PDA

View Full Version : Бих желала да споделя мъката си



JustAnotherGirl
07-07-2011, 22:48
Бих желала да споделя мъката си като ви разкажа за това как съм влюбена в едно момче, той знае и пет пари не дава за което. Тъпото е (извинявам се, че ще прозвучи самохвално, но е така), че съм красиво момиче и постоянно непознати се обръщат след мен, шофьори ми бибиткат по улиците и т.н., а на моя приятел (да за съжаление сме просто приятели и нищо повече) не му пука нито за външността, нито за чувствата ми към него.
Бях му предложила да бъдем заедно, по-късно и му се бях предложила, той и на двете неща ми отказа с думите, че той не е такъв и не можем да бъдем заедно (без да отговори на въпроса защо).
И ме е яд, че в рамките на две седмици 6 момчета ми предложиха да бъдем заедно (и то какви момчета само...), а аз балъка стоя сама в къщи и чакам принца в бежавото трабанче. (колко комично и банално звучи само ;(... )

П.П.: Благодаря на тези, които са прочели моето мрънкане (но просто имах нуждата да споделя) и още повече на тези които ми отговорят било то и с "Да ти имам проблема!", макар че всеки сам си знае на него какво му е най-добре :)

onestar
07-07-2011, 22:57
Просто приеми, че няма да е с теб и продължи живота си.

fenkaaa
07-07-2011, 22:57
Нали знаеш.. винаги гониш този който не те иска,а бягаш от този който те иска.. тъжно,но факт.

TheNewReligion
07-07-2011, 22:59
Такъв е животът. Остави го и продължи напред.

П.П.: Не живота, а момчето.

LambOfGod
07-07-2011, 23:18
http://www.itchmo.com/wp-content/uploads/2007/12/funny-pictures-bored-cat.jpg

ThatsMe
07-07-2011, 23:55
ох наистина ми стана мъчно :(
Дано се оправиш скоро. В началото мислех да ицяпя някоя шега, но като прочетох напред ми стана и на мен гадно горкичката и мен така ме отряза едно мимиче, опях да се съвзема. Спокойно ще дойде и твоят принц както и моята принцеса някой ден, а до тогава дано не страдаш повече (hug) (hug)

Zarity
07-07-2011, 23:56
Ташак работа.
Ама давай напред,няма сега заради един драми големи да правим.Той губи.

chronic
07-07-2011, 23:59
Обаче кеф ми правиш авторке как черпиш самочувствие от някакви шофьори.. :lol:
Дали те смятат за красива,или просто свирят на всяко ходещо същество от женски пол,щото бачкат по 128 часа?
Тва ако е показател за красота,вземи ме отепи човече.

ThatsMe
07-08-2011, 00:12
тия хора не спят

4o4ina
07-08-2011, 06:45
не се занимавай с мухльовци :?

SmilezZz
07-08-2011, 06:54
^ Защо да е "мухльо" пък ? Това,че не я харесва - не означава,че е такъв. А да не говорим ,че авторката е с високо самочувствие,а повечето момчета това ги отблъсква.

Както и да е. Момчета много. Забравяш го и продължаваш напред. Нали знаеш: "Насила хубост не става".. Момчето няма симпатии към теб.

IseeDEADbodies
07-08-2011, 07:06
(извинявам се, че ще прозвучи самохвално, но е така), че съм красиво момиче и постоянно непознати се обръщат след мен, шофьори ми бибиткат по улиците и т.н.


Миии да.. точно така звучи ;) Красотата е относитлено нещо, сеш се ;)


И ме е яд, че в рамките на две седмици 6 момчета ми предложиха да бъдем заедно (и то какви момчета само...)

Ти тия момчета на външен вид ли ги избираш или к'во имат в главата? Хах... Потресен съм :lol:

Като цяло да... чисто мрънкане си е ;) Аз го обичам ама той не ме иска... да не е последното момче на света е.. Бах мааму оО

SisiStrange
07-08-2011, 07:14
Обаче кеф ми правиш авторке как черпиш самочувствие от някакви шофьори.. :lol:
Дали те смятат за красива,или просто свирят на всяко ходещо същество от женски пол,щото бачкат по 128 часа?
Тва ако е показател за красота,вземи ме отепи човече.
Аха. :P И аз това си помислих. Сега остава да кажеш, че като минеш покрай някой строеж, работниците също ти свиркат. :shock:

По темата: Тъпо е да си губиш времето по някого, ако той твърдо не се интересува от теб.

Auriss
07-08-2011, 07:28
Авторке ,без да ми се обиждаш ,ама недей така да си въобразяваш ,че щом те намират за красива цялостно ,значи всеки ти е в краката.
Няма как да говоря от името на това момче ,но ти давам прост пример със себе си - гледам излъчването на хората и това е ,което ме привлича в едно момиче ,а не някаква норма за красота. Имам познати момичета ,които са по-пълнички и като цяло не се вписват в 'супер пиче' групичката ,но ги намирам за далеч по-привлекателни от стереотипното тъпа ,озлобена патка с вирнат нос. Не казвам ,че всички сте такива или че и ти си такава - напротив - но ги има И такива. И ако си от тях - разбирам го момчето защо те игнорира.
Самочувствието ти е хубаво нещо и се радвам ,че получаваш доволно внимание ,но недей да си въобразяваш ,че щом си получила 2 извивки в тялото и една в лицето на тепсия природно си нещо повече от другите ;) .
Характерът е това ,което те прави личност ,не визията. Последната спомага просто да те приемат по-лесно. Жалко че не си го разбрала още.

Josefinne
07-08-2011, 07:28
Случва се. Просто го забрави и продължи нататък. Не е нужно да си с никой , щом няма човек, който ти да харесваш и той да отговаря на чувствата ти.
А може би не е проблемът в това, че не си красива. Може би смята, че не е нормално едно момиче да бъде толкова агресивно.

IseeDEADbodies
07-08-2011, 07:38
Случва се. Просто го забрави и продължи нататък. Не е нужно да си с никой , щом няма човек, който ти да харесваш и той да отговаря на чувствата ти.
А може би не е проблемът в това, че не си красива. Може би смята, че не е нормално едно момиче да бъде толкова агресивно.


Агресивно ? По-скоро бих казал "активно".. Нали уж ние момчетата трябва да предлагаме и прочие... И честно казано и аз не знам как бих реагирал ако някое момиче ми предложи на мен.. Наиситна не е нормално, бих се стъписал поне в първия момент.. Но пича явно не иска да се занимава с авторката след като тя е "толкова яко парче" и му се "натяга", пък той категорично я "реже".. Ако не го е осъзнала до сега.. да продължава да си губи времето.. нейно си е :)

Josefinne
07-08-2011, 08:36
Случва се. Просто го забрави и продължи нататък. Не е нужно да си с никой , щом няма човек, който ти да харесваш и той да отговаря на чувствата ти.
А може би не е проблемът в това, че не си красива. Може би смята, че не е нормално едно момиче да бъде толкова агресивно.


Агресивно ? По-скоро бих казал "активно".. Нали уж ние момчетата трябва да предлагаме и прочие... И честно казано и аз не знам как бих реагирал ако някое момиче ми предложи на мен.. Наиситна не е нормално, бих се стъписал поне в първия момент.. Но пича явно не иска да се занимава с авторката след като тя е "толкова яко парче" и му се "натяга", пък той категорично я "реже".. Ако не го е осъзнала до сега.. да продължава да си губи времето.. нейно си е :)

Сори, ама поведение на момиче, в което "Бях му предложила да бъдем заедно, по-късно и му се бях предложила, " си е направо агресивно дори по моите разбирания ( а аз обикновено съм доста нетърпелива ).

IseeDEADbodies
07-08-2011, 08:53
Агресивно ... да налита на бой :lol: Не виждам какво му е агресивното дори да се предложи за секс оО

chefyy
07-08-2011, 10:56
Бих желала да споделя мъката си като ви разкажа за това как съм влюбена в едно момче, той знае и пет пари не дава за което. Тъпото е (извинявам се, че ще прозвучи самохвално, но е така), че съм красиво момиче и постоянно непознати се обръщат след мен, шофьори ми бибиткат по улиците и т.н., а на моя приятел (да за съжаление сме просто приятели и нищо повече) не му пука нито за външността, нито за чувствата ми към него.
Бях му предложила да бъдем заедно, по-късно и му се бях предложила, той и на двете неща ми отказа с думите, че той не е такъв и не можем да бъдем заедно (без да отговори на въпроса защо).
И ме е яд, че в рамките на две седмици 6 момчета ми предложиха да бъдем заедно (и то какви момчета само...), а аз балъка стоя сама в къщи и чакам принца в бежавото трабанче. (колко комично и банално звучи само ;(... )

П.П.: Благодаря на тези, които са прочели моето мрънкане (но просто имах нуждата да споделя) и още повече на тези които ми отговорят било то и с "Да ти имам проблема!", макар че всеки сам си знае на него какво му е най-добре :)





Ами извинявай,но точно самохвално звучиш!Не може всички да те харесват!Повечето момичета изпадат в такива ситуации,но продължават напред!Всички хора са различни,а това че ти бибипкат по улиците не значи,че и той трябва да го прави и да те хареса само защото си била красиво момиче!! :D :D :D :grin: :grin:

Priceless
07-08-2011, 12:36
Е това, че си красива, не означава, че светът ти е в краката.

balu4ka
07-08-2011, 17:36
Всъщност на колко си ?
Извинявай ,но как може да се предлагаш на момче?Ти имаш ли някакво достойнство...или си мислиш ,че всичко е това което виждат очите?!Явно ,си тъпа и ограничена ...момчето го е разбрало,не иска да си губи времето с поредната повърхностна кифла ;3.Приеми го.

Ако погледнеш, може би ,не си достатъчно привлекателна за него,не може да си "красива" за всички .Пооправи тва самочувствие ,цени хората такива каквито са отвътре-навън !

radeberger
07-08-2011, 17:46
От казаното си вадя не особено добра представа за теб. :)

Щом са ти предложили 6 момчета за 2 седмици, значи по момче на 2-3 дена. Изчакай да дойде следващия и няма да си стоиш сама вкъщи.

Може пък момчето да не харесва такива като теб. :)

Alenkaa
07-09-2011, 11:51
Такаа,ако трябва да съм честна имаш високо самочуствие-до небето..Не се залъгвай,знаеш,че никой не обича самохвалковците,които считат себе си за единствени в света.Но предполагам мнението ми не те засяга.
По темата-Не насилвай обстоятелствата.Приеми,че момчето иска да те има само като приятелка и нищо повече.Откажи се и туко виж си открила някой,който да сподели чуствата ти.Не се отчайвай все пак не си струва да се кахъриш за момче.
Поздрави и Успех :)

Grommash
07-09-2011, 11:58
Ха! Не всичко можеш да получиш в този живот ако имаш само гърди и тяло на сексбогиня. 8) Научи се да губиш.