PDA

View Full Version : Моля ви помогнете... не знам какво да правя



ams92
07-08-2011, 01:07
Живея при приятеля ми, а сега той ще заминава за Англия :cry: и не знам какво да правя, вярно само за 3 месеца, но как ли ще ме приемат роднините му,че съм останала в тях без да го има...
Дайте ми някакъв съвет какво да правя..
:cry::cry::cry: много ми е кофти че ще заминава :cry::cry::cry:

LambOfGod
07-08-2011, 01:13
Аз не разбирам защо не отседнеш у някой твой роднина или не заминеш с него? А ако нямаш такава възможност, то роднините му трябва да проявят разбирателство. Щом живеете заедно и те одобряват значи със сигурност те приемат, като свое дете.

ThatsMe
07-08-2011, 01:14
виж едва ли ще ти пука какво. ще кажа особенно като съм на 14 . Не знам много за тези неща, но мога да ти кажа със сигормост да се оспокоиш и да седнеш да говориш с него. Заедно ще намерите отговора, нали все пак тов се очаква от вас, ДА СТЕ ЕДИННИ !

ams92
07-08-2011, 01:17
в мой роднина няма как да остана... имах доста проблеми па и живеем в Русе а аз съм родом от едно затънтено място около морето и нямам възможност да отида дори и при някоя приятелка което е хипер гадно много ми е кофти иска ми се да замина с него но няма как той отива да работи :cry: ужасни ще бъдат тия 3 месеца :cry::cry:

ams92
07-08-2011, 01:19
виж едва ли ще ти пука какво. ще кажа особенно като съм на 14 . Не знам много за тези неща, но мога да ти кажа със сигормост да се оспокоиш и да седнеш да говориш с него. Заедно ще намерите отговора, нали все пак тов се очаква от вас, ДА СТЕ ЕДИННИ !
да но когато говорихме той си помисли че не искам да заминава и му стана и на него кофти и ми каза нали целта е да замина веднъж и после двамата но ми е притеснено майка му когато се върне .. оф не знам и от много неща се притеснявам покрай заминаването..:cry::cry::cry:

LambOfGod
07-08-2011, 01:19
в мой роднина няма как да остана... имах доста проблеми па и живеем в Русе а аз съм родом от едно затънтено място около морето и нямам възможност да отида дори и при някоя приятелка което е хипер гадно много ми е кофти иска ми се да замина с него но няма как той отива да работи :cry: ужасни ще бъдат тия 3 месеца :cry::cry:

Абе, като си в неовият дом постоянно нещо ще ти напомня за него и няма да ти липсва толкова. А не вярвам родителите му да те изгонят, така че всичко ще е наред.

ams92
07-08-2011, 01:23
в мой роднина няма как да остана... имах доста проблеми па и живеем в Русе а аз съм родом от едно затънтено място около морето и нямам възможност да отида дори и при някоя приятелка което е хипер гадно много ми е кофти иска ми се да замина с него но няма как той отива да работи :cry: ужасни ще бъдат тия 3 месеца :cry::cry:

Абе, като си в неовият дом постоянно нещо ще ти напомня за него и няма да ти липсва толкова. А не вярвам родителите му да те изгонят, така че всичко ще е наред.

Благодаря все пак, но не сме били разделени за толкова много време от доста отдавна може би за това ми е толко притеснено.. :cry: :?

ThatsMe
07-08-2011, 01:25
имам един номестен въпрос. защо те е толкова срах и се прктесняваш, мислкш че може да срещне друга?

ams92
07-08-2011, 01:27
имам един номестен въпрос. защо те е толкова срах и се прктесняваш, мислкш че може да срещне друга?
и това ме притеснява, и че не познавам лично майка му... не знам тя как ще ме приеме като се върне...

ThatsMe
07-08-2011, 01:35
Не можеш да спиш от притеснение или имаш работа? Според мен не трябва да се притесняваш за други момичета все пак го прави за теб до колкото разбирам. Оспокой се всичко ще е наред !!!

LambOfGod
07-08-2011, 01:42
Англичанките са грозни, така че спокойно. 8-)

ams92
07-08-2011, 01:47
Благодаря ви за успокоението особено за това "Англичанките са грозни" поне малко ме размя :razz: иначе много ви благодаря малко се по успокоих ;-) :smt119

marin4itu
07-08-2011, 05:36
Абе спокойно бе, какво се шашкаш. Ще се запознаеш с майка му, може пък да си допаднете. Какво толкова таман ще се сближиш с роднините му, не трябва вечно да се притесняваш от тях.

gabsit000
07-08-2011, 05:46
ем да ама майка му няма избор..при положението което е ..какво..ще я изхвърли на улицата..нали сина й като се прибере няма да има кръв и ще стане лудия скандал...

alice13
07-08-2011, 11:05
еми наистина недей да се притесняваш.. гледай да допаднеш на майка му... :) :)

fenkaaa
07-08-2011, 11:08
А той не може ли да говори с неговите роднини и да им каже,че имаш проблеми вкъщи и няма как да се пребереш,поне да са подготвени и да знаят че ще стоиш в тях ?

IseeDEADbodies
07-08-2011, 12:49
А той не може ли да говори с неговите роднини и да им каже,че имаш проблеми вкъщи и няма как да се пребереш,поне да са подготвени и да знаят че ще стоиш в тях ?

Aз никъде не видях да има проблем със собствените си родители. Това за роднините е друго според мен. Щото под роднини аз разбирам - баби дядовци, лели, братовчеди.. etc). и точно това щях да пиша :

Само аз ли съм единственият който се сеща като краен вариант да си се прибере у тях ? Тя дом няма ли ? Хах.. като е такъв проблем да останеш у родителите му.. Пък прибери си се у вас и го чакай да се върне ?

fenkaaa
07-08-2011, 14:30
в мой роднина няма как да остана... имах доста проблеми

Незнам,но аз това така го разбирам..

IseeDEADbodies
07-08-2011, 15:21
Е да ама едно е роднини, друго е родители-семейство.. Не знам оО

LambOfGod
07-08-2011, 15:36
Е да ама едно е роднини, друго е родители-семейство.. Не знам оО


Ама тя казва така, щото аз я питам "Не можеш ли да останеш у твои роднини? ", а за жалост може да няма родители или да им вика "роднини" ..

ams92
07-08-2011, 19:26
Не мога да се прибера при "родителите ми" (роднините ми)..
а относно предупреждението вече го имат, но дали ще им допадна като характер или изобщо незнам ;( и това също много ме притеснява.. оле ужас след няколко часа трябва да го изпращам ... не искаааааамммм :cry: :smt089 :smt089

IseeDEADbodies
07-09-2011, 06:30
гррррр изнервям се.. защо слагате родителите в графа роднини..
родители > роднини.. боже мой..

и освен ако не си убила малкото си братче, аз не виждам причина поради която един родител да се "отрече" от детето си... В смисъл щом не можеш да се прибереш, значи са те оставили на произвола на съдбата.. Ебал съм ти и родителите ;)

Hilary_
07-09-2011, 08:53
Е остани в тях .. к'во толкова? :-o
Аз даже бих го изненадала с нещо докато се върне ..
Има връзки с постоянно разстояние, но пак съществуват? .. пф :?

Markuss
07-09-2011, 09:01
Промятана е един от законите на вселената :lol: , приеми я без да хленчиш много, все пак от това, което си написала, оставам с впечатление, че няма какво да направиш по въпроса -> безсмислени сълзи и притеснения.

ams92
07-09-2011, 12:31
Е остани в тях .. к'во толкова? :-o
Аз даже бих го изненадала с нещо докато се върне ..
Има връзки с постоянно разстояние, но пак съществуват? .. пф :?

аз вече съм намислила с какво ще го изненадам :) 8)