PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ЗА СЪВЕТ !!!!



sunshinex
07-07-2011, 09:01
Става дума за едно момче, което адски много харесвам. Гадното е, че се виждаме само през ваканциите - на село, като ходим. Миналото лято не го харесвах, но той мен да! Започнах да го харесвам от момента, когато и казаха, че той ме е харесвал! Но вече беше късно, той си имаше и все още си има гадже, което може би е нещо повече от мен, защото вече са заедно от 9 месеца! ;x .. Отначалото, като почнахе да си пишем по скайп, той сякаш ме харесваше. Държеше се с мен се едно съм гадже. Питах и приятелки и те мислеха така. Но наскоро като си писахме, той сякаш ме отбягва.. ;x.. Само на едно здравей и чао сме ;x.. А преди, когато си казвахме лека нощ по скайп имаше целувки, преградки, сърца, слънчица, а сега какво една усмивка ;x.. Ето, че дойде и лятото и аз искам да го впечатля ..! Моля ви за съвет : ))

SmilezZz
07-07-2011, 09:09
Най-добре се откажи от него. Ти сама каза,че е обвързан. Остави го. Не му разваляй взаимоотношенията с приятелката й. Пък и не ми се вярва той да не чувства нищо към нея,а да са заедно вече 9 месеца.

dimitar_ak
07-07-2011, 09:09
Ако е обвързан надали ще имаш особен успех.

kloely
07-07-2011, 09:18
Както казаха, щом е обвързан, най-добре се откажи. Освен това скайп-свалките ви, докато той си има гадже, малко ми изглежда сякаш те разиграва, мила. Ако бях на твое място бих се замислила дали наистина го харесвам, защото много често, когато разберем, че някой има симпатии към нас, изведнъж си внушаваме, че изпитваме същото, а много често не е така. Още повече щом можете да се виждате само ваканциите, прецени си сама дали, ако се получи нещо, си заслужава връзка от разстояние. Просто наистина добре си помисли. Аз те съветвам, обаче, да се откажеш.

BaffaLsc
07-07-2011, 09:26
Препоръчвам ти да се откажеш от него, да разваляш връзки не е най - добрият начин..

sunshinex
07-07-2011, 09:34
Никога не бих искала да развалям връзката им. А и момичето е свясно, щом е щастлив с нея - окей! Проблема ми е само как да скрия чуствата си през лятото, защото не мога да се откажа просто така.. Харесвам го от много време, а на мен хич не ми минава бавно ;x ии добре, че сте вие да ми кажете да се откажа, защото всички ми дават надежда, а как ще имам надежда, като обвързан :О .. Отначалото си мислех, че той и тя са само ей така заедно, но 9 месеца, явно е сериозна връзка и не искам да я прекратявам..! Явно трябва да го ингнорирам, когато е около мен или какво?

ams92
07-07-2011, 09:40
Не не трябва да го игнорираш..
Просто гледай да не показваш че го харесваш, а все едно нищо не се е променило... или безразличие..

BaffaLsc
07-07-2011, 09:40
Дръж се нормално, не е нужно да го игнорираш напълно, просто, ако толкова го искаш, можеш да почакаш да се разделят, но недей да се месиш в отношенията им, 9 месеца изобщо не са малко..

4o4ina
07-07-2011, 10:35
Света не е цветя и рози,вече не те харесва,приеми го и го остави да бъде щастлив!

balu4ka
07-07-2011, 10:46
Понякога така става.Щом преди не си проявила интерес,той се е отказал продължил е напред(според мен ,много правилна постъпка) .

GossipGirl89
07-07-2011, 10:56
Не го отбягвай, а просто се дръж с него така както си се държала преди да започнеш да го харесваш. Общо взето се опитай да си насочиш вниманието към някой друг.

Zarity
07-07-2011, 11:09
Остави го,че да не изядеш някой бой.Ако продължаваше да се държи така,както преди,може би има смисъл да се занимаваш,но така-не.

FuCKkK13
07-07-2011, 11:11
Никога не бих искала да развалям връзката им. А и момичето е свясно, щом е щастлив с нея - окей! Проблема ми е само как да скрия чуствата си през лятото, защото не мога да се откажа просто така.. Харесвам го от много време, а на мен хич не ми минава бавно ;x ии добре, че сте вие да ми кажете да се откажа, защото всички ми дават надежда, а как ще имам надежда, като обвързан :О .. Отначалото си мислех, че той и тя са само ей така заедно, но 9 месеца, явно е сериозна връзка и не искам да я прекратявам..! Явно трябва да го ингнорирам, когато е около мен или какво? не мога да те разбера.. първо питаш как да го впечетлиш после как да скриеш чувствата си :shock: .. да разваляш връзки е много долно нещо.. и не прави нищо.. нито прави нещо че да те забелязва, нито го игнорирай прекалено .. ако той ти каже здр. и ти му кажи, ако той не ти каже и ти не му казвай, но недей да им разваляш връзката, може би преди те е хар. и за това се е държал така, а сега си харесва гаджето и е спрял контактите с теб :)

Mojito0
07-07-2011, 14:18
Предлагам да удушиш приятелката му, докато спи, така вече тя няма да е 'нещо повече от теб, шщом ходят 9 месеца' :grin:
Ей тва мислене ме побърква!Седиш и мислиш с какво тя е по-добра от теб, нали?И тайно се надяваш да е тръгнал с нея, за да забрави теб, но да не може...
Девойче, девойче, с това отношеное към света и хората, ще има да си сърбаш бая попарите.Но за да не съм зла и да не е спам - остави го намира.С гадже или не, щом те отбягва - нещо не е наред.Или е видял, че му се кефиш и иска да се изживява като много готин и желан пич, или просто не му се занимава с теб, обвързан е все пак!
Не го впечатлявай, не искай да се уверяваш дали има чувства към теб още с някакви малки провокации, остави го да си живее живота.Дръж се нормално, говори му, забавлявайте се, когато сте в една компания, дръж се на положение и нещата ще се наредят.
П.С. и не се сближавай с гаджето му, за да видиш с какво е по-добра или просто защото ти е хрумнало, че може да си паснете като приятелки :-D

alice13
07-07-2011, 20:47
продължи напред моито момиче :) :)

ThatsMe
07-07-2011, 23:26
Имам само един въпрос към авторката :
Защо кажи ми, какво те кара да мислиш, че тя е по добра от теб?
Всеки е добър в нещо например :
Тя е красива , ти не чак толкова.
Тя глупава и наивна , но ти си умна и сигорна в действията си .
Тя има силикон, ти не :D .
Ти имаш коса, но тя няма щото е плешива. ( това са само примери всичко опоменато няма прилика с действителни лица и предмети, а ако тя съществува е случайност)
А за момчето ами имала си шанс но уви си го изпуснала, случва се ! Преживей го и продължи напред или чакай да скъсат и бади психо :)

IAmTheRealMe
07-11-2011, 22:25
Не ти препоръчвам да се забъркваш повече.Щом той си има гадже, с което ходи 9 месеца.Представи си,че си на нейно място.Как би се почувствала,ако някакво момиче,което едва познаваш дойде от някой друг град и ти забие гаджето?9 месеца на вятъра.А за теб ако си струва да разбиеш една връзка и след това момичето да те мрази, за да бъдеш с някое момче за по-малко от 3 месеца...никой не ти пречи.Според мен не си струва.След това единствената ви връзка ще е чрез интернет,а те никога не издържат дълго време.Ако искаш да си скриеш чувствата през лятото се опитвай да се държиш с него и приятелката му като с останалите.