PDA

View Full Version : зъбите ми... помощ!



ai4iityy
07-06-2011, 23:03
здравейте.. в края на миналата година (2010) ми порасна един зъб най-отзад и още един ..а съм на 11.. и след два месеца или там някъде.. първия най заден зъб който ми потикна се изяде... мия си зълите редовно.. но защо така? и другия ми зъб най заден ми се изяде малко...а сега ми расте още един заден... и ме е страх и той да не се изяде като другите два #-o

въпросът ми е ; защо така ми се изяждат и рано ли ми е да ми пораснат тия задни зъби

знам че ще ме посъветвате да отида на зъболекар ... ама там е
проблемът..много ме е страх от зъболекари ;( :o .... :? ....

посъветвайте ме моля ви :(


Преместено.Extremescream.

Rookie
07-06-2011, 23:11
А защо в раздел "Секс"?

Jus7DreamBoy
07-06-2011, 23:13
Спермата съдържа цинк и калций, които са много полезни за зъбите !

Plurie
07-07-2011, 14:27
Не се страхувай от зъболекарите,трябва да се страхуваш от това какво могат да причинят тези разваляния на зъбите ти и това ,че не ги лекуваш.Съветвам те на първо място да си купиш паста за зъби която не съдържа флуор защото той спомага развалянето на цялостта на зъбната обвивка.Също така да бъде натурална без излишни химикали и да съдържа даден вид лечебно растение.И второ преодолей страха си защото развалените зъби са много опасни,едно че после се развалят и съседните на тях друго че стават инфекции и по сериозни неща.Аз имах подобен проблем и си го реших първо със зъболекаря и сега ползвам една супер добра паста за зъби,пуша и въпреки това зъбите са ми съпер бели благодарение на нея.Aко те устройва тази паста можеш да се свържеш с мен на лична за да ти я поръчам от познат.П.С :Кръстницата ми е зъболекар,а друг роднина ми е ортодонт-зъбен техник те също я ползват :)

xch0colattegiirlxx
07-11-2011, 16:14
А защо в раздел "Секс"?
Темата е в раздел "Здравни проблеми и болести" :o

fLoweRrR
07-11-2011, 22:40
първия най заден зъб който ми потикна се изяде...

Как така ?

FuCKkK13
07-11-2011, 22:57
Спермата съдържа цинк и калций, които са много полезни за зъбите ! на 11 е :x

_InSaNe_
07-13-2011, 10:11
колкото и да те е страх.. няма начин,трябва да отидеш. а и дори и да трябва да те човъркат,не е болка за умиране (поне аз не съм чула за човек,който да е умрял от зъболекар)
отиди,иначе ще стане по-зле :)