PDA

View Full Version : Питане относно продължителноста



jonib
07-05-2011, 16:39
Много ми е странно,при полов акт свършвам на 2рата минута,но пенисът ми не спада и след това мога още около 30 мин (не преувеличавам,някъде там ми свършват всичките сили) та интересува ме има ли други,които са в същата ситуация.
Моля без излишни шегички и ненужни коментари :)

OnlyMeAndYou
07-05-2011, 18:01
Кой колкото може. Не си машина с програмирано време. Нормално е. :)

jonib
07-05-2011, 20:10
Искам някой поне да сподели при него как е :) Иначе ти благодаря за отговора,доста хора са прочели темата,но само ти си си направил/а труда да отговориш :oops:

SisiStrange
07-05-2011, 20:16
А като свършваш пускаш ли сперма или просто се чувстваш все 1 свършваш?

jonib
07-05-2011, 20:38
Абсолютно нормално еякулиране,има си достатъчно сперма :)

Sc0RcH
07-06-2011, 13:55
Нормално е,случва се и при мен(не всеки път),а си свършвам нормално...

Loooooser
07-06-2011, 14:08
Първия път зависи от възбудата 5-10мин ;)
А за втория изобщо не свършвам... то ти писва да се лашкаш.. иначе говорим за час и отгоре.. :razz:

delly
07-06-2011, 14:39
По-вечето момчета,1-вия път свършват по-бързо,Предполагм,че е заради метърпеливостта,която изпитват да проникнат в момичето,след това могат да издържат и по-вече.След 2-рия тек вече сигурно можеш и час и по-вече без да свършиш..

radkov95
07-06-2011, 18:36
Първия път свърших само като я докоснах а сега немоа се запраа .. цаката е парта да те тренира (сещате се как) и да се сдържаш поне малко а не напълно да се отпускаш. Може и като стане опасно да започнете да мислите за други неща, на мен лично това ми помогна !

Audiophile
07-06-2011, 20:21
Можеш да удариш и една ръчна преди половия акт, ако те притеснява, че ще свършиш прекалено бързо.

Thrombocyte
07-06-2011, 20:56
Всъщност доста срещано явление е при първия си път момчето да не свърши :)
Иначе и аз съм чукал след като съм свършил, ама не ми е кеф и предпочитам да отида да се измия или да полежа малко.

jonib
07-06-2011, 23:23
За ръчната преди секс,правя го,но не непосредствено преди акта,защото преди това прекарвам минимум по 2 часа с нея и смисъла се загубва.Благодаря на всички за мненията,това със мисълта за нещо друго и да не се отпускам мисля,че ще ми е от полза :)
Очаквам още мнения :)

naQkataRaota
07-07-2011, 12:44
Може да пробваш спрей за задържане или някакви презервативи със същата функция.

Друг начин е да пръснеш в презерватива лидокаин. Това е вид местна упойка и така можеш да намалиш чувствителността на главичката. Продава се като спрей по аптеките, принципно искат рецепта, но лесно могат да ти го продадат и без.

П.П. Но като всяко нещо от аптеките трябва да знаеш как се употребява. Също така, ако прекалиш с дозата може толкова да го успокоиш, че да не го вдигнеш, докато не премине въздействието

dimitar_ak
07-07-2011, 13:09
Презервативите за продължителен акт са си на база Лидокаин. Там има опасност да не го вдигнеш.

jonib
07-07-2011, 20:33
Mисля,че това е малко прекалено,в смисъл приятелката ми няма нищо против ситуацията в момента,та ако ме види да пръскам кондома със спрей преди секс мисля,че ще я вкарам в мистерия :lol:

naQkataRaota
07-08-2011, 07:32
^За по-голяма мистерия със самото пръскване кажи думите: "О, богиньо на тъмнината, излез от царството на сенките" Гаранция ще те гледа :shock:

Пресилено е това с лидокаина, аз също не съм му фен. На мнение съм (както е в твоя случай): няма значение колко бързо ще се свърши, важно е после да си останеш твърд, за да я довършиш като хората. А щом приятелката ти те разбира и няма проблем за нея, давай смело - за нея го правиш ;)

jonib
07-08-2011, 16:32
E,тя кво да разбира,нали съм с кондом,и си я праскам по 20+ минути тя не разбира кога съм свършил :) Просто ми беше странно и реших да попитам :)

Beer
07-08-2011, 23:34
А ти сещаш ли се, че е възможно и това, че си свършил за 2 минути на нея да й достави огромен кеф. Не виждам проблем в това да направите пауза и след това да продължите. А това, че я лашкаш с пълен със сперма презерватив - :shock: ?! Гледай си и ти кефа не работи само за нея. Когато тя знае, че и ти изпитваш удоволствие на нея и става още по-хубаво. Така че като свършиш спокойно можеш да свалиш презерватива да се погушкате поцелувате примерно, да сложиш друг и да продължите.

ПС: То дори на самото опътване си пише "ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА"
Ма на' , кой да чете? :D

stefko1996
07-09-2011, 13:33
Повече практика

nicollee7
07-09-2011, 20:48
E,тя кво да разбира,нали съм с кондом,и си я праскам по 20+ минути тя не разбира кога съм свършил :) Просто ми беше странно и реших да попитам :)

naqsno li si che moje da zabremenee tka ??????

Lucifercho
07-09-2011, 20:54
Първия път зависи от възбудата 5-10мин ;)
А за втория изобщо не свършвам... то ти писва да се лашкаш.. иначе говорим за час и отгоре.. :razz:
+1 след 1-вото свършване не остават сили за 2-ро