PDA

View Full Version : Упражнения за отслабване



jenniferlopez11
07-05-2011, 17:26
Здравейте. Искам да попитам нещо за упржненията на Cindy Crawford. Въпросните упражнения само стягат тялото или ти помагат да отслабнеш? Или пък и двете? Ако някой знае да сподели защото много се интересувам от тях.

trevomanchety
07-05-2011, 18:18
Ако искаш да отслабнеш бих ти предложила тае-бо много се стяга тялото и отслабваш :) Спорта наистина ще ти помогне да свалиш килограми ии да ти се стегне тялото! Аз от 3 години редовно си спортувам и от там рязко отслабнах..

jenniferlopez11
07-05-2011, 18:27
Аха. А има ли някаква програма за вкъщи? Може ли да ми предложиш такава? Ще съм ти много благодарна.

trevomanchety
07-05-2011, 18:30
Дай по конкретно че не схванах за програмата :)

jenniferlopez11
07-05-2011, 18:32
Ами някакво видео с упражнения защото кризата си казва думата и не мога да отида където и да било.

trevomanchety
07-05-2011, 18:36
Да разбирам те :) еми напиши или в vbox7 или youtube tae-bo и ти излизат това са упражнения ли как да го кажа от карате кик-бок и са представени с подскачане или по точно танц но се изгарят много калории :) ходила съм на тае-бо в същото време и на кик-бокс и до днес си ходя на кик-бокс но и бягам и изкачвам стъпала също :) бих споделила с тебе че и откакато спортувам се сбогувах с 10 кг :)

jenniferlopez11
07-05-2011, 18:41
Ясно. Ами благодаря ти много за информацията... Питала съм и други хора за тае-бо и те ми казват, че с това най-добре се отслабва. Дано да е така. Има едно видео ми казаха на Били Бланкс дали има ефект ?

trevomanchety
07-05-2011, 18:47
От тае-бото определено има ефект само че наистина е изморително но ако го правиш у дома гледай да не се отказваш не съм пробвала в къщи но ще има ефект ако редовно си правиш упражнения и спортуваш даже ако имаш възможност сега лятото плувай ! и не пробвай диети просто яж от всичко което ти се хапва но умерено това е най важното не знам колко се храниш но ако преяждаш не го прави ! Аз обикновено сутринта плодове на обяд каквото са ми сготвили и вечерта плодове това са моите хранения пък и аз тесто не ям хляб и така.. ! ако искаш още нещо да питаш пиши и ще оставя скайп

jenniferlopez11
07-05-2011, 18:52
Това е всичко, което исках да питам. Благодаря ти много! :P :wink:

trevomanchety
07-05-2011, 18:53
Успехх ! и да знаеш стискам ти палци :) :grin: :)

jenniferlopez11
07-05-2011, 18:58
Благодаря! :oops:

DownloadVirus
07-05-2011, 19:05
jeniffer ако си на 11 ще ми стане доста смешно :D

trevomanchety
07-05-2011, 19:15
Няма значение момичето има воля ! пък и не ми се вярва да е а 11 години и да се занимава с такива неща на 11 години поне аз изяждах 2 шоколада и изобщо не ми пукаше колко калории и такива неща :D

DownloadVirus
07-05-2011, 19:30
Няма значение момичето има воля ! пък и не ми се вярва да е а 11 години и да се занимава с такива неща на 11 години поне аз изяждах 2 шоколада и изобщо не ми пукаше колко калории и такива неща :D

Ти остай калориите,ами помисли за въглехидратите и инсулина ;)

trevomanchety
07-05-2011, 19:33
Сигурна съм , че няма да има проблем важното е да не спазва диети .. Но не ми се вярва да е на 11 как на 11 г ще мислиш да отслабваш

DownloadVirus
07-05-2011, 19:51
Сигурна съм , че няма да има проблем важното е да не спазва диети .. Но не ми се вярва да е на 11 как на 11 г ще мислиш да отслабваш

Хаха,важното е викаш да се храни неправилно,а? Много добра идея , няма що,не давай подобни идеи! Трябва да спазва диети и да тренира както трябва ако иска да постигне целта си.

trevomanchety
07-05-2011, 20:11
Нека тя да си реши а пък и при момичетата е много по трудно да е свалят килограми :)

DownloadVirus
07-05-2011, 20:14
Нека тя да си реши а пък и при момичетата е много по трудно да е свалят килограми :)

Лесно си е и то много , нищо различно няма от момчетата , нещо май пак дочуваш мама докато лафи по телефона с комшийката!

trevomanchety
07-05-2011, 20:20
Определено не !

trevomanchety
07-05-2011, 20:21
Намери си някой друг с който да се заяждаш и кво общо има майка ми и комшийката :D

DownloadVirus
07-05-2011, 20:33
Намери си някой друг с който да се заяждаш и кво общо има майка ми и комшийката :D

Искам да кажа чуваш недочуваш,съветваш..

trevomanchety
07-05-2011, 20:50
Еее аз и казах да си яде от всичко но по малко не да се тъпче но както и да е хайде лека :)

DownloadVirus
07-05-2011, 20:54
Да си вкара храната в режим и резултати ще види 100% ;)

ZipFail
07-05-2011, 21:12
Вирусе, ти сериозно ли ? Диети за 11 годишно дете...

DownloadVirus
07-05-2011, 21:48
Вирусе, ти сериозно ли ? Диети за 11 годишно дете...

Ами ако не е 11 годишно ? :o

jenniferlopez11
07-06-2011, 04:09
На 16 съм.

dimitar_ak
07-06-2011, 06:57
http://www.youtube.com/watch?v=_hiJuXBwtoQ&feature=related

Добре е на ръцете да си сложиш пясъчни гривнички или да правиш упражненията с леки гирички.

DownloadVirus
07-06-2011, 07:30
Вирусе, ти сериозно ли ? Диети за 11 годишно дете...

Мисля,че се реши проблема! Да почне да се храни както трябва!

firstdiesel
07-06-2011, 09:00
1-во в домашни условия не се отслабва, може да се поддържа .... освен ако не излезе да цепи дърва ;D :D :D

2-ро момичетата свалят по-трудно щото са нередовни и несериозни .. абе направо са си мързели :D
Мързела + женския хормон и стават яки паласки ...

3-тo ... вместо да правиш глупави движения дет ги гледаш от монитора, що не излезеш да потичаш 5км? Тея работи без треньор не стават!

хранене. тренировка ... поне едно тия две неща трябва да ти е перфектно за да отслабваш с видими резултати!

ИМА ЛИ ВОЛЯ, ИМА РЕЗУЛТАТИ ... НЯМА ЛИ ВОЛЯ, СЪВЕТИТЕ СЕ ОКАЗВАТ ТЪПИ!

Диети
Ще ти предложа две диети
1. Високо белтъчинна диета - тази диета е за да сваляш килограми, но да запазиш мускулна маса, което ще рече диета за стягане.
2. Ниско въглехидратна диета - тази диета е за сваляне на килограми, гориш мускул, гориш мазнини, гориш всичко. Тази диета е ако искаш да станеш по-дребна.

http://www.bb-team.org/hranene/hranitelni-rezhimi ... чети!

Тренировка
Ако нещеш да ходиш на зали и прочие ... един стадион ще ти е достатъчен
Упражнения : разтягане на краката, лицеви опори, коремни преси, сухи клекове, изкачване на стълби една по една, изкачване на стълби с големи крачки, тичане, бързо ходене, тичане по стълби (без да падаш)
Програмка
Разтягане 5 минути, загрявка 5 мин
Тренировъчен кръг ... клекове-лицеви опори-коремни преси-изкачване на стълби една по една ... праиш всичките упражнения на един път и после почиваш 1 минута. За едно упражнение отделяш по 30 секунди или 12-15 повторения, Правиш 4-6 кръга (серии)
Кардио - 1 ден тичане-бързо ходене-тичане, 2 ден тичане по стълби-изкачване с големи крачки-тичабе по стълби

Въпроси?

DownloadVirus
07-06-2011, 09:28
Имам един въпрос,как препоръчваш НВД на няк'во момиче,при положение,че не знаеш как се храни в момента ? :)

firstdiesel
07-06-2011, 10:47
Имам един въпрос,как препоръчваш НВД на няк'во момиче,при положение,че не знаеш как се храни в момента ? :)

ми при положение, че иска да отслабва (а те тва не прибягват освен ако наистина не е необходимо) значи си похапва доста здраво ... поне така предполагам

DownloadVirus
07-06-2011, 10:51
Точно защото си похапва здраво,за това не трябва да е на НВД...Не може да минава от 3500 калории на 1500 , доста строга диета си е !

И плюс това, на жените винаги им се вижда,че са дебели,така че все тая ..

Изчисляване на нужди + РБД 1 месец и после ВМ-НВД и тва е ..

Andrez
07-06-2011, 10:53
ходи на аеробика и много бързо ще отслабнеш :)

TodorMarkov
07-06-2011, 11:00
Нека тя да си реши а пък и при момичетата е много по трудно да е свалят килограми :)

Лесно си е и то много , нищо различно няма от момчетата , нещо май пак дочуваш мама докато лафи по телефона с комшийката!

Спри да се изказваш неподготвен моля ти се,още по-малко да се караш на останалите,давайки грешни съвети.Жените по-трудно свалят,поради факта,че имат по-слабо развити мускули.Основните консуматори на енергия,това са мускулите.Т.е колкото по-малко мускули имате,толкова по-малко калорий горите.Да не говориме,че жените имат по-принцип около 8% мазнини повече от мъжете!

jenniferlopez11
07-06-2011, 11:04
Ям само на вечеря понякога и на обяд. Въпроса е, че ям и хляб а трябва да го спра. Надявам се че с Тае Бо-то ще отслабна поне малко ( аз съм по-пълна в краката ). Ще почна и да тичам.

firstdiesel
07-06-2011, 11:13
Точно защото си похапва здраво,за това не трябва да е на НВД...Не може да минава от 3500 калории на 1500 , доста строга диета си е !

И плюс това, на жените винаги им се вижда,че са дебели,така че все тая ..

Изчисляване на нужди + РБД 1 месец и после ВМ-НВД и тва е ..

:smt023 съгласен!

firstdiesel
07-06-2011, 11:17
Ям само на вечеря понякога и на обяд. Въпроса е, че ям и хляб а трябва да го спра. Надявам се че с Тае Бо-то ще отслабна поне малко ( аз съм по-пълна в краката ). Ще почна и да тичам.

опа е тука грешиш и то много!
трябва да ядеш сутрин, а вечерта да не ядеш ... приема на калориите през деня трябва да е обратна пирамида

firstdiesel
07-06-2011, 11:18
трябва да ядеш често по-малко (5-7 пъти на ден)

jenniferlopez11
07-06-2011, 11:19
Ям само на вечеря понякога и на обяд. Въпроса е, че ям и хляб а трябва да го спра. Надявам се че с Тае Бо-то ще отслабна поне малко ( аз съм по-пълна в краката ). Ще почна и да тичам.

опа е тука грешиш и то много!
трябва да ядеш сутрин, а вечерта да не ядеш ... приема на калориите през деня трябва да е обратна пирамида

Благодаря за съветите. Ще почна да ям сутрин, а вечерта не.

firstdiesel
07-06-2011, 11:24
Ям само на вечеря понякога и на обяд. Въпроса е, че ям и хляб а трябва да го спра. Надявам се че с Тае Бо-то ще отслабна поне малко ( аз съм по-пълна в краката ). Ще почна и да тичам.

опа е тука грешиш и то много!
трябва да ядеш сутрин, а вечерта да не ядеш ... приема на калориите през деня трябва да е обратна пирамида

Благодаря за съветите. Ще почна да ям сутрин, а вечерта не.

И имай предвид че яденето наведнъж по много не е работа!

jenniferlopez11
07-06-2011, 11:25
Ям само на вечеря понякога и на обяд. Въпроса е, че ям и хляб а трябва да го спра. Надявам се че с Тае Бо-то ще отслабна поне малко ( аз съм по-пълна в краката ). Ще почна и да тичам.

опа е тука грешиш и то много!
трябва да ядеш сутрин, а вечерта да не ядеш ... приема на калориите през деня трябва да е обратна пирамида

Благодаря за съветите. Ще почна да ям сутрин, а вечерта не.

И имай предвид че яденето наведнъж по много не е работа!

Така е, прав си.

bib
08-01-2011, 12:55
Тае-бото му е майката,от есента до сега не съм спирала с тренировките и свалих.Тичането също е вариант (ако ти е приятно де-аз лично го ненавиждам).
Гледай да замениш белият хляб с черен ("Бонус","Вита", "Тонус") но гледай да не прекаляваш-1 филийка на хранене,не повече.
Сладко избягвай ,ако много ти се дояде си купи черен шоколад ("Своге","Милка"...) и 1-2 квадратчета седмично.
Изключи газираното -много е вредно, подува ти се стомаха ,образуват се газове ..
Пий много вода (минимум 2л. дневно; ако обичаш лимон можеш да си сложиш едно резенче в чашата-намалява апетита,и лично на мен много ми харесва вкуса му смесен с водата ,въпреки че иначе не обичам лимон ),яж зеленчуци и плодове (като от плодовете не прекалявай с бананите най-вече,защото съдържат много захар)
Вечер яж най-малко-примерно само салата/ако не се наядеш с нея добави и някакво месо,да не е мазно-пилешко ,например (и гледай да вечеряш до 20:00часа)
Също така преди всяко ядене изпивай по една чаша вода,така ще се почувстваш сита по-рано и няма да имаш проблеми с порциите.
Яж каквото си поискаш,но по-малко,спортувай повече и резултатите ще са налице.
Общо взето това е..поне аз така свалих 7килограма и си ги задържах.
Успех!

:)

DownloadVirus
08-01-2011, 13:14
Само като видях началото и ми стана смешно :D ТАЕБО - МАЕБО - НАЕБИ ГО :D

Uncontrollable
08-01-2011, 20:28
Просто си направи една диета да спазваш, ако наистина имаш толкова излипни килограми, или просто избягвай сладко,тестено,газирано и прави кардио.
Диета+силови тренировки+кардио=плосък корем :)