PDA

View Full Version : Да вземете да се спрете а?7ми клас..



WesCraven
07-07-2011, 13:40
А бе целия форум ли е 7ми клас или тая година се разцепихте от различни тъпи теми..Не стига ,че успамихте половината теми,ами сега и всеки ден пускате по 10 нови теми дали ВИДИШ ЛИ ВАШЕТО училище дето са ви приели било хубаво..Или какво да уча как да уча..Бе от къде да знаем какво искате да учите,квот искате това си учете..Ебахти..Влезеш форума да поразгледаш,да помогнеш на някого и какво става отваряш Училище и приятели и гледам постоянно теми за разни училища и работи..Все едно беше като пуснахте 1 тема и за 3 часа имаше 40 страници ,нека си пишете.ама мамка му направиха за вас важна тема и вие продължавате с вашите глупости..Хубаво сте развълнувани ама се спрете ,че ни писна вече от вас :lol: .

SunC
07-07-2011, 13:42
Нещо против седмокласниците ли имаш,а? 8-) :lol:

WesCraven
07-07-2011, 13:44
А бе все ми е тая,дано да ви приемат където искате ама вие прекалявате вече с вашите теми,направо погледнете първа,втора ,трета страница .. то направо не се трае..И непрекъснато теми ,които се заключват и вие продължавате да отваряте тъпи теми..Модераторите само локват теми ,а и много дразните кат успамвате всичко..

privacyy
07-07-2011, 13:47
:lol: :lol: :lol: ми дечичката са развълнувани

SunC
07-07-2011, 13:48
Сама си си виновна,че се дразниш.Форума е,за да се спами,модераторите са,за да локват.Всичко си е в реда на нещата.Не разбирам ти какво общо имаш? :P :lol:

WesCraven
07-07-2011, 13:56
Сама си си виновна,че се дразниш.Форума е,за да се спами,модераторите са,за да локват.Всичко си е в реда на нещата.Не разбирам ти какво общо имаш? :P :lol:



Мисля,че си в грешка (: .. Модераторите са за да пазят реда във форума,а не да се занимават с глупости по цял ден.Като ви се каже ,че си има важна тема,ще пишете там,а не да им създавате излишна работа,защото няма какво да правите!!




!

4o4ina
07-07-2011, 14:03
:lol: :lol: :lol: ми дечичката са развълнувани

awesomesheepy
07-07-2011, 14:16
Има лесно.Просто недей посещава тези теми.Къде е проблема? (:
Безсмислена тема.

WesCraven
07-07-2011, 15:02
Ми какво да посещавам като на хората темите отиват на задни страници или назад,щото вие не спрЕхте да спамите с глупости по цял ден..Няма да ги посещавам,ми то само такива има..спрете се и си пишете в оная идиотска тема,обсъждайте си днеска с какви дрехи ще излезете или с кой крак сте станали,но не е задължително всички да ви слушаме идиотщините ..Безсмислен коментар.

vakanciqta
07-07-2011, 15:15
Съгласна съм с автора на темата !
Имаше поне едно 67415341365 теми за училища и то пуснати от деца , които са 7 клас .. Запрете се

lamer4e7o
07-07-2011, 15:16
Подкрепям автора и vakanciqta.

Concussion
07-07-2011, 15:18
Мен пък ме дразни, че в темите уж за споделяне на опит и подготовка за предстоящата учебна година, дето са с по 200 страници е пълно с постове от рода на "Ох, тъкмо станах и си измих зъбките, днес още не съм решил к'во 'ше пра'а, боли ме коремчето" или "тъкмо ядох и сега ще си пусна да гледам филмчее"..... :shock: К'во ви става, бе, деца?! бОли ме к Ура к'во ше правите. Написах два поста (може би най-полезните в цялата малоумна тема за предстоящите осмокласници) и никой не ме отрази... :?

ShtrudeL
07-07-2011, 15:22
The end.