PDA

View Full Version : Може ли съвет за популяризиране на сайта ми ?



radkov95
07-06-2011, 10:13
Искам да популяризирам сайта си но не знам как. Може ли да ми помогнете по някакъв начин? Благодаря предварително !

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 11:40
Грешен раздел.

Lock...

Fiction7577
07-06-2011, 12:16
Направи си банери и си ги слагай в подписите по форуми и т.н.

2 . Грешен раздел.

Thrombocyte
07-06-2011, 12:20
Само аз ли съм на мнение, че с качественото и интересно съдържание идва и потока от посетители?

Auriss
07-06-2011, 12:44
^ да ,тва са пълни глупости. Дърпаш един шаблон ,правиш сто двадесет и пет правописни грешки само в индекса и почваш да спамиш линкове по форумите. Тъй се прави.

mog1
07-06-2011, 12:53
Абе я не лъжете момчето/момичето !

Едно от най-трудните неща,след създаването на уеб сайта е неговото популяризиране. За целта прочети какво е SEO и как да го използваш в своя полза, запознай се с link building-a, рекламата в социалните мрежи (нямам предвид само facebook, само в България са около 30), on и off page оптимизацията ( вътрешна и външа) и т.н.

Добави си стабилен title на сайта, сложи meta keywords в html кода на началната страница и започвай submit по директории и социални мрежи. След това си направи facebook акаунт и опитай и там да събереш хора. Изборът на домейн е важен, да е seo-friendly (да съдържа някоя от ключовите ти думу). Прави сателитни блогове, които да връщат линкове към основния ти сайт. Не забравяй, че блоговете трябва да се напълнят с информация. Направи RSS емисия. Добави го към подписите на форуми и на е-мейлите, които пращаш.

Започни коментиране по do follow блогове (такива, които ти давам реален линк към твоя сайт) МОЛЯ ТЕ НЕ СПАМИ !

Това е от мен, надявам се да съм бил полезен. Това си цяла наука, прочети малко литература по темата- в Интернет има купища информация.

biolojkata95
07-06-2011, 14:05
НЕ СПАМИ

ShtrudeL
07-06-2011, 15:35
Направи си банери и си ги слагай в подписите по форуми и т.н.

2 . Грешен раздел.