PDA

View Full Version : Важна тема.



RageAgainstTheMachine
07-07-2011, 14:48
Предлагам темата си за важна , защото изчерпва доста въпроси относно домашните любимци :)

Става въпрос за -

Цък (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=413743)

lamer4e7o
07-07-2011, 14:50
С трите си ръце — „за“. :razz: :-P

amk933
07-07-2011, 15:07
Аз съм ПРОТИВ.

Първо, обсебването на форума с важни теми обезсмисля неговото съществуване - направата на такива теми гиганти, които изчерпват даден казус правят създаването на отделни теми с въпроси ненужно, а форумът е точно за това - да се пита.

Второ, теми от този тип с безумно много неща вътре са тромави и неудобни, защото, ако те интересува нещо малко, трябва да изчетеш един тон информация, която въобще не те засяга.

Трето, има гуугъл - целта на форума не е да му окупира функциите.

Четвърто, темата е копи-пейст и местата, от които е взето инфото, не са цитирани подобаващо. Сиреч - плагиатство.

Пето, с бълването на важни теми НЕ се става модератор, ако това е крайната цел, защото и на мен и на колегите, с които сме говорили, ни изглежда точно така.

Това е моето мнение. ;)

RageAgainstTheMachine
07-07-2011, 15:56
Аз съм ПРОТИВ.

Първо, обсебването на форума с важни теми обезсмисля неговото съществуване - направата на такива теми гиганти, които изчерпват даден казус правят създаването на отделни теми с въпроси ненужно, а форумът е точно за това - да се пита.

Второ, теми от този тип с безумно много неща вътре са тромави и неудобни, защото, ако те интересува нещо малко, трябва да изчетеш един тон информация, която въобще не те засяга.

Трето, има гуугъл - целта на форума не е да му окупира функциите.

Четвърто, темата е копи-пейст и местата, от които е взето инфото, не са цитирани подобаващо. Сиреч - плагиатство.

Пето, с бълването на важни теми НЕ се става модератор, ако това е крайната цел, защото и на мен и на колегите, с които сме говорили, ни изглежда точно така.

Това е моето мнение. ;)

Напоследък бях свободен и поради здравословни проблеми бях вкъщи за по-дълго време , а и трябваше да се разсея по някакъв начин (изгаряния+чувствителна кожа са страшно нещо :?). Прегледах форумите и реших да пусна опити на важни теми - на най-често задаваните въпроси , както и на въпроси , за които си няма специален раздел , а именно - Животни. За някои неща съм съгласен с теб - плагиатството , търсенето и темите гиганти (макар за последното можеш да натиснеш Ctrl+F и можеш да намериш нужното. Не всички мои теми са копи-пейст. Тази в раздел секс "Как да правим страхотен секс ?" има и мои мисли вложени , мои идеи и изчерпва повтарящи се до болка въпроси като - "Как да започна ?". Разделил съм я на подточки , което прави ориентирането лесно. Ако темата за животни е неподходяща може да я махнете.

Благодаря за отделеното внимание :)

WesCraven
07-07-2011, 16:13
Ако искаш да наблъскат модераторите важни теми от тебе да те направят модератор и ти да владееш форума..В смисъл ти ще пишеш всяка тема,ще обхваща всичко и никой друг няма да пуска теми.Само ти.Искаш ли,добър вариант е.

RageAgainstTheMachine
07-07-2011, 16:34
Ако искаш да наблъскат модераторите важни теми от тебе да те направят модератор и ти да владееш форума..В смисъл ти ще пишеш всяка тема,ще обхваща всичко и никой друг няма да пуска теми.Само ти.Искаш ли,добър вариант е.

Не си интересен.