PDA

View Full Version : неуверен



GOODNESS
07-05-2011, 17:21
Здравейте!
От доста време се чувствам неуверен към много неща, но най-много във себе си. Затова дали ще си намеря приятелка, и куп други нещa на които и може да се смеете.
Има ли някакъв начин да бъда уверен? Като бях по-малък не трябваше да мисля толкова за живота отколкото сега ( в момента съм на 17, но говоря за времето като бях на 13-14). Родителите ме имат като някой, който обърква всичко.
Започнах да се влияя от мнението на другите, а си спомнях как 8ми клас бях мазният маняк който се отваряше на всичко.

TheMightyNadenica
07-05-2011, 18:41
Бе какво ви става...зехте да пишете за всякакви теми в този раздел...
Иначе по темата...много лигавщини....стегни се малко, ще ставаш мъж...какви са тези разнежености...

amk933
07-05-2011, 19:39
Пращам я в Любов темата... :)

4o4ina
07-05-2011, 19:54
Научи се да бъдеш уверен,а не лигав идиот! :)

rbdrbd
07-16-2011, 19:56
Защо се интересуваш от мнението на другите?? Какво ти пука дали те ще те мислят за най-готиния в класа или за най-големия идиот?? Всеки един от тях се е чувствал така в един момент, макар и кратък. Трбва да спреш и да не ти пука. Сега е моментът да се стегнеш.

Sladurchoo
07-16-2011, 19:58
Еми щом веднъж си бил отворен ... пак ще можеш ... явно знаеш как ... от тебе зависи :)))

cigarettekisses
07-16-2011, 20:10
и аз бях така,вече не.
вероятно прекалено много искаш да получиш чуждото одобрение и прекалено много обмисляш какво да кажеш/как да постъпиш..и нищо не правиш.
всеки говори и прави глупости,пък и за какво ти е другите да те харесват..никога не можеш да угодиш на всички.
всеки си има недостатъци,а на повечето са им в повечко.
не вярвам да си чак толкова зле..гледай да не се критикуваш много.
поработи върху себе си и обърни внимание на положителните си качества,може би
+никой не е перфектен.

imjsfd
07-17-2011, 03:59
Пич, прави каквото ти е кеф, обличай се както ти е кеф, излизай с хората, с които ти е кеф. Въобще доставяй си максимум удоволствие и да не ти пука какво говорят хората. Те няма да спрат. Спорта също помага доста.

GOODNESS
09-24-2011, 15:26
Извлякох някаква полза от тези отговори, но бих се радвал да чуя ощe. Мога да добавя ощe , че съм срамежлив и точно когато беше 8ми клас имах (ПР) и дори пиех серотонин.. за да излизам от нас.
Но сега не е така. Все едно съм си във моя свят и от доста време само се критикувам.

ПС : Не съм от тези, които щe oтидат веднага в банята със ножа.
ПС 2 : Колкото до спорта имам 2 години стаж във фитнесът.

Извинявам се , че отговорих толкова късно.

Limitless
09-24-2011, 15:31
Моя съвет е приеми и бъди това което си! всеки е специален по някакъв начин :) а увереността ще си дойде с времето. Първо ти трябва да се харесаш и да прецениш какъв си .. а след това поставяй мнението на другите!

badsector
09-24-2011, 16:37
Свиквай да носиш отговорност за действията си и като цяло се замисляй какво правиш и какви евентуални последстия би имало.

LeprikonA
09-24-2011, 17:51
вашите не виждат сериозното у теб и за това така мислят. опитвай се да им показваш, че можеш И да бъдеш отговорен. а това за приятелката и т.н. - всяко нещо с времето си.

elysunny
09-24-2011, 18:30
ох, отчайващо :?

GOODNESS
09-27-2011, 18:06
up

bitchwolf
09-27-2011, 19:57
Един начин има да си уверен и той е..ами да си вярваш. Не е нужно да си "мазен маняк който се отваря на всичко". Бъди себе си и в никакъв случай не се срамувай от това и не се съмнявай в действията си. Все си имаш 1-2-ма истински приятели,с които да говориш и чието мнение и съвети да чуваш. Чуждите критики хич да не те касаят. С вашите също поговори по въпроса. Това са хората,които ще ти помагат да се справяш.

ZoRiNkaTa
09-27-2011, 20:04
Неувереността и ниското самочувствие в един мъж убиват всичко хубаво във връзката. Наскоро го изживях на мой гръб , отвратително е. Стегни се докато е време.

FuCKkK13
09-27-2011, 20:08
какво ти пука за мнението на другите ? ..ако някой се пита да те обижда или нещо такова.. повярвай ми .. най-голямото затапване е да не му обръщаш внимание ;) .. а иначе.. се стегни малко.. щом преди е можело и сега може...а за приятелка.. изтъркано ама все пак.. ще дойде,когато най-малко очакваш ;).. айде успех :)