PDA

View Full Version : Кое е най - тъпото нещо което сте правили?



BiOhAZzArD
07-04-2011, 20:18
Извинявам се ако има друга такава тема но поне аз не намерих.

И така. Разкажете най - тъпото нещо което сте правили.

Serphent
07-04-2011, 20:38
Най-тъпото нещо което съм правил е ,че чуках майка ти и след 9 месеца ти излезна ...

BiOhAZzArD
07-04-2011, 21:06
Офф аре махай се от тука , стига си тролил. :-x

pitbullxx
07-04-2011, 21:08
Май че влезнах в тая тема ?! :-o

BiOhAZzArD
07-04-2011, 21:12
:roll: Не потръгна . Треа ни модератор да я изтрие :(

LoveChocolate
07-04-2011, 21:50
егати лайната тук .. :?

nirvana13
07-04-2011, 21:51
скука

Madi037
07-04-2011, 21:53
Най-тъпото нещо което съм правил е ,че чуках майка ти и след 9 месеца ти излезна ...


Защо трябва да има такива идиоти като теб, които се мислят за
много интересни и забавни и да развалят всичко..?!..



А по темата.. Най-тъпото нещо което съм правила еее... че пропуших..!!! Наистина тъпо и глупаво..!

pitbullxx
07-04-2011, 21:55
:roll: Не потръгна . Треа ни модератор да я изтрие :(


Споко ще потръгне. :)


Най - тъпото нещо ,което съм правил е да се опитам ,да се самоубия. :razz:

LoveChocolate
07-04-2011, 21:56
как ще се самоубиваш бе .. кой ще краси света :D

pitbullxx
07-04-2011, 21:57
как ще се самоубиваш бе .. кой ще краси света :D


Ти :oops:

LoveChocolate
07-04-2011, 21:57
:shock: тва е голяма длъжност .. по-добре ти да я поемеш :D

Madi037
07-04-2011, 21:58
Вземете си стая .. :D :D Не ме нападайте просто се опитвам да вкарам малко настроение.. ;дд

pitbullxx
07-04-2011, 22:00
Вземете си стая .. :D :D Не ме нападайте просто се опитвам да вкарам малко настроение.. ;дд


Знаем бе , знаем :lol: Аз лично като видях темата не бях на кеф и ти се извинявам ! :) Айде сега пишете по темата ,за да потръгне.

чоколате - добре за сега я поемам вместо теб. 8-)

LoveChocolate
07-04-2011, 22:00
ок .. ако се затрудниш , ще поема смяната ти и като си починеш пак си ти :D

Madi037
07-04-2011, 22:02
Нп. :P Да по темата .. както казах.. най-тъпото нещо което съм правила е че пропуших.. ВИЕ СТЕ..! :)

LoveChocolate
07-04-2011, 22:03
най-тъпото нещо което съм правила е че като бях малка майка ми каза " не си играй с кибрита " и аз без да исках запалих дивана :D

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:03
:razz:

pitbullxx
07-04-2011, 22:04
offtopic: След дълги изследвания учените са стигналидо извода, че хората с недостатъчно умствено развитие четат този текст без да си махат ръката от мишката. Не си дърпай сега ръката - вече е късно < :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: хванах се

LoveChocolate
07-04-2011, 22:05
аз същo :D

Madi037
07-04-2011, 22:05
offtopic: След дълги изследвания учените са стигналидо извода, че хората с недостатъчно умствено развитие четат този текст без да си махат ръката от мишката. Не си дърпай сега ръката - вече е късно < :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: хванах се


Аз също... :grin:

Monnie
07-04-2011, 22:06
аз тъпи неща не правя.. 8-)

nirvana13
07-04-2011, 22:07
най тъпото че не се пренесох да живея при баща ми когато можех

Madi037
07-04-2011, 22:07
най-тъпото нещо което съм правила е че като бях малка майка ми каза " не си играй с кибрита " и аз без да исках запалих дивана :D


Като каза когато бяхх малка.. :D Аз като малка имах много дълга коса до кръста.. но реших, че е време да се подстрижа та взех ножицата и ми остана само един дълъг кичур отзад където не можах да го достигна .. беше ужасяващо :-D Майка ми се чудеше да се смее или да плаче,физиономията и е незабравима..! :grin: :grin: :grin:

LoveChocolate
07-04-2011, 22:09
заплетох си косата на гребена и си отрязах бретона сама :D

Madi037
07-04-2011, 22:10
:D :D :D ..

LoveChocolate
07-04-2011, 22:11
аа и още нещо ..

майка ми казва да не пипам машата .. аз от любопитство я хванах с ръка и я стиснах иииии рееееев :D ... баща ми се ядоса и изхвърли машата на майка ми :D

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:12
Най тъпото нещо което аз съм правил е като съм бил малък 2- 3 годишен някаде.
Бил съм гледал некво филмче за тревопасни и съм излязъл на двора и съм почнал да ям некви цветя и гъби :razz: :D :razz: :D Е,ЕЕ натрових се и влязах в болница :-s

LoveChocolate
07-04-2011, 22:13
помня че като бях малка и с чашки за чай .. сипвах си пясък и си ядох :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Monnie
07-04-2011, 22:13
аа сетих се за едно..
еми имахме контролно по английски един път и мойта фамилия е маджарова и аз бях написала само мад :Д:Д
и г-жата връща контролните след няколко дни ими чете името и сички са пукат от смях.. и ми викат ядосаната :Д
:lol:

nirvana13
07-04-2011, 22:13
когато бях на 4 отряэах кабела на телевиэора докато той работеше

pitbullxx
07-04-2011, 22:14
Най тъпото нещо което аз съм правил е като съм бил малък 2- 3 годишен някаде.
Бил съм гледал некво филмче за тревопасни и съм излязъл на двора и съм почнал да ям некви цветя и гъби :razz: :D :razz: :D Е,ЕЕ натрових се и влязах в болница :-s


АХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХ А :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ще умра от смях :razz: :razz: :razz: хубаво че не си гледал за месоядни :razz: :razz:

Madi037
07-04-2011, 22:14
Две близначки имаха РД и приятелката ми вика ам коя от двете има рожден ден .. аз само я погледах започнах да се смея и тя се усети.. Беше доста забавен момент .. :grin: :grin: :grin:

LoveChocolate
07-04-2011, 22:14
аа сетих се за едно..
еми имахме контролно по английски един път и мойта фамилия е маджарова и аз бях написала само мад :Д:Д
и г-жата връща контролните след няколко дни ими чете името и сички са пукат от смях.. и ми викат ядосаната :Д
:lol:

аз бях направила така в 3 клас :D имахме контролно по бг .. и се казвам Мерлин , но аз съм написала МерлинО :D 8-) 8-) 8-)

alice13
07-04-2011, 22:15
offtopic: След дълги изследвания учените са стигналидо извода, че хората с недостатъчно умствено развитие четат този текст без да си махат ръката от мишката. Не си дърпай сега ръката - вече е късно < :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: хванах се

деба и аз се хванах ;д

иначе най-тъпото нещо което съм правила е да реша да се уча да плувам в една дълбока и неравна река.. щях да умра :D :D :D

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:16
Най тъпото нещо което аз съм правил е като съм бил малък 2- 3 годишен някаде.
Бил съм гледал некво филмче за тревопасни и съм излязъл на двора и съм почнал да ям некви цветя и гъби :razz: :D :razz: :D Е,ЕЕ натрових се и влязах в болница :-s


АХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХ А :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ще умра от смях :razz: :razz: :razz: хубаво че не си гледал за месоядни :razz: :razz:


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D не ми се мисли :D :D :D :D :D :D :D

LoveChocolate
07-04-2011, 22:16
Най тъпото нещо което аз съм правил е като съм бил малък 2- 3 годишен някаде.
Бил съм гледал некво филмче за тревопасни и съм излязъл на двора и съм почнал да ям некви цветя и гъби :razz: :D :razz: :D Е,ЕЕ натрових се и влязах в болница :-s


АХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХХАХ А :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ще умра от смях :razz: :razz: :razz: хубаво че не си гледал за месоядни :razz: :razz:


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D не ми се мисли :D :D :D :D :D :D :D


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Madi037
07-04-2011, 22:20
аа сетих се за едно..
еми имахме контролно по английски един път и мойта фамилия е маджарова и аз бях написала само мад :Д:Д
и г-жата връща контролните след няколко дни ими чете името и сички са пукат от смях.. и ми викат ядосаната :Д
:lol:


Оу ето тук се сетих за 2 мои контролни.. бяхме 2 клас..
Едното е по английски и трябваше да напишем на Английски нещо за мишката.. и аз написах така : Mishkata se krie v mazeto i qde sirane..
Понеже аз пишех каквото ми дойде и го написах така с английски букви и с българско произношение.. Брат ми се беше спукал от смях а г-та ми писа 3 по милост... :razz: :razz: :razz:

А другото не си спомням по какво беше точно.. дори мисля че не беше по определен предмет.. и имаше едни въпроси : Какво има в училище и аз написах : Тоалетни и лавки... :grin: А др. въпрос беше Напишете няколко природни бедствия... и аз се чудех какво е това и написах: Газов котлон,печка и бомба... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:22
Преди 3-4 години некво 5 годишно вика аз съм супермен и се хвърли от 2-рия етаж в тревата :? Е не литна :-D

TheBobqk
07-04-2011, 22:22
Когато съм била мноого малка съм яла всякакви буби- паяци, мравки, стоножки, бръмбари.. когато нашите ми го разказваха т'ва бях потресена :shock:

LoveChocolate
07-04-2011, 22:23
Преди 3-4 години некво 5 годишно вика аз съм супермен и се хвърли от 2-рия етаж в тревата :? Е не литна :-D

:razz: :razz: имаше пожар близо до квартала и едно малко момиче почна да крещи и да реве " дано да не стигне до детската ми градина " :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:24
Преди 3-4 години некво 5 годишно вика аз съм супермен и се хвърли от 2-рия етаж в тревата :? Е не литна :-D

:razz: :razz: имаше пожар близо до квартала и едно малко момиче почна да крещи и да реве " дано да не стигне до детската ми градина " :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



:shock: :-D :D :D :-D :D :-D :D :-D :D :-D :D

LoveChocolate
07-04-2011, 22:26
бяхме малки и децата от квартала играехме на жоменка :D и едно момче както бяха и изведнъж се хвърля в контейнера :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:29
:D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :D :D Тва ма разби

Madi037
07-04-2011, 22:30
бяхме малки и децата от квартала играехме на жоменка :D и едно момче както бяха и изведнъж се хвърля в контейнера :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Поне намери ли нещо интересно вътре..? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LoveChocolate
07-04-2011, 22:31
много тъпи сме били като бяхме малки .. съседа ритна котката ми и аз се да си я защитя вземам яйцата и вечерта докато всияки спят аз излизам отивам пред съседа и му хвърлях яйца по прозорците :D

alice13
07-04-2011, 22:33
Преди 3-4 години некво 5 годишно вика аз съм супермен и се хвърли от 2-рия етаж в тревата :? Е не литна :-D

:razz: :razz: имаше пожар близо до квартала и едно малко момиче почна да крещи и да реве " дано да не стигне до детската ми градина " :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz:

в 2 клас имахме едно момче.. госпожата ни накзва целия клас прави да седим и той само се изправя и са напикава ;д и после твърди е не се е напикал :D

LoveChocolate
07-04-2011, 22:33
:razz: :razz: :razz:

в 5 клас госпожата казва да станат всички които нямат домашно и целия клас ставаме :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pitbullxx
07-04-2011, 22:34
:razz: :razz: :razz: :razz:

LoveChocolate
07-04-2011, 22:35
или като спряхме тока на училището хахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:35
:D :D :-D :-D :-D :-D :D :D :D Преди месец се бях нахакал с колето в малка катранена яма. Станах баси чернилката, пак после и в една дълбока кал са пребих. като се прибрах наще направо не ма познаха :shock:

ccdesigns
07-04-2011, 22:37
В детската градина ядох пясък. А някъде пак детската към 1 клас може би си бях залепил сам дъвка в косата. :D

Monnie
07-04-2011, 22:37
а пък едно момиче от моя клас в 3 клас мисля че беше беше написало:my mother is popcorn
:razz: :razz: :razz:
а пък искала да каже, че майка и продава пуканки
:lol: :lol: :lol:

LoveChocolate
07-04-2011, 22:37
аз пък си бях залепила пръстите с капчица :D

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:40
веднъж бях видял един ник (BlOnDiNkA nO Za6tO)\ :D :D :D :D :D

pitbullxx
07-04-2011, 22:40
аз пък си бях залепила пръстите с капчица :D

Ау имам лоши спомени с едно лепило .. да съм бил на 3-4 годинки и наще са лепили нещо и ми разправят ,че съм бил взел лепилото и сам го изсипъл на пода и съм седнал върху него и панталоните ми са се били залепили за пода и нямало как да стана. И като ме видя ме питали кво ми е аз сам бил ревал ,че съм се късал .. бахти простия съм бил :razz:

LoveChocolate
07-04-2011, 22:41
аз пък си бях залепила пръстите с капчица :D

Ау имам лоши спомени с едно лепило .. да съм бил на 3-4 годинки и наще са лепили нещо и ми разправят ,че съм бил взел лепилото и сам го изсипъл на пода и съм седнал върху него и панталоните ми са се били залепили за пода и нямало как да стана. И като ме видя ме питали кво ми е аз сам бил ревал ,че съм се късал .. бахти простия съм бил :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

аз пък в 2 клас по английски госпожата ми казва да кажа " Телефонът звъни " и аз казвам ' The phone ding dong " :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

pitbullxx
07-04-2011, 22:42
веднъж бях видял един ник (BlOnDiNkA nO Za6tO)\ :D :D :D :D :D

Защо де .. защо.. най епичния ник които съм виждал е - сърма в мрака , чушки с ориз - кура ми янко- :razz:

pitbullxx
07-04-2011, 22:43
аз пък си бях залепила пръстите с капчица :D

Ау имам лоши спомени с едно лепило .. да съм бил на 3-4 годинки и наще са лепили нещо и ми разправят ,че съм бил взел лепилото и сам го изсипъл на пода и съм седнал върху него и панталоните ми са се били залепили за пода и нямало как да стана. И като ме видя ме питали кво ми е аз сам бил ревал ,че съм се късал .. бахти простия съм бил :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

аз пък в 2 клас по английски госпожата ми казва да кажа " Телефонът звъни " и аз казвам ' The phone ding dong " :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: и аз от малък съм се правил на ' англичанин ' ама съм си бил измислял думите и като ме питали нещо съм говорил на измисления ми език и тва цели 2 месеца било :razz: сега не го помня пгхахах

LoveChocolate
07-04-2011, 22:43
веднъж бях видял един ник (BlOnDiNkA nO Za6tO)\ :D :D :D :D :D

Защо де .. защо.. най епичния ник които съм виждал е - сърма в мрака , чушки с ориз - "мъжкия полов орган" ми янко- :razz:

Преди години влизах постоянно в кефче.ком и имаше едно мочме дето се пишеше "ebisa" и го питам защо се е писал така итой вика " ами пробвах колко много неща и нищо не стана .. накрая написах ебиса и стана " :D

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:44
веднъж бях видял един ник (BlOnDiNkA nO Za6tO)\ :D :D :D :D :D

Защо де .. защо.. най епичния ник които съм виждал е - сърма в мрака , чушки с ориз - "мъжкия полов орган" ми янко- :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

alice13
07-04-2011, 22:46
и ние спирахме тока в даскалото и кат идваха да ни се карат обвинявахме другия клас..
или пък се качвахме на тавана в дасакло и то нали са казваше Христо Ботев и си мислехме че там епогребан той и хоихме да го викаме уж и момчетата вадеха некви звузи и ние са плашихме и бягахме ама и те се плашеха и бягаха :razz: :razz:

pitbullxx
07-04-2011, 22:47
А пък съм си обличал дрехите на обратно като малък :razz: :razz: :razz:

LoveChocolate
07-04-2011, 22:49
аз пък веднъж в 3 или 4 клас.. не помня .. ставам сутринта (първа смяна ) ама толкова ми се спи че си обувам дънките и съм с горнището на пижамата .. обличам си якето и тръгвам и на училище чак видях че съм по пижама :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-)

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:51
аз пък веднъж в 3 или 4 клас.. не помня .. ставам сутринта (първа смяна ) ама толкова ми се спи че си обувам дънките и съм с горнището на пижамата .. обличам си якето и тръгвам и на училище чак видях че съм по пижама :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-)


Аз съм тръгвал по чехли и без раница 8-) е ма се усетих на улицата :razz:

alice13
07-04-2011, 22:51
аз пък кат малка съм видяла паяк на тавана и съм казала на мама : Мамоо махни паяка.. ще го прегази кола :D :D

LoveChocolate
07-04-2011, 22:52
:razz: :razz: :razz: аз съм заспивала в автобуса .. отивах за даскало ... и стигнах чак до края на града .. там ме събуди кондукторката :D

BiOhAZzArD
07-04-2011, 22:53
аз пък кат малка съм видяла паяк на тавана и съм казала на мама : Мамоо махни паяка.. ще го прегази кола :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


тва ма разби

BiOhAZzArD
07-04-2011, 23:00
Май свършиха тъпните :shock:

ccdesigns
07-04-2011, 23:30
Като заговорихте за тъпи никове малко по-горе. Аз съм срещал banica_eater и sopol_v_mraka :D

Lian4ety
07-05-2011, 08:56
Като малка майка ми ми казваше внимавай не яж ябълка,защото ще ти падне зъба, но аз естествено не слушах и отхапах ябълката и зъба ми остана там. И после рев до безкрая :-D

LoveChocolate
07-05-2011, 11:15
Като малка майка ми ми казваше внимавай не яж ябълка,защото ще ти падне зъба, но аз естествено не слушах и отхапах ябълката и зъба ми остана там. И после рев до безкрая :-D


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

alice13
07-05-2011, 12:17
:razz: :razz: Кат бяхме в началното имахме един дебел съученик.. и ся нали играем на криеница и той са крие до една врата.. и тамън са обляга и цялата врата на долу :D :D после директорката идва и пита кой счупи вратата и нашия клас обвиняваме другия клас ама накрая си признахме и майка му на нас ни се скара :shock:

LoveChocolate
07-05-2011, 12:17
е пък най-тъпото е че в 7 клас не взех изпита по математика :D

Josefinne
07-05-2011, 13:00
аз пък веднъж в 3 или 4 клас.. не помня .. ставам сутринта (първа смяна ) ама толкова ми се спи че си обувам дънките и съм с горнището на пижамата .. обличам си якето и тръгвам и на училище чак видях че съм по пижама :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-)

Аз пък веднъж ходих без чанта във 2ри клас. Забравих я. Наложи се да се върна.

Colouring
07-05-2011, 13:08
Забравяла съм си чантата в училище,ходила съм с обърнати панталони,викала съм на госпожата МАМО... 8-)

LoveChocolate
07-06-2011, 01:55
Забравяла съм си чантата в училище,ходила съм с обърнати панталони,викала съм на госпожата МАМО... 8-)

офф .. всичките неща и аз съм ги правила без гащите :D обаче много често нариах госпожата мамо .. апък майка ми ... госпожо :D

dessyfreak
07-06-2011, 14:16
амии .. ходила съм на училище без раница и аз (беше мнооого отдавна .. :D ), викала съм на мама 'баббо' 8-) , ходила съм с обърната блуза :D :D :D :D :D :D

Josefinne
07-06-2011, 14:19
Признах си за една изневяра.

Phobiaa
07-06-2011, 14:22
И аз съм ходила на училище без чанта,ходила съм по пижама до магазина,миналата зима с една приятелка се хвърлихме в снега по къси гащи и тениски .. :lol:

Nestlee
07-06-2011, 16:40
Следила съм момче в Билата, зимата в 1 часа през ноща съм мятала снежни топки по прозореца на съсед и той човека страшно се изплаши... 8-) Абе много глупости правя, по принцип :( , ама важното е ,че в повечето случай е весело.

SpIdeR628
07-06-2011, 17:13
:razz: :razz: :razz: :razz: ми супер мн неща...ама още кат се сета за тва и ми става смешно от сърце..: начи караме колела с братовчедка ми..и аз изведнъж се засилих и й казах че ни гонят и тя се забля назад и се блъсна челно в една спряла кола :razz: :razz: и аз буквално кат го видях тва се хвърлих от колелото и легнах на земята ..не можех да се мръдна от смях :razz: :razz:

Lian4ety
07-06-2011, 17:43
1) В 4-ти клас в час по физическо казах на господина : '' Госпожо пишете ми две не си знам урока'' 8-)
2) Спомням си била съм на около 5-6 годинки и от къщата ни на село понеже е на 2 етажа и аз съм се качвала на 2-рия на терасата ( терасата няма преграда ) и съм хвърляла малките котки в градината и после съм ходела да им се извинявам. 8-)
3) Когато са ми се сменяли зъбите и съм яла филия с лютеница и съм си глътнала зъб. :lol:

Nestlee
07-06-2011, 17:45
родих се 8-) 8-)

Phobiaa
07-06-2011, 19:36
веднъж бях видял един ник (BlOnDiNkA nO Za6tO)\ :D :D :D :D :D

Защо де .. защо.. най епичния ник които съм виждал е - сърма в мрака , чушки с ориз - "мъжкия полов орган" ми янко- :razz:


Така се пишеше един приятел в скайп :shock: :D

exxxclusive
07-12-2011, 10:33
:D Ами беше много кофти ситуация бях в 13-ката , и сядам срещу една жена дебеличка беше :D и седалките са една срещу друга и по едно време шофиора удари спирачки и се забих в на оная четала едва си извадих главата умрях от срам,ама за жената незнам :razz:

BiOhAZzArD
09-07-2011, 18:14
:D Ами беше много кофти ситуация бях в 13-ката , и сядам срещу една жена дебеличка беше :D и седалките са една срещу друга и по едно време шофиора удари спирачки и се забих в на оная четала едва си извадих главата умрях от срам,ама за жената незнам :razz:


:D :-D :D :-D

Sunshinebabybyy
09-07-2011, 20:08
да ти пиша в темата

BiOhAZzArD
09-08-2011, 18:50
да ти пиша в темата


аре мани са кат ша тролиш :smt098

Gr0zDan0v
09-08-2011, 18:52
Пързалка от вода ... на обща тераса .. пързалане чисто гол по задник :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

xXxAngerfisTxXx
11-23-2016, 07:48
да въртя гуми пред полицаи