормален) качих доста мускулна маса и успях да сваля около 8-9кг като единствените странични ефекти са ,че при по-високите дози ми трепереха малко пръстите и бях нервен ,но това е нормално.

Mladenoff
03-24-2013, 20:22
Аз имам същите наблюдения. Малко сърцебиене при по-високи натоварвания, като например при кардиото. Треперене - слабо. Раздразнителност - и тя слаба, но по-висока от нормалното. Но ефекта си заслужава, стига да не се прекалява. Сега пролетта ще правя още един-два цикъла :)

DownloadVirus
03-24-2013, 20:24
Благодаря,че се включи в темата ми от преди близо 2 години,но вече нямам подобни намерения да вземам медикаменти,защото знанията ми за храна и тренировки са се повишили и трябва да нараснат още доста заедно с мен,за да се реша накрая да взема нещо.Не,че от клена ще стане нещо .. Имам много познати и знам как го вземат и не само клена,ами и други неща.За да извлека полза иска много пари,хубава храна,а ако не извлека максимална полза няма смисъл да го вземам.В този ред на мисли клена за билдърски цели сам по себе си нищо няма да направи.

firstdiesel
03-24-2013, 20:33
ако някой не е професионален атлет, няма никъв смисъл да употребява синтетика!

кленбутерола е изследван и нежеланите ефекти варират в много широка граници при различните индивиди

не се умира от него, но както казах смисъл никъв! тровиш се за да си здрав ???!

firstdiesel
03-24-2013, 20:41
вече и астматиците не ползват клебутерол ... всички са на салметерол, той се вдишва и не отива в черния дроб

аз си излекувах бронхиалната астма, но още си го ползвам за като допинг за спортни постижения, понеже не се проявяват нежелани ефекти при мен

но ефектите му са само върху дихателната система ... плувците го ползват за зоб и не се притесняват от допинг тестовете :D

Mladenoff
03-24-2013, 20:46
не е ли същото ? аз също не видях странични ефекти от кленбутерола, поне не такива след спиране на употребата

Muaythaifighter
03-25-2013, 17:39
аз завърших 1 с winstrol clenbuterol i propinatche , chuk e

firstdiesel
03-25-2013, 18:14
не е ли същото ? аз също не видях странични ефекти от кленбутерола, поне не такива след спиране на употребата

както казах, при едни индивиди може да се проявят силно, при други пък изобщо да не се прояват

Fisherman
03-26-2013, 10:08
Зобаджиите прочели 2 теми в нета и вече са компетентни изкарайте една магистратура фармация и елате да говорим пак :)

Mladenoff
03-26-2013, 13:16
ти само т'ва си имаш...аз не знам културистите да завършват фармация, че да прогресират в тоя спорт...стига си избивал комплекси, щото т'ва се получава вече...нямаш с кво друго да се похвалиш...даже се съмнявам, че бакалавър имаш...карай си 1-вия курс, то тогава най-айляк и спри да се излагаш

chushkopek
03-26-2013, 15:18
ти само т'ва си имаш...аз не знам културистите да завършват фармация, че да прогресират в тоя спорт...стига си избивал комплекси, щото т'ва се получава вече...нямаш с кво друго да се похвалиш...даже се съмнявам, че бакалавър имаш...карай си 1-вия курс, то тогава най-айляк и спри да се излагаш

Заеби го, няма да те послуша, все пак е дошъл да троли в тийн форум.

skok
03-26-2013, 15:44
Аз съм пил клен преди години, ама нямаше особено голям ефект тъй като не можах да си завърша цикъла ( спряха го от аптеките и не можах да си намера нова опаковка). Странични ефекти се усещат на 4-5 ден и то главно под формата на треперене на ръцете. Иначе се чувствах много добре - яко енергия и добро настроение. Проблеми със съня не съм имал, ма тогава бачках като барман и прайх по 12 часови смени и се прибирах капнал

Fisherman
03-26-2013, 15:46
ти само т'ва си имаш...аз не знам културистите да завършват фармация, че да прогресират в тоя спорт...стига си избивал комплекси, щото т'ва се получава вече...нямаш с кво друго да се похвалиш...даже се съмнявам, че бакалавър имаш...карай си 1-вия курс, то тогава най-айляк и спри да се излагаш

Да първи курс съм айляк е и пак знам повече от тебе посерко

Fisherman
03-26-2013, 15:52
Заеби го, няма да те послуша, все пак е дошъл да троли в тийн форум.

Не всъщност не съм,дойдох тука да помогна на дечицата,все пак научавам много в университета всеки ден трябва да споделям тази информация.Има какво да научите от мен,ще съжалявате дълбоко когато един ден сте на командно дишане,докато черния ви дроб е изгнил от всичките тия медикаменти,които ги пиете ей така.

Що не си седнеш на ерудирания гъз и не тренираш по усилено?Защо не ядеш повече?Защо не правиш кардио?Ами сте станали ходещи аптеки тука,всеки се прай на помощник фармацевт.Тва пил онова пил надул се като балон,ходи с лактите навънка щото е направил перки.И за кво само за да те заглеждат някви пробити,ебани от всички курвички

firstdiesel
03-26-2013, 18:53
аз до ся не съм видял точно ти да си помогнал на някого, само спамиш с комплексите си

DownloadVirus
03-26-2013, 20:30
ААС винаги ще имат място в този спорт,повечето наистина го правят,за да ги ебат само ,то все едно няма да им вържат,ако нямат тяло.Аз пък го правя за себе си ,защото искам да гледам нещо,което ми харесва,за да прогресирам,за да надвивам самия себе си и трудностите си,защото е трудно финансово,психически,а знанията от опита трупан с годините са много,огромни и влизат винаги в полза :)
Все пак относно тази тема последният човек до когото бих се допитал е лекар ,просто защото нищо не разбира и няма абсолютно никакъв опит.Това е все едно да говоря с девственик за нещо много тясно специализирано относно секса.Лекаря само може ме бодне да видя дали си ми добре изследванията и нищо повече.
Обаче си трябва хубава храна,тренировки,добит опит,който особено с тренировките,понеже е много непозната материя рядко има някой.Чак тогава вече може да се помисли за нещо повече след като има мерак :)) Всеки сам си решава.

Mladenoff
03-26-2013, 23:43
Що не си седнеш на ерудирания гъз и не тренираш по усилено?

Докато си с мисълта, че щом взимаме някакви добавки и "препарати", стоим по цял ден с джобове в ръцете и се чудим к'во да правим, няма изобщо смисъл да пишеш в тоя раздел.

Kакво те кара да мислиш, че не си скъсвам гъза от тренировки ? След всяка тренировка едвам ходя, понякога даже ми причернява, щото се раздавам на макс. Ааа, знам к'ва е причината - ограниченото ти мислене. И спри да обиждаш, когато ти говорят съвсем човешки, боклук такъв. Отвори си аптека да предписваш на бабите аналгин и забрави изобщо за фитнес и културизъм.

DownloadVirus
03-27-2013, 07:38
Кат' ти падне кръвната захар е нормално да ти причернява,на тяга почти всеки път ми се случва като пусна щангата и стана рязко.Трябва съм 4-5 секунди в долно положение и да се изправя плавно,инак ми причернява.

Fisherman
03-27-2013, 18:18
Докато си с мисълта, че щом взимаме някакви добавки и "препарати", стоим по цял ден с джобове в ръцете и се чудим к'во да правим, няма изобщо смисъл да пишеш в тоя раздел.

Kакво те кара да мислиш, че не си скъсвам гъза от тренировки ? След всяка тренировка едвам ходя, понякога даже ми причернява, щото се раздавам на макс. Ааа, знам к'ва е причината - ограниченото ти мислене. И спри да обиждаш, когато ти говорят съвсем човешки, оклук такъв. Отвори си аптека да предписваш на бабите аналгин и забрави изобщо за фитнес и културизъм.

Ехе да ама не приемаш медикаменти щото те мързи да чакаш 10 години за да направиш тяло нали?Шси отвора няколко споко и добавки ще продавам също за да може такива зарибеняци,прочели 2 реда в интернет да ми пълнят джобчето със семки и бонбонки

redbul2
03-27-2013, 19:10
и добавки ще продавам също за да може такива зарибеняци,прочели 2 реда в интернет да ми пълнят джобчето с семки и бонбонки
Ела да тренираш заедно с нас в залата. :) Така ще завържеш много познанства и бизнесконтакти с потенциални клиенти на твоите добавки. :) В залата ще можеш по-лесно да зарибяваш момчетата. :)

Fisherman
03-27-2013, 19:23
Макса не ме кани не съм гей.

firstdiesel
03-27-2013, 20:12
Макса не ме кани не съм гей.

така ше кажеш :D

Fisherman
03-29-2013, 07:28
Life fast die young bad girls do it well

firstdiesel
03-29-2013, 08:24
Life fast die young bad girls do it well

xD

kill yourself

Fisherman
03-29-2013, 08:53
Swallow shit brah

Mladenoff
03-29-2013, 09:13
live* не те ли учат на английски малко в тва МУ ?

Fisherman
03-29-2013, 11:13
Я верно тоя кленбутерол те е направил умен

Muaythaifighter
03-30-2013, 19:52
някой да има инфо за пропионат на фармак , някой да продава в бг ?

Mladenoff
03-31-2013, 18:39
т'ва украинска ли беше тая фирма? един приятел взимаше и остана доста доволен :)

Muaythaifighter
04-01-2013, 05:01
мхм Украинския , мн доволен и аз , жалко , че човека ми го няма сега