PDA

View Full Version : Помощ, кофражите ми чупят главата...



ellisabetth
07-07-2011, 17:42
Моят проблем е следния: Уча в строителния, което се оказа голямо прецакване и след като една мила и сладка даскалица ме остави на поправка в конспекта има " Кофраж на арки и сводове", а това изобщо не сме го учили. Нямаме учебник по предмета и няма от къде да се прочете нещо. МОЛЯ ВИИИ, ако някой знае нещо да пише,че поправката е в сряда, а не ми се остава за септември..

Без обяснения колко съм тъпа след като съм на поправка май и сама си го знам :D

DirtySmile
07-07-2011, 17:59
Каква е тая поправка по предмет, по който не сте учили :shock: :shock:
Тва е все едно на ученик от 5ти клас да го оставят на поправка по химия :D :D

ellisabetth
07-07-2011, 18:10
имам в предвид,че това е като точка в конспекта, не си ме разбрал :)

smiirnoff
07-07-2011, 20:15
Еми намери го в интернет. И аз уча в строителния, ама пък да нямате учебник е така ... все някакъв учебник трябва да има, ти що не я попита тая за какъв чеп ти го дава т'ва или поне да ти каже някакъв учебник, от който да учиш. По предмета 100 про трябва има учебник - или тя ви го е спестила или ти толкова си разбрала.
Успех ... ако не намериш откъде да четеш - някой познат инженер да ти обясни отгоре отгоре нещо и к'вото научиш.

ellisabetth
07-07-2011, 20:49
Еми намери го в интернет. И аз уча в строителния, ама пък да нямате учебник е така ... все някакъв учебник трябва да има, ти що не я попита тая за какъв чеп ти го дава т'ва или поне да ти каже някакъв учебник, от който да учиш. По предмета 100 про трябва има учебник - или тя ви го е спестила или ти толкова си разбрала.
Успех ... ако не намериш откъде да четеш - някой познат инженер да ти обясни отгоре отгоре нещо и к'вото научиш.

Гледала съм в нета, нищо освен фирми не ми излиза, а и да наистина има голяма вероятност госпожата да си го е по спестила, а ти щом учиш в строителния знаеш коя е Цолова и съответно, че не ми е много полезно да споря с нея ха-ха.. Това го е дала щото е гадинка на 1000% не за друго. :D :D