PDA

View Full Version : Спортуване.



facepalm
07-05-2011, 13:55
Здравейте аз съм на 15 години и имам малък проблем. Висок съм 173,4,5 и тежа 63,4,5. Незнам това дали е "дебелост" според вас, но кагато застана пред огледалото и се огледам принципно не съм дебел, но имам леко съвсем леко шкембенце... Спортувам всеки ден... било то бягане,баскетбол,streetfitness или домашни упражнения и немога да го премахна... Да, хапвам си, но ям винаги само ИСТИНСКИ черен хляб и повече си падам по месето, но ям и постно. Хапвам и малко сладолед от време на време, но не мисля, че храната би трябвало да е проблем след като аз правя всеки ден сумати упражнения... Всякакви идеи и предложения биха ми дошли присърце. Искам да добавя, че принципно горе-долу се занимавам по-сериозно с така наречения стрийтфитнес и би трябвало повечето килограми да са от там, защото добре съм развил повечето мусколи,НО все пак ми е малко отпуснат корема и много искам да го стегна. Наистина благодаря за отдленото време! :-D

DownloadVirus
07-05-2011, 13:57
10 кила под ръста си и си дебел,а? :-o

facepalm
07-05-2011, 14:02
Не съм казал, че съм дебел! Просто всичко ми е стегнато освен корема..., отпуснат е, а незнам как да го стегна и поисках някакъв съвет

П.С - Ако това на снимката си ти - Виж се.. твоят е прибран плътно към двата "кокала" докато моят не е така, както и да го погледна е леко отпуснат, бих казал малко повечко, ако можеш да ми препоръчаш някаква програма ще ти бъда благодарен

П.С2 - Не си знам точният ръст и килограми. В най-лошият случай - 170, 66 килограма

Greennight
07-05-2011, 15:56
Добре са ти килата,ако си отпуснат на 10 кила под ръста явно просто трябва да направиш мускули.

FuCKkK13
07-05-2011, 15:59
повечко коремни преси на ден ? виж в интернет за упражнения за стягане на корема.. :)

everythingisrelative
07-05-2011, 18:07
земи си няква химя :shock: и ше ти се нацепи тумбака

fenasf
07-05-2011, 18:11
земи си няква химя :shock: и ше ти се нацепи тумбака

:razz: :razz: :razz: :razz: уби ме

trevomanchety
07-05-2011, 18:13
Постарай се да правиш поне 100-150 коремни преси на ден колкото повече за толкова по малък период ще си стегнеш корема... ии пробвай с различни.. аз миналата година бях луднала за коремни плочки и един час всякакви коремни преси и си постигнах ефекта но не и за дълго но както и да е пробвай с коремните преси ако имаш паласки бягай и това е :)) Успехх :)

DownloadVirus
07-05-2011, 18:38
Ти само за корем ли се интересуваш бе момко? :)

navar
07-05-2011, 19:58
с коремни преси ще мяахне тумбака ,когато аз си махна космите с масаж..

DownloadVirus
07-05-2011, 20:07
с коремни преси ще мяахне тумбака ,когато аз си махна космите с масаж..

xaxaax , верно е , ама ако вече има леки плочици ще ги изкара с упражненията за корем,нали се сещаш,ама той май няма ;d

facepalm
07-05-2011, 20:34
На мен ми казаха, че ако се напряга много корема после спира да се развива ... Иначе имам 4 плочки ако може така да се каже от ребрата надолу но долните където е отпуснато нямам :-o

Saphire
07-05-2011, 21:02
Прави кардио. Можеш да започнеш с колкото издържаш, но в последствие се стреми по 45 - 60 минути джогинг без да спираш...
И плуването е вариант, но там е по - сложно, ако плуваш за удоволствие няма да се стегнеш, така както ти искаш :(. Това се отнася и за тичането.
пп. Погледни някъде хранителен режим за отслабване.

DownloadVirus
07-05-2011, 21:51
Почваш всеки ден с по 20 минути,на следващата седмица с 25-30 и тн,докато не стигнеш до около 50 минути,после държиш така докато не видиш резултат и гледаш хранителен режим/тренировки с тежести да са на ниво,така де,ти ако мислиш обаче да сваляш още не те виждам направо :)

facepalm
07-06-2011, 06:11
Спрямо бяганете, да ще се постарая, макар че аз имам доста силни пръсци понеже тренирам баскетбол и мисля че ще стане по-лесно. Но яденето все още ми е проблем, понеже аз съм тийн-че и като съм в нас постоянно ми се яде нещо... Намалил съм мазнините до край , сладко ям само сладолед от време на време.. Ще може ли някой да ми даде някоя по-лека диета която да ми доставя достатъчно енергия всеки ден и да има възможно най-малко мазнини ? Благодаря

navar
07-06-2011, 06:14
мазнините недей да ги намаляш-те не ти пречат,намали въглехидратите..

DownloadVirus
07-06-2011, 07:33
Спрямо бяганете, да ще се постарая, макар че аз имам доста силни пръсци понеже тренирам баскетбол и мисля че ще стане по-лесно. Но яденето все още ми е проблем, понеже аз съм тийн-че и като съм в нас постоянно ми се яде нещо... Намалил съм мазнините до край , сладко ям само сладолед от време на време.. Ще може ли някой да ми даде някоя по-лека диета която да ми доставя достатъчно енергия всеки ден и да има възможно най-малко мазнини ? Благодаря

Поеми по обратната посока,приемай МНОГО мазнини,умерено количество протеин и малко въглехидрати,и аз може съм "тийн-че" , на 17 съм и съм цял ден вкъщи сега като нямам да уча/излизам чат-пат навън,ама не ям безразборно,намери си занимание,за да спреш да ядеш така безразборно,само в определени часове и определени количества!

Naik1
07-06-2011, 09:06
Постарай се да правиш поне 100-150 коремни преси на ден колкото повече за толкова по малък период ще си стегнеш корема... ии пробвай с различни.. аз миналата година бях луднала за коремни плочки и един час всякакви коремни преси и си постигнах ефекта но не и за дълго но както и да е пробвай с коремните преси ако имаш паласки бягай и това е :)) Успехх :)

и догодина темата ще се казва "кво да прая, имам дископатия"