PDA

View Full Version : Разширяване на гръден кош



kiberrboy
07-05-2011, 21:17
Здравейте. Кои са най добрите упражнения за разширяване на гръдния кош. Правя много набирания на тренировката но някакси не виждам желания ефект( може би поради факта че не ям много). Та искам да питам какви други упражнения да правя за разширяване на гръден кош.

П.п: как е правилно да се мери обиколката, като ръцета са вдигнати нагоре или спуснати. : )

firstdiesel
07-05-2011, 21:22
със компресор за гуми :D

гръдната обиколка може да се разшири, но гръдния кош е малко трудна работа има там упражнения, но след 16 годишна възраст са с нищожен ефект...

за гръдната обиколка,
тренирай за маса, цялото тяло! друг начин няма...

TodorMarkov
07-06-2011, 06:02
Набирания с широк хват,чукове,тяга,клекове..

navar
07-06-2011, 06:06
бягане,плуване,пулловър

SolomonIceberg
07-06-2011, 08:42
със компресор за гуми :D

гръдната обиколка може да се разшири, но гръдния кош е малко трудна работа има там упражнения, но след 16 годишна възраст са с нищожен ефект...

за гръдната обиколка,
тренирай за маса, цялото тяло! друг начин няма...
Баш, баш :)

Otero
07-06-2011, 18:35
запиши се на плуване.


+ на успоредката прави набирания с широк хват

DownloadVirus
07-07-2011, 08:59
Да го беше питал момчето дали има успоредка или лост ?

Thrombocyte
07-07-2011, 09:37
Разбира се, че има лост и успоредка, все пак не вижда ефект от НАБИРАНИЯТА.
Пуловъра е може би най-доброто упражнение за твоята цел.

DownloadVirus
07-07-2011, 10:07
Казва,че не ходи на зала и има някви гирички по 10 кг..

redbul2
07-07-2011, 10:12
Бойче,вземаш една здрава дървена скамейка и един камък около 10-15 кг удобен за хващане и правиш яко пуловър.Почти всеки ден. Ще направиш 110-115 см гръдна за 2-3 месеца :)

Otero
07-07-2011, 10:19
Да го беше питал момчето дали има успоредка или лост ?


успоредка и лост има на всякъде (добре де почти)

пък и да няма , все ще импровизира някъде :D

SolomonIceberg
07-07-2011, 14:16
Кога някой си разшири сериозно гръдния кош(визьирам ребра + гръдна кост + торакални прешлени) с трениране, елат да ви черпя целия форум...нищо, че на 99% нямате 18 години :)

DownloadVirus
07-07-2011, 19:25
Кога някой си разшири сериозно гръдния кош(визьирам ребра + гръдна кост + торакални прешлени) с трениране, елат да ви черпя целия форум...нищо, че на 99% нямате 18 години :)

Черпи ни с 10 кила протеин и сме доволни!

navar
07-07-2011, 19:43
Кога някой си разшири сериозно гръдния кош(визьирам ребра + гръдна кост + торакални прешлени) с трениране, елат да ви черпя целия форум...нищо, че на 99% нямате 18 години :)
Братле,сигурен съм че младежа не иска да разширява обема на гръдния си кош,той иска да увеличи гръдната си обиколка :)
колкото до гръдния кош-той е зададен като тъста,размера на стъпалата и патката-генетично майна..разширение може да има,но е малко ..виж увеличаване на гръдната обиколка е друга бира..

Manik96
07-07-2011, 19:59
Кога някой си разшири сериозно гръдния кош(визьирам ребра + гръдна кост + торакални прешлени) с трениране, елат да ви черпя целия форум...нищо, че на 99% нямате 18 години :)


айде разширявайте си гръдния кош,искам да ме черпятт . . :D :D

SolomonIceberg
07-08-2011, 06:58
Бе то темата е точно "разширяване на гръден кош", не е "увеличаване на гръдната обиколка" :) :-P
Аз нямам голям гръден кош и широки рамене, па съм се спукал от трениране - бегови, дълги кросове, плуване, пуулоувъри, клекове, набирания, лег, раменни преси - все препоръчваните неща :) Познайте дали ми се е разширил гръдния кош за 22 години тренировки :)
Та така за почерпката :) :P

DownloadVirus
07-08-2011, 12:56
Зоб + изчислен хранителен режим и виж как патката ти играе хоро :-P

navar
07-08-2011, 13:12
Бе то темата е точно "разширяване на гръден кош", не е "увеличаване на гръдната обиколка" :) :-P
Аз нямам голям гръден кош и широки рамене, па съм се спукал от трениране - бегови, дълги кросове, плуване, пуулоувъри, клекове, набирания, лег, раменни преси - все препоръчваните неща :) Познайте дали ми се е разширил гръдния кош за 22 години тренировки :)
Та така за почерпката :) :P
е да де,ама в тоя форум се пише едно,а се има предвид друго..например " как да направя големи бицепси" всъщност значи как да увелича обиколката на ръката си ...или " как да ми порастнат перките" -разбирай как да уголемя гърба си-ако се зачетеш в заглавията,можеш да се схванеш ..и др.такива
то е ясно че почерпка няма да има ....ама чуде се как нико не препоръча соматропин :) наполседък е много модерно да се възхвалява :) явно са пуснали някво менте на тънка поста..

SolomonIceberg
07-08-2011, 13:32
Бе то темата е точно "разширяване на гръден кош", не е "увеличаване на гръдната обиколка" :) :-P
Аз нямам голям гръден кош и широки рамене, па съм се спукал от трениране - бегови, дълги кросове, плуване, пуулоувъри, клекове, набирания, лег, раменни преси - все препоръчваните неща :) Познайте дали ми се е разширил гръдния кош за 22 години тренировки :)
Та така за почерпката :) :P
е да де,ама в тоя форум се пише едно,а се има предвид друго..например " как да направя големи бицепси" всъщност значи как да увелича обиколката на ръката си ...или " как да ми порастнат перките" -разбирай как да уголемя гърба си-ако се зачетеш в заглавията,можеш да се схванеш ..и др.такива
то е ясно че почерпка няма да има ....ама чуде се как нико не препоръча соматропин :) наполседък е много модерно да се възхвалява :) явно са пуснали някво менте на тънка поста..

Ммм, тя тънка, ма после скъпо излиза химиотерапията :booooomb: