PDA

View Full Version : Работа на морето



TeCHo0o0
07-06-2011, 19:10
Здравейте, ще тръгвам тия дни на морето да си търся работа на място...можете ли да ми кажете с точност какви документи трябва да имам, за да започна.Питам, тъй като не съм работил досега и не съм наясно.Освен лична карта, какво друго?

bloodyF
07-06-2011, 19:41
човек, сезона започва горе-долу през май. тогава вече е трябвало да имаш работа.
сега шансовете да намериш са ти нулеви, при положение че хората вече от два месеца са си намерили хора и т.н.
Най-много в някой хотел за камериер да те вземат..

*иначе си вземи здравен картон примерно, лична карта, евентуално шофьорска книжка. не мисля че по морето точно друго ще ти искат (въпреки че мисля че няма да си намериш нищо)

TeCHo0o0
07-06-2011, 19:49
Като имаш връзки, по всяко време можеш да си намериш :) .Пък и не можех да ида по-рано тъй като съм кандидат-студент.Този здравен картон, здравната ми книжка ли имаш предвид или трябва да изкарвам допълнително някакво медицинско от личния лекар?

Queenie
07-06-2011, 19:53
човек, сезона започва горе-долу през май. тогава вече е трябвало да имаш работа.
сега шансовете да намериш са ти нулеви, при положение че хората вече от два месеца са си намерили хора и т.н.
Най-много в някой хотел за камериер да те вземат..

*иначе си вземи здравен картон примерно, лична карта, евентуално шофьорска книжка. не мисля че по морето точно друго ще ти искат (въпреки че мисля че няма да си намериш нищо)

Сестра ми си намери работа преди 2 дена и взе интервюто и всичко.
Ще работи в Златни Пясъци като Пицарка , нещо подобно , в смисъл сервитьор-пицар .. :-D