PDA

View Full Version : FOOTBALL



Nadal97
07-06-2011, 23:59
'ми значи предлагам това да е тема,в която всеки,който се интересува от играта да каже кое първенство гледа,от кой отбор е,от кога му е фен и така.Също така в нея да обсъждаме спортни новини и мачове,когато започне сезон 2011/2012.

Аз гледам Англйската Висша Лига/Премиър Лийг/ и симпатизирам на английския колос Ман Юнайтед.Фен съм му от,както се помня.

Marseille
07-08-2011, 22:57
Aми аз гледам А ПФГ :D Доста безинтересни са ми чуждите първенства, освен френското. От България то е ясно фен съм на ЦСКА, а от Европа на Олимпик Марсилия. И двата отбора имат най-добрите ултраси в страната която играят.

MegaTorres9999
07-08-2011, 23:06
ми Вишата лига на Англия гледам и съм фен на Нюкасъл

Greennight
07-09-2011, 11:56
Английска висша лига...Тва е най-известното и най-доброто.Иначе аз също съм за Ман Юнайтед!

bloodyred
07-09-2011, 14:38
Висшата Лига, естествено ... останалите не струват за мен .. хаха 8-)

Otero
07-09-2011, 14:56
ЧУКОВЕТЕ!

student456
07-12-2011, 13:58
Уест Хям, разбира се

Fuck_Love
07-12-2011, 14:02
Уест Хям, разбира се

и аз съм за тях !

skate
07-13-2011, 14:24
marseille za franciq neznam,no v Bulgaria spored men Botev imat nai-mnogo fenove.Izvinqvam se che,ne pisha na BG.Inache az gledam seria a za Roma sum

Niicky
07-13-2011, 15:08
uniteeeeeeeeeed :smt007

Ekoto
07-14-2011, 23:40
Фен съм на ФК Порто! Иначе наи добри са ФК БАРСЕЛОНА! :grin:

wans
08-28-2011, 15:06
Ливърпуул :smt007

slicky
08-28-2011, 15:19
Toтнъм :oops: :oops:

firstdiesel
08-28-2011, 15:34
първенството Star Wars .. любим отбор ми е Марс Юнайтед!

againstyou
08-28-2011, 16:19
Английската висша лига - Манчестър Юнайтед.

Vagabond
08-28-2011, 23:09
Premier League-Man Utd :grin:

N0pe
08-30-2011, 19:27
От 9 годишен съм фен на Челси! Обичам го ужасно много тоя отбор и ми е много мъчно, че играят така, но съм оптимист. :) Определено най-оспорвано и интересно е Висшата лига, но 2-та най-добри отбора в света са от Примера. Лично мнение :)

smeshenmc
08-30-2011, 19:32
Английската висша лига - Манчестър Юнайтед.
мхмммммм
бтв,много поздрави на феновете на арсенал :oops:

FantaMen
08-31-2011, 05:06
Стига бе човек не ги базикай така...кошмари сънуват сигурно...Трябва да питат колегите им от Рома как да се избавят!!1 :lol: :lol: :lol: Абе да питам никви теми не виждам тука...никой ли няма да ходи на мача България-Англия.. толкоз фенове на Юнайтед (един от най-запалените съм аз) а не се чува нищо...По късно днес заминавам за София с няколко приятели...поне ще съм видял звездите на любимият ми отбор!

Alofff4o
08-31-2011, 07:32
Ливърпуул :smt007
+1
Най-великия отбор!!!

lemonyheart
08-31-2011, 07:41
'ми значи предлагам това да е тема,в която всеки,който се интересува от играта да каже кое първенство гледа,от кой отбор е,от кога му е фен и така.Също така в нея да обсъждаме спортни новини и мачове,когато започне сезон 2011/2012.

Аз гледам Англйската Висша Лига/Премиър Лийг/ и симпатизирам на английския колос Ман Юнайтед.Фен съм му от,както се помня.

Same. Az im stanah golqma fenka ot 3,4 godini, su6to mnogo se kefq na futbola na barca! (sujalqvam za latinicata,no na gsma nqmam kirilica)

lemonyheart
08-31-2011, 07:52
Стига бе човек не ги базикай така...кошмари сънуват сигурно...Трябва да питат колегите им от Рома как да се избавят!!1 :lol: :lol: :lol: Абе да питам никви теми не виждам тука...никой ли няма да ходи на мача България-Англия.. толкоз фенове на Юнайтед (един от най-запалените съм аз) а не се чува нищо...По късно днес заминавам за София с няколко приятели...поне ще съм видял звездите на любимият ми отбор!

Az sum v sf i moje i da uspeq da otida. Koga e ma4ut i po kolko sa biletite?

Vagabond
08-31-2011, 13:38
Понеделник сутрин. Жената на Арсен Венгер му казва:
- "Събуди се! Вече е 9!"
Арсен Венгер:
- "По дяволите... кога вкараха деветия???"

:-D :D

N0pe
08-31-2011, 14:00
Не мога да разбера какво се възгордяхте от тази победа над децата на Арсенал. Те продадоха Фабрегас, Насри, Клиши! Уилшър не игра, Рамзи още не е във оптимална форма, Росицки не е играчът който беше в Борусия. В никакъв случай не омаловажавам успеха ви, но изчакайте мачовете със нас, със Сити, с Ливърпул, а даже и гостуването на Британия и тогава говорете. Победата ви над Тотнъм.. не виждам нищо толкова впечятляващо, понеже се видя реално в каква форма са Тотнъм, след като бяха изнасилени на Уайт Харт Лейн от Сити следващия кръг. Не ме разбирайте погрешно, много уважавам Юнайтед, но е хубаво да го карате малко по-спокойно с изказванията. :) Успех на всички отбори и нека най-синият победи :-P

kosder
08-31-2011, 15:00
Родната "А" ПФГ.
Ще отиде на България и Англия, за да видите Рууни, а не да подкрепяте националите ?

N0pe
08-31-2011, 15:35
Родната "А" ПФГ.
Ще отиде на България и Англия, за да видите Рууни, а не да подкрепяте националите ?
Националите ни нямат никакъв шанс да се класират и не виждам защо феновете на отборите от Висшата лига да не отиват да видят звездите на любимите си тимове. И не мога да разбера какво ви харесва в А Група. Скоростта на играта или невероятните завършващи удари?

kosder
08-31-2011, 18:40
Родната "А" ПФГ.
Ще отиде на България и Англия, за да видите Рууни, а не да подкрепяте националите ?
Националите ни нямат никакъв шанс да се класират и не виждам защо феновете на отборите от Висшата лига да не отиват да видят звездите на любимите си тимове. И не мога да разбера какво ви харесва в А Група. Скоростта на играта или невероятните завършващи удари?Тръпка ? Любимият ми отбор играе там ? Харесвам българското ?

Vagabond
08-31-2011, 19:21
Не мога да разбера какво се възгордяхте от тази победа над децата на Арсенал. Те продадоха Фабрегас, Насри, Клиши! Уилшър не игра, Рамзи още не е във оптимална форма, Росицки не е играчът който беше в Борусия. В никакъв случай не омаловажавам успеха ви, но изчакайте мачовете със нас, със Сити, с Ливърпул, а даже и гостуването на Британия и тогава говорете. Победата ви над Тотнъм.. не виждам нищо толкова впечятляващо, понеже се видя реално в каква форма са Тотнъм, след като бяха изнасилени на Уайт Харт Лейн от Сити следващия кръг. Не ме разбирайте погрешно, много уважавам Юнайтед, но е хубаво да го карате малко по-спокойно с изказванията. :) Успех на всички отбори и нека най-синият победи :-P
Това не променя факта,че беше велика победа,а и от нашият състав също си тръгнаха доста важни фигури+отсъстващите Рио и Видич.
ПП.МЮ също бяха с децата им,средната възраст на МЮ беше по-малка от тази на Арсенал,тъй че :)

N0pe
08-31-2011, 20:16
Не мога да разбера какво се възгордяхте от тази победа над децата на Арсенал. Те продадоха Фабрегас, Насри, Клиши! Уилшър не игра, Рамзи още не е във оптимална форма, Росицки не е играчът който беше в Борусия. В никакъв случай не омаловажавам успеха ви, но изчакайте мачовете със нас, със Сити, с Ливърпул, а даже и гостуването на Британия и тогава говорете. Победата ви над Тотнъм.. не виждам нищо толкова впечятляващо, понеже се видя реално в каква форма са Тотнъм, след като бяха изнасилени на Уайт Харт Лейн от Сити следващия кръг. Не ме разбирайте погрешно, много уважавам Юнайтед, но е хубаво да го карате малко по-спокойно с изказванията. :) Успех на всички отбори и нека най-синият победи :-P
Това не променя факта,че беше велика победа,а и от нашият състав също си тръгнаха доста важни фигури+отсъстващите Рио и Видич.
ПП.МЮ също бяха с децата им,средната възраст на МЮ беше по-малка от тази на Арсенал,тъй че :)
Средната възраст не я гледай, на тях Перси и Росицки им я вдигаха много. А я ми примомни кои важни фигури си тръгнаха от Юнайтед? Капитана ли? Или креативен и бърз халф като Насри? Не оправдавам Арсенал, разгромихте ги отвсякъде, но има няколко важни фактора, които трябва да се признаят преди да се говори за тази победа. :)

Vagabond
09-01-2011, 15:30
Не мога да разбера какво се възгордяхте от тази победа над децата на Арсенал. Те продадоха Фабрегас, Насри, Клиши! Уилшър не игра, Рамзи още не е във оптимална форма, Росицки не е играчът който беше в Борусия. В никакъв случай не омаловажавам успеха ви, но изчакайте мачовете със нас, със Сити, с Ливърпул, а даже и гостуването на Британия и тогава говорете. Победата ви над Тотнъм.. не виждам нищо толкова впечятляващо, понеже се видя реално в каква форма са Тотнъм, след като бяха изнасилени на Уайт Харт Лейн от Сити следващия кръг. Не ме разбирайте погрешно, много уважавам Юнайтед, но е хубаво да го карате малко по-спокойно с изказванията. :) Успех на всички отбори и нека най-синият победи :-P
Това не променя факта,че беше велика победа,а и от нашият състав също си тръгнаха доста важни фигури+отсъстващите Рио и Видич.
ПП.МЮ също бяха с децата им,средната възраст на МЮ беше по-малка от тази на Арсенал,тъй че :)
Средната възраст не я гледай, на тях Перси и Росицки им я вдигаха много. А я ми примомни кои важни фигури си тръгнаха от Юнайтед? Капитана ли? Или креативен и бърз халф като Насри? Не оправдавам Арсенал, разгромихте ги отвсякъде, но има няколко важни фактора, които трябва да се признаят преди да се говори за тази победа. :)
Прав си,да,но Историята ще запомни победате,а не това кой е отсъствал,нали знаеш. :)

iNNERFIRE
09-02-2011, 19:43
Примерата.Фен съм на Реал Мадрид от някъде 2003-2004 година. HALA MADRID!

FantaMen
09-07-2011, 03:03
Тамън си ги набарал като залязоха....Иначе за Арсенал продадоха половината си отбот дето си вика (Фабрегас и Насри бяха точно това) но това не прави разликата с тази смешна защита която е по трагична дори от някой деца на по 10-12 години от академиите..!Не е първата няма да е и последната...Миналата година Бербатов 5 гола ?Тогава колко беше мача 7:2 или нещо от рода ако не се лъжа...А Рома 7:1? Все още рекордна победа в 1/4 Финали на ШЛ.Всяка година си имаме по една такава победа...Чакам дербитата с Челси и Ливърпул доста интересни ще са...И шампионската лига естествено...Жалко че едни от най-добрите ни години съвпадат с този извънземен отбор на Барса...Защото ако не бяха те незнам кой щеше да спре Юнайтед...за 4 години 3 финала...както искаш го гледаите от 30 години насам не се е виждало такова нещо.Като се има предвид факта че за тея години за спечелени и 3 титли на Висшата Лига ...

Spoke95
09-07-2011, 21:44
Уест Хям, разбира се
Някои хора май са прекалили с Green Street Hooligans... :lol:
А по темата: следя Серия А, където играят любимците ми- Милан.

granger
09-07-2011, 23:02
Всъщност, следя еднакво МНОГО БГ А група, Бундеслигата и Премиър !

N0pe
09-09-2011, 00:19
Уест Хям, разбира се
Някои хора май са прекалили с Green Street Hooligans... :lol:
А по темата: следя Серия А, където играят любимците ми- Милан.
Да бе как Уест Хям в България имаха 5 фена, а след тоя филм, във всеки форум гледаш налазили чукове :D Кое ви харесва в тоя отбор?

FCBarcelona2011
09-09-2011, 19:10
<--- Гледам мачовете на FCB, от време на време и на Ман. Юнайтед :P

psychopath
09-20-2011, 14:03
Следя най-много А и Б групите, по-рядко "В"...голямо удоволствие за мен е да наблюдавам такива мачове на живо (говоря за В групите и евентуално Б ;д)
Иначе си ходя на мачове на моя отбор.

Освен български футбол най-често следя Чемпиъншип.

И след това вече премиърлийг, испанско, италианско, шотландско и др.

относно Уест Хем>>
1) Аз съм фен на Уест Хем от края на 90-те
Колко от вас са гледали футбол тогава?
Колко от вас помнят Паоло ди Канио като футболист и прекрасните му отигравания, а не го свързват с фашистките му възгледи, което прави феновете му тъф ладс тук и в Единбург ;д
Аз симпатизирам на още няколко отбора от малък, ако това има значение. ;д
2) Аз изключително много се дразня на този тип фенчета...филмари-кежуали, които дават лошо име на субкултурата.
Малко мина модата и на това, та не е както беше преди 2-3 години. Но пак не е като да няма...
Вярно е, че преди този филм феновете на Чуковете бяхме далеч по-малко.

N0pe, не ми се връща да чета назад, не знам на кой отбор си фен.
Да предположим Манчо или Арсенал...ако греша ме извини.
Но това не е важно де. ще питам така:
На теб какво ти харесва в твоя отбор, на който симпатизираш?
Отговори си на този въпрос и ще разбереш защо отговора на въпроса си.

mitkoyyy1
09-23-2011, 10:29
Любимите ми отбори са Милан и Реал Мадрид , но Реал не чак толкова колкото Милан ! Любимите ми футболисти са Пато, Лампард, Кака, Йозил, Швайнщайгер ии още доста :) А от националните съм за Германия !