PDA

View Full Version : Прикриване на чувства ..



PricelessGirl
07-07-2011, 20:35
Здравейте!Ще започна направо.Моят проблем е ,че не мога да показвам чувствата си,чрез действия (прегръдки,целувки и т.н ).

w0sh
07-07-2011, 20:36
и защо това е проблем?

PricelessGirl
07-07-2011, 20:39
и защо това е проблем?


Защото може да остави погрешното впечатление,че не се интересувам от дадения човек или ,че нямам желание за близост ..

w0sh
07-07-2011, 20:41
Ами не е задължително да демонстрираш винаги супер екстремни емоции.
Поставяш си за цел първо да започнеш да изявяваш привързаност с интонация и т.н., след това с по-деликатни жестове.

Самият ти проблем не се корени в характер а липса на позитивен опит.

4o4ina
07-08-2011, 06:53
Ти сама трябва да го преодолееш,ние не можем да ти помогнем! :wink:

SisiStrange
07-08-2011, 07:17
Гледай го тогава по-нежно. Понякога му докосвай ръката. Споделяй му повече, отколкото на другите и според мен това стига за начало.

Josefinne
07-08-2011, 07:25
Положи усилия и постепенно ще успееш да усъвършенстваш това в себе си. Като гледаш филм, в който има любовна история, наблюдавай по-внимателно как там се изразяват чувствата, като се виждате с приятели, сред които има двойки - също. Просто , ако човек иска да се научи да прави нещо, за да усъвършенства себе си, дори в тези ситуации, трябва да се учи и да положи усилие да овладее това.
Например като по-малка аз не умеех да споделям. Но се запознах с едно момиче, което ми дрънкаше за всичко и сега даже съм по-откровена на моменти отколкото се налага :D

alice13
07-08-2011, 11:00
Положи усилия и постепенно ще успееш да усъвършенстваш това в себе си. Като гледаш филм, в който има любовна история, наблюдавай по-внимателно как там се изразяват чувствата, като се виждате с приятели, сред които има двойки - също. Просто , ако човек иска да се научи да прави нещо, за да усъвършенства себе си, дори в тези ситуации, трябва да се учи и да положи усилие да овладее това.
Например като по-малка аз не умеех да споделям. Но се запознах с едно момиче, което ми дрънкаше за всичко и сега даже съм по-откровена на моменти отколкото се налага :D
^^ съгласна :)

ThatsMe
07-08-2011, 13:57
демонстрирай прегръдки това е лесно

Ssummerjam
07-08-2011, 15:06
Не бъди с нагласата, че не можеш. Можеш. Просто трябва да мине още малко време, за да свикнеш с момчето, да се отпуснеш...
:)

Oblache
07-08-2011, 22:44
Аз също имам проблем с изразяване на чувствата. Опитвала съм много пъти да се променя, но просто не мога и това е. Отстрани изглеждам все едно за нищо не ми пука, но не е така :?

sladur4etyYy
07-08-2011, 22:49
кое те спира да го прегръщаш и целуваш? а и не е нужно да се намажеш с лепило и да седиш така 24/7, просто се отпусни. и не, не е по- сложно за изпълнение, отколкото за казване. ти сама си го усложняваш.