PDA

View Full Version : Късмет , аха



slabsym
07-05-2011, 19:30
Не е като да търся съвет , можеби по-скоро изповед , не разбирам защо винаги попадам на най-обърканите и странни момичета с невероятно малоумен характер , смея да твърдя , че съм хубаво момченце , жените ме харесват , но явно не и тези 1-2 към които съм изпитвал нещо повече от ''обикновенното привличане на тийн възрастта'' , ебаси майката , разбира се ,че ще има приятел от няколко години , но все пак бързо и ставам близък , щото приятеля и е нещастник , но просто Тя неможе да го осъзнае и всъщност аз съм човека дето и помага и се отнася с уважение към нея.
Не разбирам и защо хубавите и достойни за уважение момичета , макар да са толкова малко , се влюбват в бездарници , които само ги дърпат надолу.Но всъщност.. май такъв е живота - пълен с нередности. ( :

DenssBaby
07-05-2011, 19:49
Не само момичетата тръгват с "малоумници".Аз познавам много момчета,който са супер хубавите и милите,а ходят с някви курви с един тон фон дьо тен,защото без него са супер грозните.Постоянно ходят по-другите момчета като магистрални феи еми не мога да разбера тези момчета защо не им бият шута и да се поогледат за някоя която ги заслужава .. [-X

4o4ina
07-05-2011, 19:51
Просто живота е устроен така! :-|

everythingisrelative
07-05-2011, 19:55
няма вече готини мацки... само гадни курвета,който няма да ги върна,но нестава за нищо друго освен секс :?

alexsdreamm
07-05-2011, 19:58
Всеки човек си има нещо като недоиздрасъл комплекс. Заради този комплекст на пръв поглед перфектните хора тръгват с утрепки,защото виждат нещо в тези "утрепки" което ги кара са се чувстват по неразумен начин. Повечето от тези хора са хора неинтересуващи се от личността си и са перфетни за всички не и за себе си,те не анализират себе си и поведението си не знаят :кои са всъщност,но нещо необяснимо за тях ги привлича към даден човек.
Мисля че трябва да се откажеш от това момиче и да се усмихнеш на многото други. Не мисля че трябва да се захващаш за човек които не се интересува от личността си,защо мислиш че той ще те оцени подобаващо като не оценява самия себе си. Тежко е да се откажеш от нещо много желано,но ти си на 1во място... пази себе си от близост с хора недорасли да погледнат себе си зад материалната си същност.

Това което ти казвам може да ти се струват пълни глупости,съжелявам, аз това мисля по въпроса защо "прекрасни" ходят с "ужасни"

slabsym
07-05-2011, 20:23
Много правилно мислиш , благодаря Ти , че ме просветли малко :) !

antifashionshit
07-05-2011, 20:25
я недей рева. на лисицата гроздето й кисело.
различните жени са привлечени от различни неща. мухльовците може и да са нацелили по-точно от теб тези неща, било то и несъзнателно.

FuCKkK13
07-05-2011, 20:52
няма вече готини мацки... само гадни курвета,който няма да ги върна,но нестава за нищо друго освен секс :? не съм на това мнение.. не е като преди.. има ги, но са по-малко .. ама не е като да ги няма изобщо!.. по темата.. ако не те оценява не се занимавай с момичето.. ясно е свястно, но просто в теб вижда само приятел.. а колкото до ''прекрасните'' с ''ужасните'' - за всеки влак си има пътници.. пък и до някъде това оправдава твърдението - противоположностите се привличат.. но аз не мисля, че винаги прекрасните са с ужасните.. все пак щом някой е с друг човек явно вижда нещо прекрасно в него въпреки че за другите той е ужасен.. както и в прекрасните все някой ще види нещо лошо..идеални хора няма.. и нещо може да изглежда по един начин а да е по съвсем друг.. някоя връзка отстрани може да изглежда зле, но всъщност да не е така и обратното.. а има и хора които изглеждат ужасни а с половинките си не са такива.. та не се чуди по тези въпроси.. ако не ти харесва държанието на момичето или не те оценява не се занимавай.. ако ти харесва, но за другите е ужасна да не ти пука.. занимавай се с нея като искаш и така :)

shoael
07-05-2011, 20:57
ебаси майката , разбира се ,че ще има приятел от няколко години , но все пак бързо и ставам близък , щото приятеля и е нещастник , но просто Тя неможе да го осъзнае и всъщност аз съм човека дето и помага и се отнася с уважение към нея.

Същото, ама аз съм момиче. Глупаво, а? Още по-глупаво е, когато осъзнаеш, че ти си по-добър/а, ама никой друг не го осъзнава. Чак ти става досадно и депресивно, че си единственият човек, който го е разбрал и сякаш винаги ще си бъде така.

BlindedAngel
07-06-2011, 07:39
А ти защо бързаш да се сприятеляваш ? Toва пък е възможно най - грешния подход от всичките.Някой дето се държи като олигофрен има по - голям шанс да го забележи някое момиче, отколкото този който й се пише за приятел 8)

Auriss
07-06-2011, 11:52
/оff


Още по-глупаво е, когато осъзнаеш, че ти си по-добър/а, ама никой друг не го осъзнава. Чак ти става досадно и депресивно, че си единственият човек, който го е разбрал и сякаш винаги ще си бъде така.

Извинявай ,не се сдържах - :lol: :lol:

Ssummerjam
07-06-2011, 13:09
Поредният "принц", завиждащ на "звяра" за "красавицата".

magita
07-06-2011, 14:12
Еми може просто да те приема за приятел + това не можеш да и кажеш с кой да излиза. Щом е сметнала, че иска него няма какво да направиш по въпроса освен да и бъдеш приятел докато не скъсат и после да действаш...

dimitar_ak
07-06-2011, 14:19
Стани и ти бездарник и ще се влюбват и в теб.

Сега сериозно. Просто не търсиш където трябва. Явно начина не е да убеждаваш вече обвързана, че ти си по-добър от гаджето й.

alice13
07-06-2011, 19:11
Еми може просто да те приема за приятел + това не можеш да и кажеш с кой да излиза. Щом е сметнала, че иска него няма какво да направиш по въпроса освен да и бъдеш приятел докато не скъсат и после да действаш...
+1