PDA

View Full Version : Объркана.. от дъното на душата си :)



loverrr
07-05-2011, 12:44
Здравейте .. Пиша тук като знам колко обиди ще изям, важното е че имам смелост !! :D Ще започна направо .. Има едно момче ,. 1 година е по-малък от мен, но е почти 10 santa над мен :oops: .. Много е хубав ! Излизахме няколко пъти и винаги се държеше прекрасно .. целуваше ме .. гушкаше ме ., но той е труден характер и трудно признава чуствата си .. :x Последния път се видяхме и той както обичайно се държеше безупречно .. Но проблема е че сме от различни градова { пловдив и асеновград } .. и не можем постояяно да се виждаме .. и затова му пиша в skype / facebook той там се държи като лопата. . само се заяжда .. само се сърди направо ме отвращава .. :o въпроса ми е .. какво да направя.. на 7ми юли има състезание в пловдив .. да отида ли .. или да почакам .. просто съм толкова объркана .. :-o :oops:

Благодаря предварителноо .. Лек и приятен ден .. Между другото съм на 13 :D

SuperBadSuperFresh
07-05-2011, 12:49
Как очакваш да се държи 12 годишно момче?
Свиквай мацка,има и идиоти на тоя свят...

П.П.Някъв специален код ли е това с многоточието след всяка дума?

loverrr
07-05-2011, 12:53
Как очакваш да се държи 12 годишно момче?
Свиквай мацка,има и идиоти на тоя свят...

П.П.Някъв специален код ли е това с многоточието след всяка дума?


Не мисля че годините имат значение .. Има деца на 10 години по зрели от 20 годишни :) Идиотии има навсякъде :] :oops: :-o

А тва с мнoгoточието е навик .. :oops: :oops:

4o4ina
07-05-2011, 12:55
той е на 12 за бога,какво очакваш,лелеее? :shock:

balu4ka
07-05-2011, 13:36
Не знам ,защо просто не прескочих за да стигна до последния ред.Пореднaта загубена 1 минута. >.<

Josefinne
07-05-2011, 13:59
Ами отиди, изкарай си яко с него, пък после ще решиш окончателно :)

prout1
07-05-2011, 18:09
Не знам дали е от годините в твоя случай, но аз съм на 19 и съм същия. Просто скайпа и фейсбука са пародия на комуникация за мен и помагат в една връзка (евентуално) само до момента на първата среща. След това е пълен абсурд да заменят дори малка част от удоволствието на реалния контакт, гледането в очите, прегръдките и т.н. И не ми говорете за камери и микрофони, пак е далече от достатъчно. А фактът че повечето женски ги устройва да си чатят с дни в скайпа без да потърсят реална среща, е ужасно дразнещ. Мамка му защо ми се падна такава... Както и да е, да не се отплесвам. С две думи казано, приятелят ти вероятно иска да се срещате по-често.
Разбирам че при вас няма как да е другояче, все пак сте от различни градове, затова ако приятелят ти е от моя тип, който ненавижда онлайн общуването в червата си, трябва или да свикне, или да си седи сам докато не си намери момиче от неговия град. Или пък ако можете да зачестите срещите по някакъв начин, все пак Асеновград и Пловдив не са толкова далече, сигурен съм че има редовен и евтин транспорт ;)

aLLa
07-05-2011, 18:11
той е на 12 за бога,какво очакваш,лелеее? :shock:
..

everythingisrelative
07-05-2011, 18:26
на 12 хахахахха

umri
07-05-2011, 18:33
Има деца на 10 години по зрели от 20 годишни

Никак.

4o4ina
07-05-2011, 18:38
Има деца на 10 години по зрели от 20 годишни [/i]
Няма такъв филм,не се заблуждавай! :?

alice13
07-05-2011, 18:52
... Както и да е, да не се отплесвам. С две думи казано, приятелят ти вероятно иска да се срещате по-често.
Разбирам че при вас няма как да е другояче, все пак сте от различни градове, затова ако приятелят ти е от моя тип, който ненавижда онлайн общуването в червата си, трябва или да свикне, или да си седи сам докато не си намери момиче от неговия град. Или пък ако можете да зачестите срещите по някакъв начин, все пак Асеновград и Пловдив не са толкова далече, сигурен съм че има редовен и евтин транспорт ;)

+1

slabsym
07-05-2011, 19:05
купи си куче

FuCKkK13
07-05-2011, 19:09
... Както и да е, да не се отплесвам. С две думи казано, приятелят ти вероятно иска да се срещате по-често.
Разбирам че при вас няма как да е другояче, все пак сте от различни градове, затова ако приятелят ти е от моя тип, който ненавижда онлайн общуването в червата си, трябва или да свикне, или да си седи сам докато не си намери момиче от неговия град. Или пък ако можете да зачестите срещите по някакъв начин, все пак Асеновград и Пловдив не са толкова далече, сигурен съм че има редовен и евтин транспорт ;)

+1 +1

NomNomNom
07-05-2011, 19:21
купи си куче
+1

Ще има по-голяма пишка от неговата.

everythingisrelative
07-05-2011, 19:50
купи си куче

но първо попитай майкати и баща ти :D :D

lamer4e7o
07-05-2011, 19:53
Аз на 12 като бях не съм си и мислел за връзка, ха-ха. Времената едно време какви бяха… Радвам се, че не съм от новото поколение. :razz:

DenssBaby
07-05-2011, 19:59
SuperBadSuperFresh написа:
Как очакваш да се държи 12 годишно момче?
Свиквай мацка,има и идиоти на тоя свят...

П.П.Някъв специален код ли е това с многоточието след всяка дума?




Не мисля че годините имат значение .. Има деца на 10 години по зрели от 20 годишни Идиотии има навсякъде :]

А тва с мнoгoточието е навик ..


за това,че има по-малки момчета ,който са по-зрели от 20 съм напълно съгласна .. :D аз ходих с 20 годишен,който имаше акъла на 10 годишен.А що се отнася до този проблем .. зарежи го тоя келеш ще намериш,някой по -добър. :-D а да кажа,че знам що за навик е това с многоточието.УЖАСНО Е :D

rbdrbd
07-16-2011, 20:08
Аз те съветвам да се видите и да го питаш него защо се държи така, а не нас.. След това, ако все още искаш може да продължите да сте заедно.

Rebirthing
07-16-2011, 21:55
Не мисля че годините имат значение .. Има деца на 10 години по зрели от 20 годишни :)

Ебаси клиширания израз ! Сигурно има...1 на милион. Начина ти на изразяване не показва никаква зрялост. Объркана като лигава пуберка .