PDA

View Full Version : Хапове?



SurfSky
07-06-2011, 17:05
Хора случайно се натакнах на един сайт - http://dragofitness.net/?p=1#comment-528 - ,та вапроса ми е какво мислите?

Otero
07-06-2011, 18:07
мисля че чисто е по добре отколкото да взимаш хапове :-o

ZipFail
07-06-2011, 18:30
Смятам, че са евтини търговски трикове. Не съм взимал такова нещо и не мога да твърдя, че изобщо не помага, ама от сайта лъха(даже направо вони) на евтина реклама..

pencilwarrior
07-06-2011, 19:07
Смятам, че са евтини търговски трикове. Не съм взимал такова нещо и не мога да твърдя, че изобщо не помага, ама от сайта лъха(даже направо вони) на евтина реклама..

+1 Чисто и просто една от онези реклами, които бяха нашумели преди година-две за някакви препарати, с които за 2-3 месеца ставаш хипернацепен и релефен. Същата работа - БГ вариант :?

navar
07-06-2011, 19:58
младежи ,не се връзвайте на вс телешоп моля ви се...
тази промяна ще стане за 4 седмици ама друг път...даже със стероиди ,това е трудно ,да не кажа невъзможно..
каквито и хапчета да взимаш-трябва мускула да работи,а на снимкта след 4 седмици,мускулите са работили много...
та или снимките са с разлика 2 -3 години,или фотошопа е играл яко

TodorMarkov
07-07-2011, 07:26
Работата е там,че всеки гледа нещатата да станат по лесния начин.Малко трябва да се поизпотиш,за да постигнеш целта си.Хората направиха милиони от наивноста на слабохарактерни личности...

Otero
07-07-2011, 07:51
Работата е там,че всеки гледа нещатата да станат по лесния начин.Малко трябва да се поизпотиш,за да постигнеш целта си.Хората направиха милиони от наивноста на слабохарактерни личности...


много правилно казано!

badsector
07-08-2011, 06:42
Говори как бил пробвал креатин, но не му подействало, а в същото време рекламира продукт на креатинова основа. WTF? Ако искате да разберете как се правят снимките "преди" и "след", гледайте "Bigger, stronger, faster", има го в маймунда. Иначе бърза и сериозна разлика, може да се постигне само със стероиди, което има доста минуси. Истината е проста - no pain, no gain.

SurfSky
07-09-2011, 15:12
Пълна измама,хвали тея хапове,и закакво ги хвали,какво печели от това?А и видях че този неговия блок дето е писал за тези хапове,се рекламира в 2 от най-големите бг сайтове...Какво той плаща пари на тези 2 големи сайта да му рекламират хвалбата към този продукт?
А хора какво мислите за бирената мая,за качване на маса?

navar
07-10-2011, 09:27
не очаквай чудеса от бирената мая,добрата весте че има много витамини от група Б,и ще ти намалеят пъпките :)

vankata5555555
07-10-2011, 10:06
Такива меродий,мая и т.н. ги забрави.Ако искаш хапове пиши.

firstdiesel
07-10-2011, 19:49
тия реклами са за мързеливи комплексари ... това е начина да им земеш парите!

пп: На снимките преди/след даже не е един човек, вижде брадичката ...

Naik1
07-11-2011, 22:43
промениш ли няколко килограма и брадичката се променя веднага.. не знам дали е един и същ човек, може, мускулатурата и телосложението им са еднакви..
не мисля, че има нужда да коментирам тея хапчета. Тва е като онея вибриращите колани, дето за по 10 мин на ден топиш повече, от колкото ако бягаш с часове на стадиона...