PDA

View Full Version : Искам го !!



yYniiKaLnAa
07-06-2011, 10:44
Незнаех в кой раздел да сложа темата и реших да я сложа тук.. Извинявам се ако решението ми не е правилно ... Значи.. Изпитвам странно чувство към момче (за вас, предполагам, няма да е странно, но аз го чувствам за първи път толкова силно) .. Искам да спя с него .. И точно сега ми се отдава възможността да го направя (ще ходим заедно на море), но има 2 проблема .. 1. Бивш е на една от най-добрите ми приятелки и 2. Нито аз имам чувства към него нито той към мен .. Знам, че не е правилния и знам, че не трябва .. Обедена съм, че ако го направя ще направя огромна грешка .. С приятелката ми скъсаха преди 1 седмица, эащото тя е материалистка и няма чувства към него (поне не силни), но пък с нея и с другите момичета сме се разбрали да не си взимаме момчетата (аз няма да и го взема .. Достатъчен ми е само 1 път) Просто не иэдържам .. Като го видя полудявам .. Мисля само за това .. И не мога да споделя на никой, эащото знам какво ще стане след това.. ( Нещо страшно хах) ..

onestar
07-06-2011, 10:55
С приятелката ми скъсаха преди 1 седмица, эащото тя е материалистка ..

Ей такава приятелка да си имаш. Пха! :shock:


(аз няма да и го взема .. Достатъчен ми е само 1 път)

Така мислиш сега.

...
От където и да го погледнеш е изключително грозно да спиш с бившия на "най-добрата си приятелка", още повече като са скъсали само преди седмица. Създаваш впечатление че си чакала само това.

И още.
След като осъзнаваш, че това ще е грешка, защо въобще си губиш времето с мисли дали все пак да го направиш, или не?

bEbsI
07-06-2011, 10:57
Ти не можеш да се оправиш със собствените си чувства и очакваш ние да го направим вместо теб. Искаш да спиш с него и не ти пука за приятелката ти - окей давай. Само не мога да разбера какви съвети очакваш.

Порасни малко.

Hukuu
07-06-2011, 11:46
Заеби приятелката си заради секса Е ТВА Е ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ох въздух не мога си взема..

и с кви очи ще я погледнеш после нея? :? :?

Auriss
07-06-2011, 11:48
Мислех да ти отговоря ,но ще ходя да се посъветвам с компанията дали ще им се хареса отговора ми и ще ти пиша пак. Дано нямат нищо против :?

^тоя/тая над мен - тъп/а ли си ?

4o4ina
07-06-2011, 11:59
Незадоволено момиченце,на колко си?

gab4ooo
07-06-2011, 12:49
хипер много историята ти ми прилича на филма НЕЩО НАЗАЕМ . едно момиче най - добрата фр на няква спа с гаджето и :ДД гледай го и ще разбереш :ДД а пък помисли ако приятелката ти беше на твоя място дали щеше да го направи и ако мислиш че тя би го направила направи го и ти

Hukuu
07-06-2011, 13:00
Мислех да ти отговоря ,но ще ходя да се посъветвам с компанията дали ще им се хареса отговора ми и ще ти пиша пак. Дано нямат нищо против :?

^тоя/тая над мен - тъп/а ли си ?

и тъп и ограничен представяш ли си.. поне няма да си разваля приятелство заради една вечер с някоя .. ъъъъ май му викат уважение на това? :? :?

Ssummerjam
07-06-2011, 13:01
И смисъла да пишеш тук е...? Ако си решила да правиш нещо, ще го направиш, независимо какво ще ти кажат съфорумците.

delly
07-06-2011, 14:49
Ако ти е много добра фр недей..или попитай я 1-во... ако ли не... спи с него,не е нужно целия град да знае,можете да го запазите в таайна...

Nestlee
07-06-2011, 17:00
Нали са скъсали. Какво е значението дали е преди седмица или преди век? Освен ако са от онези идиотите, които се обичат ,но се разделят. Но и така да е ТЕ СА РАЗДЕЛЕНИ. Попитай я направо дали има нещо против. И след това ще мислим.

malka_sladkka
07-06-2011, 17:11
По-добре не го прави с него щом нямате чувства един към друг, това, че е бивш не мисля, че изобщо е някакъв проблем, особено щом приятелката ти е такава....

tsveti199
07-06-2011, 17:17
Нали са скъсали. Какво е значението дали е преди седмица или преди век? Освен ако са от онези идиотите, които се обичат ,но се разделят. Но и така да е ТЕ СА РАЗДЕЛЕНИ. Попитай я направо дали има нещо против. И след това ще мислим.

+ 1 :) :) :)

alice13
07-06-2011, 19:07
Сама си реши... Както казаха по горе.. помисли дали тя ако тя беше на твое мясо би го направила и така...

kloely
07-07-2011, 08:09
Към това момче имаш само и единствено физическо влечение. Замисли се, дали си заслужава да си прецакаш приятелството заради такова нещо. Все пак това ни различава от животните - хората се предполага, че трябва да мислят, преди да действат!

Zarity
07-07-2011, 11:14
Ще си прецакаш приятелството,само щото си разгонена!!? :-x Ей такива като тебе най ги мразя!

blaaablaaablaaa
07-07-2011, 11:39
Ако сте се разбрали да не си крадете приятелите, не е проблем. Ако се отнася и за бивши... (Обърни внимание на многоточието). :D Защо трябва да си разваляте приятелството? За една нощ? И дори не изпитваш нищо към него. А бе ти на колко си? Ако го направиш, гледай да не се разбира. Ама нали знаеш, че тайна между двама не е тайна. Намери си друг - толкова са много... Аз съм свободен. :D

kpackapgo
07-07-2011, 12:08
Като за начало спри да се самозалъгваш. Няма да разяснявам какво имам предвид.

Mojito0
07-07-2011, 13:46
Много ме кефят мнения : заради едното...ще си развалите приятелството, заради някъв - никъв ще си развалите приятелството.
За какво приятелство си говорим на първо време ако аз спя с на най-добрата ми приятелка бившия(към който презумираме, че тя няма чувства) и после тя ми се разсърди :?
Баси, човешко е да изпитваш увлечение към някого!И кво значи неподходящ?Кой решава подходяш ли е или не е, приятелите ни?Репутацията му?Това, че е бил с наш приятел ли?Нещо ми се губи в такива ситуации. Целта на приятелството с някого не е ли да се подкрепяте, да ви е хубаво заедно и да може да споделяте всичко, което ви се случи или се зароди като усещане у вас?То ако те е страх да споделиш някакво физическо влечение(засега е такова), какво остава за други неща?
На мен ми се е случвало точно същото нещо, само че с разликата, че имах още чувства към бившия си, но просто нещата там не се получаваха и това е.Една моя приятелка тръгна с него, спаха си.Естествено, че ми стана кофти, но какви са тия драми и филми с разваляне на отношения, нараняване на его, невъзможности за прошка и прочие смешки.Животът е един, живееш го както ти дойде отвътре, а не както на другите им се ще.Сега е момента да грабим с пълни шепи от това около нас(ако щете пък и до разврат стигайте, хаха)Приятелката ти ако е нормален и разбран човек, няма как да не ти влезе в положението.
Пък може и да не й казваш в крайна сметка :razz: Освен ако положението после не се забатачи и не хлътнеш или историята има някакво продължение...
Мен ако питаш, отиваш и й казваш какво чувстваш , това е.Директно, прямо, като на истинска приятелка.Другото от вас си зависи.
И и и и приятно море ! :smt023

sunsunsun
07-07-2011, 13:49
хмммм личи колко ти е добра приятелка :( щом искаш да го направиш ,има ли 1 път ще има и 2 ,3 ... а после няма ли да ти е гадно като си с нея трябва да я лъжеш ?!

CandyKein
07-07-2011, 14:00
.и знам, че не трябва .. Обедена съм, че ако го направя ще направя огромна грешка .. това е отговора който търсиш

Zarity
07-07-2011, 14:44
Много ме кефят мнения : заради едното...ще си развалите приятелството, заради някъв - никъв ще си развалите приятелството.
За какво приятелство си говорим на първо време ако аз спя с на най-добрата ми приятелка бившия(към който презумираме, че тя няма чувства) и после тя ми се разсърди :?
Баси, човешко е да изпитваш увлечение към някого!И кво значи неподходящ?Кой решава подходяш ли е или не е, приятелите ни?Репутацията му?Това, че е бил с наш приятел ли?Нещо ми се губи в такива ситуации. Целта на приятелството с някого не е ли да се подкрепяте, да ви е хубаво заедно и да може да споделяте всичко, което ви се случи или се зароди като усещане у вас?То ако те е страх да споделиш някакво физическо влечение(засега е такова), какво остава за други неща?
На мен ми се е случвало точно същото нещо, само че с разликата, че имах още чувства към бившия си, но просто нещата там не се получаваха и това е.Една моя приятелка тръгна с него, спаха си.Естествено, че ми стана кофти, но какви са тия драми и филми с разваляне на отношения, нараняване на его, невъзможности за прошка и прочие смешки.Животът е един, живееш го както ти дойде отвътре, а не както на другите им се ще.Сега е момента да грабим с пълни шепи от това около нас(ако щете пък и до разврат стигайте, хаха)Приятелката ти ако е нормален и разбран човек, няма как да не ти влезе в положението.
Пък може и да не й казваш в крайна сметка :razz: Освен ако положението после не се забатачи и не хлътнеш или историята има някакво продължение...
Мен ако питаш, отиваш и й казваш какво чувстваш , това е.Директно, прямо, като на истинска приятелка.Другото от вас си зависи.
И и и и приятно море ! :smt023
Добре,че не си ми приятелка.

ПП:Ако някоя моя приятелка тръгне с мой бивш,ще й разбия главата.Не ме ебе,дали е правилно,дали имам чуства към него,"човешко е".

ThatsMe
07-07-2011, 14:59
тая над мен е пален идиот, за кво ще и разбиваш главата бе??
в крайна сметка ти си скасала с него не те е карала тя, кво да седи момичето и да гледа негови снимки с нещо в рака и да се кефи сама завинаги ??


За автора: не мисля, че ти е проблем да спиш с него се пак са скъсали а и нали каза, че тя не го е харесвала ? Помисли дали изобщо ще и пука или ще почне да се кефи на новата си гривничка или ботушки !

Zarity
07-07-2011, 15:37
тая над мен е пален идиот, за кво ще и разбиваш главата бе??
в крайна сметка ти си скасала с него не те е карала тя, кво да седи момичето и да гледа негови снимки с нещо в рака и да се кефи сама завинаги ??

Защото е закон,не се пипат бившите,нито при момчетата,нито при момичетата.И благодаря за епитета,подобно. :-D

Mojito0
07-07-2011, 16:03
тая над мен е пален идиот, за кво ще и разбиваш главата бе??
в крайна сметка ти си скасала с него не те е карала тя, кво да седи момичето и да гледа негови снимки с нещо в рака и да се кефи сама завинаги ??

Защото е закон,не се пипат бившите,нито при момчетата,нито при момичетата.И благодаря за епитета,подобно. :-D

Тези неписани закони...Първо, зависят много от ситуациите и второ - от хората.Тва, че ти ше разбиеш главата на приятелката ти за някое момче, което вече не те кефи, само защото тя си е позволила(и то не умишлено, за да те дразни или нещоп подобно, а просто се е случило)да го хареса, говори лошо за теб, не за нея.Его се нарича и отказа от опит да бъде преглътнато не води до много добри неща.И наистина - добре, че не съм ти приятелка 8)

BaffaLsc
07-07-2011, 16:26
Сама казваш, че има два проблема, в крайна сметка каквото и да ти кажем ние, ти сама преценяваш.. (:

w0sh
07-07-2011, 16:46
Какъв ще е този закон за бившите, който аз не го знам?

Колко сте жалки в опитите си да самоунищожите достойнството си, отблъсквайки всички от бившите си "партьори"

Mojito0
07-07-2011, 18:05
Какъв ще е този закон за бившите, който аз не го знам?

Колко сте жалки в опитите си да самоунищожите достойнството си, отблъсквайки всички от бившите си "партьори"

Върви разбирай.Пък съм момиче и не ми е ясно за кво става дума, хаха.

Priceless
07-07-2011, 18:09
Какъв ще е този закон за бившите, който аз не го знам?

Колко сте жалки в опитите си да самоунищожите достойнството си, отблъсквайки всички от бившите си "партьори"

Върви разбирай.Пък съм момиче и не ми е ясно за кво става дума, хаха.

Много филмчета тип Хана Монтана гледат.

Zarity
07-07-2011, 20:53
О,ко не ве :-D

ThatsMe
07-08-2011, 09:01
Според мен такъв закон не съществува и да гледала си много хана моната :D Никви глави няма да чупиш щото някой така може да счупи твоята

onestar
07-08-2011, 11:50
Какъв ще е този закон за бившите, който аз не го знам?

Колко сте жалки в опитите си да самоунищожите достойнството си, отблъсквайки всички от бившите си "партьори"

Върви разбирай.Пък съм момиче и не ми е ясно за кво става дума, хаха.

Ти кога пак ще правиш опити да се хвърляш от мост?
Кажи по на време, за да си купя билет, да си заредя апарата и да си взема пуканки. :grin:

Mojito0
07-08-2011, 15:46
Какъв ще е този закон за бившите, който аз не го знам?

Колко сте жалки в опитите си да самоунищожите достойнството си, отблъсквайки всички от бившите си "партьори"

Върви разбирай.Пък съм момиче и не ми е ясно за кво става дума, хаха.

Ти кога пак ще правиш опити да се хвърляш от мост?
Кажи по на време, за да си купя билет, да си заредя апарата и да си взема пуканки. :grin:
Ем, как кога?! Казала съм си - като/ако ме остави милото.Това е съдба - той спаси живота ми и в неговите ръце е това дали ще го погуби или ще ме накара да разцъфна като майско дръвче ( :? ).Обещавам, че ако ми се наложи да се самоубивам, ще пусна цяла тема тук, за да ми помогнете в избора на мост!

PricelessG
07-08-2011, 16:22
Един живот живееш - изживей го както ти решиш! Няма какво да се влияеш от другите. Днес ти е приятелка, след една година може и да не се познавате.. :wink:

anonymous708973
07-08-2011, 18:57
Вие сериозно ли? Какво като ми е бивш? Да няма татуировка с моето име на челото си?
Съгласна съм с Mojitoо. Няма да съм супер щастлива, но ако приятелката ми не ми обяснява колко е страхотен в леглото, какъв е проблемът? Щяла да й счупи главата, пфхаха 8-)

onestar
07-08-2011, 20:13
[/b][/quote]
Ем, как кога?! Казала съм си - като/ако ме остави милото. Това е съдба...[/quote]

:razz:

gab4ooo
07-09-2011, 11:22
са ща ви кажа едно : добре значи твоята най - добра фр не го харесва но ти като спиш с него това е все едно и завземаш територията повярвай ми . аз като гледам бившия си към който съм нямала ни най - малко чувства и като го гледам с друга просто имам чувство че ми завземат територията и се изнервям и ми е супер гадно . според мен всичко ще развалите .

Grommash
07-09-2011, 12:01
Щом вече не е "нейн" какъв е проблема? Действай, ако и 2мата си падате по секса за една нощ ще е перфектно. А и процента момчета които биха отказали секс е много малък. :D

laila_94
10-22-2011, 18:36
МОМИЧЕ,СКРИЙ СЕ ..... МНОГО СИ ДОЛНА ......!!!!!!
С ТАКИВА ПРИЯТЕЛИ,ПО-ДОБРЕ БЕЗ ТЯХ !

balu4ka
10-23-2011, 06:11
Майко... (facepalm)!!!!!

Радвам се,че нямам такава приятелка като теб.Всякаш хич не ти пука,ако тя има чувства още към него.То да имаше някакви чувства,ами ти за едното сефте.>.<Прави каквото искаш,чупи си главата ...ние няма как да налеем акъл в празна глава(поне аз) >.<.

prout1
10-23-2011, 08:24
След като са скъсали, значи можеш да правиш квото си искаш с него. А ако приятелката ти вземе че ти направи проблем за това.. значи наистина е егоистка и материалистка и по добре бягай надалеч от нея :) А тия дето щели да чупят глави заради БИВШИ гаджета, са мега жалки и смешни. Свийте ги малко тия егота, че освен без гадже, ще си останете и без приятели. Закон било, да не се пипат бивши на приятели.. Ха ха ха...
BTW темата не е от най новите :-D

sapphire5
10-23-2011, 08:33
И смисъла да пишеш тук е...? Ако си решила да правиш нещо, ще го направиш, независимо какво ще ти кажат съфорумците.
Точно :)

vikenceto555
10-23-2011, 08:49
МОМИЧЕ,СКРИЙ СЕ ..... МНОГО СИ ДОЛНА ......!!!!!!
С ТАКИВА ПРИЯТЕЛИ,ПО-ДОБРЕ БЕЗ ТЯХ !

Напълно съгласна! И как пък не...да спи с момчето с което съм била и то до преди седмица... :? :-o

NomNomNom
10-23-2011, 09:15
Много сте зле.
Тя вече се е ебала с него 100 пъти , темата е стара.
На всичкото отгоре може да се чука с когото иска, тя ако нейната приятелка ебе целият свят , кво , мацката без гадже ли да седи , за да не й вземе бивш..

Gr0zDan0v
10-23-2011, 09:21
Не си заслужава заради някакъв бастун да загубиш приятелка :)