PDA

View Full Version : Защоооо..много е тъпо!!



scandalousLady
07-05-2011, 19:58
Защо когато момче и момиче са добри приятели се някой си мисли,че има нещо повече :?

Ifeelyoudude
07-05-2011, 20:09
Да това е лошото както при моя случай харесвах една приятелка и всмисъл със нея се лигавихме беше супер яко и сякфи такива ама после като я питах дали ме харесва шо'т усетих някакъв намек ии тя каза, че просто съм се заблудил... :-# :-#

NomNomNom
07-05-2011, 20:12
Капитан Обвиъс ;д
Защото има , омг.

GossipGirl89
07-05-2011, 20:13
Защото по принцип са малко хората, които приемат, че САМО приятелство между момиче и момче съществува :)

LambOfGod
07-05-2011, 20:14
Щото така се гради здрава връзка, първо приятелство, после обвързване..

antifashionshit
07-05-2011, 20:16
защото истинското приятелство предизвиква нещо такова мейби? или поне аз така смятам.

slabsym
07-05-2011, 20:26
много доброто приятелство при момиче и момче , почти не съществува , в повечето случаи свършва тъжно за единия..

alexsdreamm
07-05-2011, 20:29
е...рядко можеш да намериш човек с когото си истински и ти е само приятел и е от другия пол..абе кво ти пука! кой каквото иска да си говори,прекалено много го мислите това...това си е ваша работа ;)

shoael
07-05-2011, 20:31
много доброто приятелство при момиче и момче , почти не съществува , в повечето случаи свършва тъжно за единия..

scandalousLady
07-05-2011, 20:34
Мерсии за отговорите ако още някой каже нещо ще се радвам!!

FuCKkK13
07-05-2011, 20:35
е...рядко можеш да намериш човек с когото си истински и ти е само приятел и е от другия пол..абе кво ти пука! кой каквото иска да си говори,прекалено много го мислите това...това си е ваша работа ;) +1 .. от приятелите ми най-добър приятел/приятелка нямам.. но един от най- добрите ми приятели е момче.. с него излизаме и си мислят същото.. въпреки че той ходи с момиче което ми е братовчедка и с нея ходи от повече от 2 години, а аз имам приятел повече от 1 година все някой ще се намери да каже че едва ли не сме нещо повече.. да не казвам че някой клюкари могат такива слухаве да пуснат че и връзката да ти съсипят и приятелството :-x :-x :-x :x :o .. от такива да не ти пука.. като знаеш че сте само прияели мнението на другите да не те инт. :)

NicoleTsang
07-06-2011, 04:15
И аз това се питам !! :-x Просто хората не могат да разберат,че няма нищо повече ! Имам един много близък приятел (момче) и всички си мислят , че между нас има нещо ! Но не е така , не мога дори да си представя да излизам с него ... :shock:

LambOfGod
07-06-2011, 04:18
И аз това се питам !! :-x Просто хората не могат да разберат,че няма нищо повече ! Имам един много близък приятел (момче) и всички си мислят , че между нас има нещо ! Но не е така , не мога дори да си представя да излизам с него ... :shock:

Тогава къде е проблема? :-o

4o4ina
07-06-2011, 05:55
Защото хората мислят,че приятелство между момиче и момче не може да съществува!

DarkSoul
07-06-2011, 12:56
Да това е лошото както при моя случай харесвах една приятелка и всмисъл със нея се лигавихме беше супер яко и сякфи такива ама после като я питах дали ме харесва шо'т усетих някакъв намек ии тя каза, че просто съм се заблудил... :-# :-#
Не е единствен случей почти при всеки е така, а до хората просто трябва да израстнат :) :) :)

gab4ooo
07-06-2011, 13:02
винаги съм дружала с момчета . най - добрият ми приятел който е мом4е от 10 години го познавам никога не съм го харесвала . всичко си споделяме по цял ден сме навън но никога не е ставал скандал за това че единият харесва другият . винаги стават скандали за това че ВСИЧКИ ХОРА СИ МИСЛЯТ ЧЕ АЗ И ТОЙ ХОДИМ само защото сме момче и момиче приятели :XXXXX

magita
07-06-2011, 14:08
Мене са ме мислили за гадже с най-добрия ми приятел, а не могат да разберат, че сме си само приятелчета... хаха даже бяха разпитвали и др хора около нас дали наистина не сме ...

И понеже говоря доста за него всички си мислят, че не сме само приятели и имало нещо...

Не могат да приемат, че приятелство м/у момиче и момче съществува и мога да ви кажа, че е супер яко да имаш такъв приятел от противоположния пол :D :D

gab4ooo
07-06-2011, 14:51
Мене са ме мислили за гадже с най-добрия ми приятел, а не могат да разберат, че сме си само приятелчета... хаха даже бяха разпитвали и др хора около нас дали наистина не сме ...

И понеже говоря доста за него всички си мислят, че не сме само приятели и имало нещо...

Не могат да приемат, че приятелство м/у момиче и момче съществува и мога да ви кажа, че е супер яко да имаш такъв приятел от противоположния пол :D :D
същата ситуация . а и поне няма се караме за гаджетата :ДДД

Auriss
07-06-2011, 14:57
^кой знае :lol: :lol:

Nestlee
07-06-2011, 16:31
Защото ти пука!.. Добре, какво значение има какво говорят, на фона, че и да им обясняваш пак няма да повярват. И те не са длъжни да мислят като теб.Всеки е свободен да си мисли каквото си поиска,нали?