PDA

View Full Version : Уриниране!



anonymous682486
07-07-2011, 14:16
Здр!Момче съм и скоро съм навършил 18г.Проблема ми е следния-когато отивам да пикая ми излиза бяла урина като вода.Значи сега отивам да пикая, след 2 или 3 часа ако ми се пика тогава малко стискам щото то ми идва веднага докато отивам и пикая бяла урина.Ако пък е след 4 или 5 часа тогава малко жълта.Сутринта винаги е жълта понякога тъмно и светло жълта.Надявам се че разбрахте къв ми е проблема.

joronir
07-07-2011, 14:49
Братле тъп си....Не си ли забелязал,че преди да стане тва си пил много течности :x

Red_Hair
07-07-2011, 15:02
Ами парене, болки?Каква е горе-долу консистенцията?По-течна или по-плътна?Мътна ли е и пр.?Питам, защото абсолютно всяка промяна от нормалното е признак за нарушение.Белият цвят може да идва от левкоцити и плазмени белтъци, което значи микроорганизми.По-ярко изразеният жълт, към оранжев цвят, може да е от приети лекарствени медикаменти(главно от повечето разхлабителни лекарства и някой антибиотици), също от прием на храни с оцвеетители или да речем от повече прием на витамините Ц повечето от серията Б и каротените (провитамин А).Така че, причините могат да бъдат много и може да е нещо сериозно(съдейки по белия цвят-респ. левкоцитите)!Съветът ми е уролог!

anonymous682486
07-07-2011, 19:56
значи не ме боли нищо не ми пари,добре се чувствам но мисля че не е нормално да отивам през 2-3 часа на тоалетната.Нещо важно този проблем не ми е всеки ден!Иначе не пия лекарства и т.н ,пия си водичка понякога се случва да пия сок или някои плод като диня примерно!

Rolezzz
07-07-2011, 21:29
Яко фейк! Сутрин ти е жълта заради по-дългото задържане в организма...

TheBobqk
07-07-2011, 22:54
Отвори някой учебник по биология за 8 клас, защото аз в момента не мога да се сетя какво точно ни казваше госпожата, но не мисля, че е страшно.

Thrombocyte
07-08-2011, 08:54
Колкото по-хидратиран си, толкова по-безцветна става. :)