PDA

View Full Version : Нуждая се от помощ!!!



kr1s1to
07-06-2011, 18:56
Може ли някой да ми помогне, като ми напише есе на английски на тема What goes around comes around или The basic characteristics features for a good teacher are... Огромно БЛАГОДАРЯ!!!

slicky
07-06-2011, 19:18
MEРСИ!!!!!!!!!

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 19:22
Може ли някой да ми помогне, като ми напише есе на английски на тема What goes around comes around или The basic characteristics features for a good teacher are... Огромно БЛАГОДАРЯ!!!

Не искаш ли малко множко :?

Темите не са толкова трудни. Ако бях на твое място щях да избера втората. Какво би искал от един учител. Да е добър , да не е много строг , да е благ , да пише само шестици , да има чувство за хумор. Напиши го ! Помисли още...

It`s not so hard, really , trust me ! ;)

kr1s1to
07-06-2011, 19:25
Така е темите са лесни, но проблема е, че не ми се отдава английския език, а нямам избор и трябва да напиша някое от тези есета. А не мога

marin4itu
07-06-2011, 19:35
100% някой ще седне да ти напише есето... :?

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 19:36
Така е темите са лесни, но проблема е, че не ми се отдава английския език, а нямам избор и трябва да напиша някое от тези есета. А не мога

Има речници. Състава е като в българския език - Подлог - сказуемо.

Времената не вярвам да не ти ги пише в учебника , а и в интернет си басирам топките , че ги има прилежно написани в някой сайт, чакащ някой незнаещ пубер да го отвори 8-)

Има ли желание , има и начин. ;)
----------------------------------------------------------------------------------

Да приемем , че ти напиша есето, защото се занимавам с английски от много дълго време и за мен тези неща не са проблем. Но какво получаваш ти от цялата работа - една шестица , която дори не си заслужил. След време пак ще постнеш тема - трябва ми есе на еди каква си тема и някой друг ще ти я напише. Ти няма да научиш английски , но ще вземеш диплома с 5-ца да речем ,но същност ще си за 3-ка. Това е много нечестно. Някои да си късат гъ*а от учене , а ти да чакаш наготово есетата в някой тийн форум...

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 19:36
100% някой ще седне да ти напише есето... :?

The hope dies last :lol: :lol: :lol: :lol:

4o4ina
07-06-2011, 19:51
мхмм,и кой ще седне да се занимава с твоето есе :?

Nestlee
07-06-2011, 20:23
Офф и вие сте. На думи е лесно. Ама вие представяте ли си,че има хора който разбират английския колкото вие математиката (ако ви е слаб предмет) И аз като теб ми е супер труден английския и не мога да ти помогна. Съжалявам. :(

RageAgainstTheMachine
07-07-2011, 06:44
Офф и вие сте. На думи е лесно. Ама вие представяте ли си,че има хора който разбират английския колкото вие математиката (ако ви е слаб предмет) И аз като теб ми е супер труден английския и не мога да ти помогна. Съжалявам. :(

Да, но аз не пиша задачи по форумите с молбата - Решете ми ги ;)


А и не вярвам някой да седне да му пише есето...

Tiin
07-07-2011, 06:46
Ами и аз не разбирам кой знае колко от МАТ,но с учене си изкарах 5ца за годината :-)
Така,че сядай и учи!

bebeemalko
07-07-2011, 08:08
С добро ти казвам купи си една граматика и един речник и сядай да учиш, защото без АЕ на никъде не си :?

Fiction7577
07-07-2011, 08:53
без АЕ на никъде не си :?

Точно....

Queenie
07-07-2011, 13:30
За първото : What Goes Around Comes Around.

Believe me, its not a nice feeling. Some people only have themselves to care about, dont care what other people think..

I have had my fair shares in bad relationships! Dont you just think, i will egt you back at some point, sweetheart, dont worry.. But when do you? Does it ever come to the point when you can honestly say you are happy that you have got someone back for making you feel so low? Personally i think the answer is NO. Yeah sure, at first you might feel amazing 'I showed him/her.. now who is the one feeling hurt' but im reality in the long run, you only feel worse.

Is there really any need to make others feel as bad as you once felt, no matter how bad it was.

Let me tell you, i had someone cheat on me twice in one night, Yeah! ONE NIGHT, with two different people. Literally right in front of me. Disgusting! Call me stupid (i would call myself stupid) but i let it go, thought it might go away, but i didnt. And i think now that when something like that happens, you shouldnt sweep it under the carpet, it makes you feel bad in all your future relationships. It serioually sucks.

Just, when you think those 5 words 'what goes around comes around', think, not about the pig that done the dirty on you, but yourself, do you really want to have a bad experience hanging over you, Just to make yourself feel better for that short time. Sit back, relax, KARMA will make sure they get what they deserve.

SunC
07-07-2011, 13:46
Офф и вие сте. На думи е лесно. Ама вие представяте ли си,че има хора който разбират английския колкото вие математиката (ако ви е слаб предмет) И аз като теб ми е супер труден английския и не мога да ти помогна. Съжалявам. :(

Да, но аз не пиша задачи по форумите с молбата - Решете ми ги ;)


А и не вярвам някой да седне да му пише есето...
Сега кофти ли ти е,написаха му го! 8-) :lol:

Nestlee
07-07-2011, 14:29
Сега кофти ли ти е,написаха му го! 8-) :lol:

:lol:

И - едно е в училището да имаш 5, друго е да владееш английския, изобщо да ти се отдава. Защото ако става на въпрос и аз изкарах 5 в даскалото, но нямам самочувствие на много знаеща, защото не съм, въпреки ...