PDA

View Full Version : чуства към задник



zlatity99
07-06-2011, 13:10
Ние бяхме голяма банда . Около 10-15 човека.Преди месец се скарахме и аз останах без никакви приятели . Само 1 момче от бандата ми беше фр. Той постояно беше до мен. В началото като се скарах с мойте приятелки аз се му разказвах какви са били , може би това ме е успокоявало :( :( :( :( :( . Забелязах че момчето вече не излиза толкова с мен , или ако излиза то е за 2-3 часа , а преди излизахме за повече от 12 часа и бяхме неразделни :-o :-o :-o :-o . Беше ми адски скучно да седя сама и реших да изляза . Качих се по една патека нагоре към гората. Седнах на един пън и се огледох . По едно време чух смях . беше на момчето (за което говорих по горе) . Зарадвах се но се зачудих щом се смее значи не е сам . Погледнах и той беше с цялата трупа и им разказваше това което му бях казвала аз за тях.В същия миг се замислих , той постоянно казваше "да и аз мисля за тях така " " не мисля че бяха добри те бяха .........." или " споко зайче няма да им кажа кво ми казваш" ... Сякаш ми се завартя всичко . Кеца ми се хлъзна . паднах надолу и се хванах за едно дърво.Затичах се надолу по пътеката а от главата ми течеше кръв.Не знам може би като се хлъзнах и паднах е потекла . аз паднах на едно малко камъче и за тва сиг... Та прибрах се и разбрах че се чуствам мн гадно . Защо бяха там ... защо .... ТЪП КЪСМЕТ.......... ся никви фр нямам .... харесвам гоо момчето но нищо няма да стане явно ... той и не ще да излиза вече с мен ... лъже ме ... измисля си оправданияяяя 8-[ :x :x :x

4o4ina
07-06-2011, 13:27
Егати филма,честно :lol: !Огромно въображение имаш,да се начуди човек на малки кифли,дето си мислят,че света се върти около тях!

Madi037
07-06-2011, 13:31
Наистина ебаси филма където си го измислила.. :D

badsector
07-06-2011, 13:37
Замисли се как се е стигнало до тази ситуация.

SweetAngell
07-06-2011, 14:26
якоо във филмаа 8-) 8-) 8-)

sLaDkagRe6ka
07-06-2011, 14:47
и къде я намери тази пътека която води към гората :lol: бахти филмите :razz: :razz: :razz:

Chacho
07-06-2011, 14:57
Ти говориш зад гърба на хората пред него, а той не иска да излиза вече с теб. Малоумен ли е!?

Concussion
07-06-2011, 16:06
С тея горичкии, дърветаа... направо Здрач №2 :D