PDA

View Full Version : Как да я забравя ?!?!



levskarqtbg
07-05-2011, 18:42
Здравейте завчера скъсахме със гаджето....И въпроса ми е такъв : Как да я забравя,когато си мисля само за нея,и даже мисля че ще се пропия...Благодаря за отговорите ви ...

Sh@d0w
07-05-2011, 18:45
Ако имаше някаква формула,за забравяне,живота щеше да е в пъти по-лесен.

Единствено времето ще ти помогне.През това време си намери някакво странично занимание,да ти отклонява вниманието,вместо да седиш и да се сдухваш.

Slamdancer
07-05-2011, 18:48
Брат , преди 1 седмица бях в АБСОЛЮТНО същото положение.. истината е че НИЩО не ми помогна.Както са казали хората времето лекува , дори и да ти кажа да се пробваш да не мислиш за нея знам , че е невъзможно ...
На мене първите 3-4-5 дена ми беше много болно и само за нея мислех , но накрая стигнах до извода че съм млад с добра визия и мога да имам много момичета , не трябва заради една да си скапваш цялото лято.Просто пробвай да си намериш друга , не за гадже а просто да ти премахне мислите изцяло върху бившата.

alice13
07-05-2011, 18:49
избягвай да мислиш за нея... и наистина намери си някакво странично занимание.. лято е... можеш да почнеш работа.. разхождай се с приятели.. басейни море а у :)

bootyboy
07-05-2011, 19:09
остави на времето да свърши тая работа и не се пропивай ще стане по- зле!!

4o4ina
07-05-2011, 19:22
намери си хоби,отвличай си вниманието с нещо.. :)

RoSKo0o0
07-05-2011, 19:26
Получи амнезия.

slabsym
07-05-2011, 19:36
поредния банален , но за съжаление верен отговор - с времето ще я забравиш , ама лошото , братле , е че не става за седмица , зависи и от отношенията ви де , но гледай да не я виждаш , това пак няма как да стане де , щото ти ще искаш да я видиш , абе иначе казано ще си се мъчиш , няма как :Д

DarkSoul
07-05-2011, 20:38
Намери си доставчик на алкохол, топла завивка и добри приятели. 8) 8) Поне аз така мисля ако на мен ми се случи. :(

myNameIsImmortal
07-05-2011, 21:20
няма такава опция..
можеш само посредством друго момиче, работа, дискотеки и т.н. да не мислиш толкова много за нея, но идва момента в който си легнеш вечерта в леглото, мислейки си колко хубаво ще бъде ако е до теб и цял живот ще се надяваш за това..

wonderwall
07-05-2011, 21:54
Алкохолът няма да ти помогне-след това ще се чудиш как да спреш да мислиш за него.Бъди с приятели,занимавай се с нещо любимо,излизай..лято е :)

bEbsI
07-05-2011, 22:04
Така първо една жена НЕ може да е смисълът на живота ти каквото и да си мислиш в момента. Ако щастието ти зависи от жена - много си сбъркал. Щастието ти трябва да зависи от самия теб. Не превъртай на лента какво би станало ,ако не бяхте скъсали,не ти беше казала еди-какво си и т.н. Малко ВОЛЯ. Понякога е доста полезна.. Изтриваш и номера,скайпа,фейсбука. Избягваш да общуваш с приятелките и,не и показваш че страдаш,не общуваш с нея ( това поне докато ти мине) . Върни се към интересите си,които си развивал в по-голяма степен ПРЕДИ връзката ви - независимо какви са били (музика,игри и т.н). Виж се с приятелите си,разтовари се,не се забивай с някаква само,за да я забравиш.Дай си време сам със себе си. И НЕ се пропивай заради някакво момиче..моля ти се има едно нещо наречено себе уважение - използвай го. Дръж се мъжки другото поведение .. е не си заслужава просто,заради момиче/жена.
Успех (:

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 03:12
Така първо една жена НЕ може да е смисълът на живота ти каквото и да си мислиш в момента. Ако щастието ти зависи от жена - много си сбъркал. Щастието ти трябва да зависи от самия теб. Не превъртай на лента какво би станало ,ако не бяхте скъсали,не ти беше казала еди-какво си и т.н. Малко ВОЛЯ. Понякога е доста полезна.. Изтриваш и номера,скайпа,фейсбука. Избягваш да общуваш с приятелките и,не и показваш че страдаш,не общуваш с нея ( това поне докато ти мине) . Върни се към интересите си,които си развивал в по-голяма степен ПРЕДИ връзката ви - независимо какви са били (музика,игри и т.н). Виж се с приятелите си,разтовари се,не се забивай с някаква само,за да я забравиш.Дай си време сам със себе си. И НЕ се пропивай заради някакво момиче..моля ти се има едно нещо наречено себе уважение - използвай го. Дръж се мъжки другото поведение .. е не си заслужава просто,заради момиче/жена.
Успех (:

+1

А и не бива да се скапваш заради едно момиче , ще има други. Отвличай си вниманието с нещо. Казаха ти го хората ;)

Ifeelyoudude
07-06-2011, 03:53
Приятел, абе ти на колко си, че се държиш като малко дете стегни се малко заради едно момиче ще си пропилееш живота? нима? тогава е много зле седнете и поговорете (ии гледай да не си се натряскал докато говорите, че съм обеден, че ще я виждаш двойно,тройно)

LambOfGod
07-06-2011, 04:25
Ти си срам за всички левскари..
Заради няква путчица ли си живял до с'я?
Я се стягай, отивай на море, пий "Мастика" и забивай яките пички...
Как ще си пропилееш лятото, заради някви глупости....

BlindedAngel
07-06-2011, 07:51
За "n"-ти път го казвам - алкохол, курви, дискотеки ( пък ако положението е крайно леки наркотици ) 8) Винаги минава номера 8-)

MuuSiiiCLooVeerr
07-06-2011, 08:10
няма такава опция..
можеш само посредством друго момиче, работа, дискотеки и т.н. да не мислиш толкова много за нея, но идва момента в който си легнеш вечерта в леглото, мислейки си колко хубаво ще бъде ако е до теб и цял живот ще се надяваш за това..

+ :) :(

Sunshin3
07-06-2011, 08:33
^направо се сдухах, честно! 8-)

човече, опитвай се да мислиш по-малко за нея, постоянно си намирай нещо за правене, нещо да се разсейва, постепенно ще започнеш да я забравяш, няма да стане от веднъж, колкото и да си го внушаваш и да го искаш 8-)

Arterranes
07-06-2011, 08:42
Най-ефикасното ще е или да излизаш много с приятели и да се забавляваш, или да си намериш друга. Все пак всичко ще мине с времето.

nin0o0
07-06-2011, 11:09
Не знам за вас, но аз лично много лесно забравям бившите си гаджета. Просто си казвам има толкова много момичета няма да ми е първата нито последната и ето след 3-4 дни друго гадже. Намери си друга и ще видиш как бързо ще я забравиш ;)

Drogon
07-06-2011, 12:29
И аз значи иам подобен проблем, но не точно. Никога не сме ходели с едно момиче, тя ме има за нещо като брат а аз си я харесвам, но просто не искам да си го призная засхттоо не сам от най-добре изглеждащите (е поне сам забавен и леко саркастичен).
Тааа.. преди две вечери имаше купон и тя също беше там. Та тя се напи и един педерунгел дето само такива пияни гарги търси там кво зе да и се натиска и я целуна. Направо кръвта ми се качи до горе и излязох навън щот' щех го пря да умирга. И сега не сам спирал да си мисля.. и направо полудявам, савети моляяя

gab4ooo
07-06-2011, 12:45
времето не лекува а те учи да живееш с болката нищо не можеж да направиш и аз съм така

politobg
07-06-2011, 15:21
Колкото и време да мине,ако не преодолееш чувствата си към нея пред самия себе си нищо няма да се промени.Единственият начин според мен е да си намериш друга.В началото няма да изпитваш силни чувства,но постепенно тези към бившата ще избледнеят и така ще изградиш нова връзка.Успех! :)

Saphire
07-06-2011, 17:35
Глупаво е просто да чакаш, както казаха някои. Ако не правиш нищо ще направиш същата грешка като мене и било то след месец, година или повече ще разбереш колко глупаво си си изгубил ценно време, през което си можел да имаш хубави моменти с някой друг човек вместо да си бил изгубен в безсмислени мисли и надежди. Вземи си малко време за размисъл и търси контакти с друго момиче...
Времето лети :D

exxxclusive
07-13-2011, 12:17
Ами и аз бях като теб...но като срещнеш друга ще си кажеш какъв глупак съм бил..като сте скъсали не е свършил света..ще срещнеш друга :)