PDA

View Full Version : Дали е вярно твърдението..



chronic
07-04-2011, 23:20
че момичетата обичат най-силно от 16-19 годишна възраст,а след тази възраст почват да ги вълнуват къде по-различни неща във вече мъжа отколкото любовта..
Впрочем излизам с едно момиче на 27 с дете и ме хвърля в тъча всеки път с разсъжденията си.. 8-)

TheNewReligion
07-04-2011, 23:34
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=409079&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=413219&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=413412&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Открий 10-те разлики. :roll:

Да, според изчисленията на учените от Калифорнийския университет момичетата със светли очи и тъмна коса обичат най-силно между 16 и 19-годишна възраст. НО! тези с тъмни очи и светла коса се влюбват най-силно между 19 години и седем месеца и 20 години и 11 месеца. НО! трябва да се вземе и под внимание местожителството- ако са европейки, се започват да обичат по-трудно, но виж момичетата от Латинска Америка обичат всеки трети мъж със тъмна коса и тъмни очи.
:smt103

chronic
07-04-2011, 23:37
Слаба ирония на 13 годишно момиченце което няма какво да прави по нощите и отделя време да търси под вола теле..Като нямаш отговор хикса,окей?
Аре като си толкова оборотна,намери ми приликата в темите и съответно се аргументирай!
Нищо общо нямат една с друга,сама си вкара автогола па се и изложи.

chronic
07-04-2011, 23:45
Ти що по т'ва време не си при 27-годишната, бре?Що да не откри майка си в определенията?Тва "бре" ще го говориш на баща си,който определено е пропуснал да те възпитава.

TheNewReligion
07-04-2011, 23:48
Слагаш всичко, 'що мърда и има два яйчника, под общ знаменател и се опитваш да обобщаваш по възможно най-тъпия начин. Т'ва е общото.

А засягането на въпроса за възрастта, която впрочем не научка, и констатацията, че съм "се изложила", са трикчета за затапване стари като света, използвани най-често, когато разумните аргументи не достигат. :wink:

umri
07-04-2011, 23:57
Ти що по т'ва време не си при 27-годишната, бре?Що да не откри майка си в определенията?Тва "бре" ще го говориш на баща си,който определено е пропуснал да те възпитава.
По-спокойно, пич.

Grommash
07-05-2011, 07:37
Айде няма да бъда гадняр като останалите по-горе, макар че много ми се искаше. Не, не е вярно. :)

Auriss
07-05-2011, 07:44
Мен пък ми е направило впечатление ,че до 10-11 клас са доста по...инфантилни ,макар това да важи и до голяма степен за мъжете. Пък и си има причина - след 19 ,сиреч след 12 клас ,вече живота е в твои ръце и сам отговаряш за действията си. Нормално да обръщаш внимание и на материалното ...
Ако под 'силна обич' се разбира детинско мислене и липса на обективна критика и очаквания по отношение на партньора ,породени от безгрижието на детството ,да ,'по-силно' обичат....сигурно. Те си знаят.

show-off-а с мамчето и аз не го разбрах.

shoael
07-05-2011, 07:57
Аз все още не съм била от другата страна />19/, тъй че тогава ще ти кажа дали е вярно, защото ще знам от личен опит.
Въпреки това, според мен става точно обратното. Колкото по-големи стават хората, толкова по-силно обичат и любовта е истинска. Защото на тия години 16-19 това е просто "харесване", "влюбване", а не любов, обич и т.н. красиви неща. За да обичаш някого трябва да си готов да дадеш всичко от себе си, да преминеш през всякакви премеждия с него, да прощаваш, да можеш да живееш с този човек, да създадете семейство. Това възможно ли е на 16 години?
Любовта след 20-годишна възраст е по-трудна, по-рядка, но по-дълга и по-реална.

SisiStrange
07-05-2011, 08:04
Не мисля така.

Бих казала, че по-скоро м/у 16-19 години се влюбват по-бързо и по-лесно. Още не са си изградили бариери и хлътват бясно по първия, който им се стори привлекателен и забавен без значение дали са сигурни, че е свестен и няма да ги нарани.

Възрастните също се влюбват, дори може би по-силно, отколкото ние (това ще се види по-нататък), но не се мятат веднага на врата му с думите: О, принце!

dimitar_ak
07-05-2011, 09:09
Ще ви отговоря от моята камбанария на възрастен. Влюбваме се и е силно, но при нас нещата не са така огнени. Всичко е умерено, премислено, а имаме и други приоритети в живота. При един тийн всичко е много емоционално и бушуват страсти.

4o4ina
07-05-2011, 09:13
Неуспешен опит, dude.

So sad.
Нека силата е с теб.

fen7asy
07-05-2011, 09:18
не съм съгласна

FuckedUp
07-05-2011, 11:52
не съм съгласна
поне се аргументирай??!

Т'ва е пълна глупост. И от къде вадиш тая логика ?!

alice13
07-05-2011, 12:29
детето на колко е ? :D

chronic
07-05-2011, 13:27
Айде няма да бъда гадняр като останалите по-гореКъде видя гадняри? АХахах,тва са неориентирани а-социални човечета дето си мислят че е модерно да се държат така във форума,то работата е комична зарежи.

chronic
07-05-2011, 13:27
Ти що по т'ва време не си при 27-годишната, бре?Що да не откри майка си в определенията?Тва "бре" ще го говориш на баща си,който определено е пропуснал да те възпитава.
По-спокойно, пич.Що ще ме биеш ли? :lol:

chronic
07-05-2011, 13:29
show-off-а с мамчето и аз не го разбрах.Оттам ми идват въпросите,защото ме провокира с различно мислене,следователно ми е любопитно.

Josefinne
07-05-2011, 14:02
Може би тогава обичат за първи път и за това. Човек винаги има навика да идеализира някои неща от миналото си.

umri
07-09-2011, 16:02
Ти що по т'ва време не си при 27-годишната, бре?Що да не откри майка си в определенията?Тва "бре" ще го говориш на баща си,който определено е пропуснал да те възпитава.
По-спокойно, пич.Що ще ме биеш ли? :lol:
Казвай си мнението, но не отправяй тежки лични обиди към момичетата във форума. Прави те жалък и смешен.

Ако обидиш така момиче в мое присъствие бих те спаринговал, ама за интернет глупости не ми се занимава. Спи спокойно.