PDA

View Full Version : Проблем със съученици и с у-ща :Д



modelcheee
07-05-2011, 15:26
значи давам направо . сега ще съм 9-ти клас и наще ще ме местят в ново даскало . а аз в осми клас също бях в друго даскало и свикнах с децата с всичко . всеки ден като се сетя за съучениците ми плача разбирате ли дори сега като пиша ми се насълзяват очите . просто много ги обикнах за тези 9 месеца . всяка събота и неделя ходехме някъде и после си лягах пишейки си с тях . много ги опознах и точно сега 2-рия срок всички много се сближихме и мен трябва да ме местят . според вас дали ще мога да си остана приятелка с тях имайки се впредвид че през лятото няма никакъв шанс да се виждам с тях защото аз съм единствената която живее в софия . всички други в чужбина и щом дойде ваканция излитат . аа и друг въпрос който малко ме тревожи . в началото на учебната година се запознах с едно момиче от класа ми и седнахме заедно първия ден . но още от 3-тия ден тя почна да ме избягва и да си шушука с една друга . а те двете като са заедно и оная я покукуросва и се ебават с мен . обаче имам чувство че съм лесбийка . нз защо просто нещо ми става като съм с въпросното момиче . дали според вас може да съм и ако съм значи ли че съм извратена все пак не мога да се боря с главата си :ДД БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ НАМЕРИЛИ ВРЕМЕ ДА ГО ПРОЧЕТАТ

4o4ina
07-05-2011, 15:35
КАКВО! :shock:

modelcheee
07-05-2011, 15:36
КАКВО! :shock:
Кво само спамиш или отговаряй или сиктир

4o4ina
07-05-2011, 15:37
КАКВО! :shock:
Кво само спамиш или отговаряй или сиктир
Недей се напряга!

SmilezZz
07-05-2011, 15:39
1. Защо пък да не си останете приятели ?
Поддържайте си контакти. Когато имате възможност - излизайте. Щом казваш,че се разбирате адски добре,надали лесно ще се разпадне приятелството ви.
2. Ние няма как да ти кажем сексуалната ориентация. Вярно е ,че повечето са против гейовете,бисексуалните и лесбийките. Но все пак всеки сам решава какъв да бъде. Просто бъди себе си.
3. И по-точно какъв ти е проблема ? ....че нещо темата ти ми звучи като... губене на време.