PDA

View Full Version : Да си купя ли ескапел..Моляя помогнете по бързо



VILETYYY8
07-08-2011, 11:04
Здравейте,вчера с приятелят ми правихме секс без презерватив той не свърши в мен но след това повторихме,аз сам чувала че може да се прави 2 поредни пъти но трябва момчето да си вземе душ зада се махне останалото количество сперма по пениса му обаче понеже нямаше възможност да си вземе душ му направих свирка доста старателно изсмуках вс но ме е страх да не е останало сперма по каналите.. моляяя кажете ми да пия ли ескапел

radeberger
07-08-2011, 11:12
Ако ти е редовен цикъла си изчисли кога си в овулация.

Bukmop
07-08-2011, 11:14
ае .... и да си вземе душ как ще накара останалата сперма да излезе не ми е ясно.... 2рия път се прави с презерватив.. сперма според мен 100% е имало останала освен ако не си няква помпа че да си я усмукала всичката.... иди в аптека и вземи някви хапчета според мен някви по евтини и следващия път с презерватив щото по-добре скъпи презервативи от колкото евтина детска количка....

naksdy
07-08-2011, 13:43
Леле, ти се изкара като трифазна помпа бее :razz:

1. Изчисли си овулацията!
2. Със смукане доникъде няма да я докараш, трябваше момчето да се изпикае и да го измие после.
3. Ескапела е вреден за джоба и за тялото :wink:
Недей го пий ей така, защото може и до болница да я докараш, това не са ти тик-так бонбонки да го взимаш когато ти е кеф!!!

Biskfitka
07-08-2011, 14:07
Леле, ти се изкара като трифазна помпа бее :razz:

1. Изчисли си овулацията!
2. Със смукане доникъде няма да я докараш, трябваше момчето да се изпикае и да го измие после.
3. Ескапела е вреден за джоба и за тялото :wink:
Недей го пий ей така, защото може и до болница да я докараш, това не са ти тик-так бонбонки да го взимаш когато ти е кеф!!!Да уточним...В ТОАЛЕТНАТА ! 8-)

Ако си в овулация пий...

VILETYYY8
07-08-2011, 14:11
мерси мн за саветите мисълта ми беше че нали момчето когато е възбудено от пениса му излиза 1 течност и тази течност би трябвало да е изчистила каналите

lamer4e7o
07-08-2011, 14:13
Извини ме за неудобният въпрос, но на колко години си?

Питам от чисто любопитство. :oops:

jumpin
07-08-2011, 14:31
Направо за сигурност си поръчай цял кашон и си ги пий като противозачатъчните.Така да си по-сигурна .. :)

LambOfGod
07-08-2011, 14:37
По-добре си купи кондоми, за да не се вкарваш в тези филми повече..

naQkataRaota
07-08-2011, 15:06
Колкото и да го тръскаш, последната капка винаги пада в гащите

аналогията важи в пълна сила и тук

dami666
07-08-2011, 18:44
Оф,как може да се ебете 2 пъти и да няма къде да се измие тоя..елементарна хигиена..деца.Според мен..не пий.И следващия път кондоми,за да няма пак такава тема.