PDA

View Full Version : Проблем... ?!



alice13
07-08-2011, 10:42
Здравейте.. Една приятелка има проблем, но няма регистрация и нали знаете...
Таа начи проблема. Има едно момче с една година по голямо от нея нека да е (Е). Тя ходи с (Е), но той й казва че обича и друга и разни такива а и не иска да излиза с нея. Обаче излиза друго момче (Т).. Той й обръща адски много внимание и постоянно иска да излиза с нея и някви такива.. проблема е, че той е с 5 години по голям от нея.. Кого да избере ?

fenkaaa
07-08-2011, 10:55
Ами ако харесва "Т" да бъде с него .. за какво и е "Е" като не я иска.Какво от това,че с "Т" има 5 години разлика?! И между мен и приятеля ми е 5 години разликата,а сме заедно вече от 8 месеца и може да се каже,че той дори живее в нас.. 5 години не са чак толкова много голяма разлика,но все пак има значение и приятелката ти.. на колко години е тя ?!

Zarity
07-08-2011, 10:55
Трябва малко повече информация бе,мацка,ние така нищо не разбираме общо взето.Иначе ако тя има по-силни чуства към по голямото момче,и той към нея да бъде с него.На колко години е приятелката ти?Предполагам не е малка,тъй че няма да е толкова фрапираща разликата.

ПП:Само да бъде сигорна в чуствата на голямото момче,защото може да я върти.

alice13
07-08-2011, 11:02
на 14 е.. още е малка.. но пита мен.. а аз не мога да й отговоря...

fenkaaa
07-08-2011, 11:06
Е сега ще се отметна от думите си.. :) Тя на 14,той на 19 .. Не е много добра комбинацията.Както казах,между мен и моето момче разликата също е 5 години,но аз съм далеко от 14-те .. така че незнам,но защо все пак не пробват?! Помня като бях на 14 си имах приятел на 22 :D но нищо не се получи..

4o4ina
07-08-2011, 12:15
Много е голям за нея!

Zarity
07-08-2011, 12:22
на 14 е.. още е малка.. но пита мен.. а аз не мога да й отговоря...
А,значи да си остава с приятеля си.Съмнявам се 19 годишно момче да има нещо истинско към 14 годишна. :? (възможно е,но рядък случаи)

SmilezZz
07-08-2011, 12:25
Тя на 14,той на 19. :? Такава връзка не ми вдъхва много доверие.. Като се има възрастта на момичето. Но няма невъзможни неща. Ако има чувства към "Т", а и той към нея - нека опитат. А да спре да се занимава с "Е",защото това не си е връзка. За нея - причиняване на болка,а за него - загуба на време..
И все пак да си има едно наум с по-голямото момче.

magita
07-08-2011, 15:14
да си ги остави и двамата и да реши какво иска...