PDA

View Full Version : Разделени заради работата



lililili
07-05-2011, 20:17
Здравей :)
С приятелят ми сме заедно повече от година и половина и това лято на него му се налага да бачка в един Черноморски курорт за два месеца нон стоп.Затова това лятото единствената ни връзка ще е по телефона (с малки изключения).Проблемът е там,че всички колеги около него като чуят,че е на 18 и има толкова дълга връзка,започват да му повтарят,че сега е млад и т.н. за такава дълга връзка,освен това да не изключваме и изкушението за новото,различното,непознат ото или казано с други думи-лятната забивка...Всичко това ми го е споделял самия той,а и то не е много трудно и сама да се досетя.Просто този дълъг период не ни се отразява много добре и не знам дали по някакъв начин не го задържам.Нямам определен въпрос към вас,просто ако на някого му се е случвало нещо подобно,бил е в подобна ситуация или иска да даде някакъв съвет,слушам ви.Наистина ми пука за него и не ми се ще всичко да приключи ей така.

Auriss
07-05-2011, 20:22
Що просто не си живееш живота ,вместо да се впускаш в безплодни размисли ? Ако прецени ,че иска да си изживява на 100% младостта - със сигурност ще те уведоми. Да обмисляш дали да не го зарежеш ТИ ,че да си живее живота ТОЙ ,ми се струва доста крайно и ъм ... алтруистично.

shoael
07-05-2011, 20:24
Не ми се е случвало нещо подобно, не съм попадала на такава ситуация, а и няма въпрос, на който да дам отговор, тъй че май е редно да задам моя въпрос, който ме гложди - защо, аджеба, той ти споделя, че е лято и е готов за афери? :?

lililili
07-05-2011, 20:31
Два месеца може и да не ме види,след работа излизат на по бира колегите и ,както ви казах,мнението им за по-дългите в тая възраст е отрицателно и му се набива,че е загуба на време.Нормално е и той да започне да си ги задава тея въпрос дали наистина не бърка и сега му е времето да си прави какво душа му иска,без да се тревожи че е във връзка.

alexsdreamm
07-05-2011, 20:33
успокой се! ако това между вас е истинско няма да свърши това лято. Година и половина не е кой знае какво време,но все пак се е показало дали си имате доверие. Просто се успокои и се усмихни на ваканцията си!!!

wonderwall
07-05-2011, 21:29
поговори с него и му кажи какво те притеснява; вече той как ще постъпи,не зависи от теб

4o4ina
07-06-2011, 05:58
Да ви имам проблемите! пууу :?

marin4itu
07-06-2011, 07:18
Ще ти разкажа моята история накратко.

2009 лятото започнах работа на Златни пясъци в един хотел. Тогава имах връзка от близо година, а нямах още навършени 17. С бившия не вървеше, на мене вече беше почнало да ми писва и някакси лятото и един колега ме накараха да му изневеря и се случи. Не се гордея с тази постъпка. Но наистина ми беше омръзнало с бившия ми и вече се бях замислила за раздяла. В първата почивка, която имах и се прибрах във Варна, скъсах с него, защото не можех да го гледам, беше ми гадно.

Обаче 2010 година април месец се запознах със сегашния ми приятел. Лятото пак работих в същия хотел, но знаеш ли какво, даже не се замислях за изневяра, нямах нужда от това, имах нуждата да почивам, за да се видя с моето момче. И сега още сме си заедно, въпреки че дори не сме от един и същи град и дори след около месец, два вече ще живеем заедно.

Затова ти казвам, той ако наистина държи на теб, няма да има желанието да ти изневери. Той ще си иска теб. Каквото и да му говорят. Ти и да се чудиш и да не се чудиш, той ако реши да го направи, ще го направи.

Дано съм помогнала по някакъв начин.

Josefinne
07-06-2011, 08:35
Всичко е много, много просто. Питаш го дали иска да се разделите, докато е на морето. Ако ти каже, че не иска, тъй като и ти не искаш, оставате заедно. Като се върне, ще го мислите пак.

nepowtorima
07-06-2011, 08:41
Щом не те е зарязал значи.. вярва във връзката ви и предполага, че няма да ти изневери. Щом си има сериозна приятелка значи не е по "забиванията" .. Успокой се! Всичко ще отмине .. опитай се просто да не мислиш за това. Разсейвай се. А като се върне всичко ще продължи по старому!

dontcare
07-06-2011, 09:10
Той ако е решил да парви нещо,ще го направи .
Обаче ако наистина се обичате,няма дори и да си го помисли и с лекота ще пренебрегне мнението на колегите/приятелите си.Баси,не те ходят с теб,а той!
А и те откъде накъде ще му влияят на мнението?

Не съм попадала в подобна ситуация,но моя/заедно сме от година и половина/ другата седмица заминава на море с приятели ии разбира се,притесненията и ревността си ги има..Ии не мисля,че на 18 година и половина връзка не е нормално :) Койт когато ми дошло времето..

badsector
07-06-2011, 12:45
Година и половина не е дълга връзка. Ако си го мислите, явно вече сте влезли в някакви коловози и е започнало да ви става скучно. Ако на твоя акълът му е малко и се влияе от приказките на другите, то със сигурност ще ти изневерява там. Като чета какво ти казва, направо ми се струва, че те подготвя за това. В крайна сметка сам трябва да си реши дали цял живот ще продължава да прави секс само с теб, или ще ходи по курвите на морето. Но така като чета май моралните ценности не са му присърце и повече би заложил на избиването на комплексите с бройка.