PDA

View Full Version : Има ли периоди, в които ви идва да се изпокарате с всеки?



SkiCatA
07-05-2011, 18:19
Забелязвам, че през последните месеци съм много негативно настроен към хората, с които общувам. :o :o :o :o :( Разбирам, че това кара околните да започнат да говорят против мене, но въпреки това все нещо ме кара отвътре да се дразня от тях, след което да почна да се заяждам с тях без конкретна причина?!? :o :o Разбирам си грешките, опитвам да се променя, но нещо отвътре просто не ми дава зелена светлина поне за един ден без да се мъча да затапя поредния "досадник". :( :( Не мисля, че съм по-различен от другите - момче на 16 години. Въпросът е там, че съм доста общителен (поне аз така мисля). Не съм от ония, където по цял ден се затварят вкъщи - направихме си супер компания, с която постоянно правим кефа и изобщо от нищо не се лишавам. Просто проблема ми е там, че се дразня от всичко, а това не мога да го разбера? При вас как седят нещата по този въпрос, защото ми трябва някакъв съвет и то спешно?!? :) :) :) Благодаря предварително! :) :) :)

deHiTo0
07-05-2011, 18:42
Да, определено имам такива гадни периоди. Започвам да се карам с всички около себе си, защото просто не съм на кеф. :o После съжалявам, амаа... :? :? :(

4o4ina
07-05-2011, 18:42
Всеки има такива периоди в живота си,но това си е период ще отмине бързо! :)

UniCoWN
07-05-2011, 18:47
Естествено, всеки има и такива моменти.
Но, разбираш ли, помисли струва ли си заради едно моментно състояние да съсипеш приятелство/познанство/връзка градено дълго..
Какво си мислим, че постигаме, зарязвайки всичко и всички??

chemist9009
07-05-2011, 18:54
Да имало е....чак мамата им ебавам!!! 8-) 8-)

busted97
07-05-2011, 19:11
Доста често ми се случва. Един ме подтиква и ги почвам подред..
После все едно нищо не е станало и сме първи дружки до следващия път. :D

titinkaa
07-06-2011, 07:11
И аз съм като теб,но минава,така че скоко! :)

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 07:21
Забелязвам, че през последните месеци съм много негативно настроен към хората, с които общувам. :o :o :o :o :( Разбирам, че това кара околните да започнат да говорят против мене, но въпреки това все нещо ме кара отвътре да се дразня от тях, след което да почна да се заяждам с тях без конкретна причина?!? :o :o Разбирам си грешките, опитвам да се променя, но нещо отвътре просто не ми дава зелена светлина поне за един ден без да се мъча да затапя поредния "досадник". :( :( Не мисля, че съм по-различен от другите - момче на 16 години. Въпросът е там, че съм доста общителен (поне аз така мисля). Не съм от ония, където по цял ден се затварят вкъщи - направихме си супер компания, с която постоянно правим кефа и изобщо от нищо не се лишавам. Просто проблема ми е там, че се дразня от всичко, а това не мога да го разбера? При вас как седят нещата по този въпрос, защото ми трябва някакъв съвет и то спешно?!? :) :) :) Благодаря предварително! :) :) :)

И аз съм в нещо като такъв период. Ама то е на приливи и отливи. Ще мине с възрастта спокс ;)

denkagb
07-06-2011, 07:47
В момента и аз съм така :-o от най-малкото нещо се дразня :o и се надявам по-скоро да отмине,че аз самата вече не мога да се понасям :D

IWannaBeSedated
07-06-2011, 08:10
Напоследък и на мен ми се случва. Опитвам се да се владея,но става все по-трудно.