PDA

View Full Version : Закъснява...



byntar4eto
07-08-2011, 17:31
Сигурно има такива теми и все пак да питам....

През февруари ми дойде цикъла нали беше около 13-ти и след това ми дойде чааааааааааааааааааааааак на 21-ви май =D :D И точно дни преди 21-ви бяхме се приготвили с мама да ходя на лекар, ама то пък дойде и си викаме аайде няма смисъл. Според вас нормално ли е ?? От тогава не ми е идвал :-o :-o Според майка ми има вероятност да е от стрес... И наистина - тогава се бях притеснила и чак май месец се подредиха нещата за малко и се успокоих и после пак почнах да се притеснявам и от тогава край... Ни вест, ни кост... Кво ми става ?? Нормално ли е?? Да ходя ли на лекар :?:?

mine
07-08-2011, 17:51
На колко години си ? Може още да не се е нормализирал цикъла ти
На мен ми идва от 4-5 години сигурно и пак има време когато закъснява..
Ако толкова те тормози това нещо все пак иди на лекар..

byntar4eto
07-09-2011, 09:48
След 1 месец ставам на 14.

FuCKkK13
07-09-2011, 10:06
ами и аз мисля, че не ти се е нормализирал .. ако ти идва от февруари 90% е от това че ти идва от скоро и не ти се е нормализирал... аз съм на 15 и ми идва от 4 години... чак след 2рата година , дори след 2 години и половина ми се нормализира.. но на мен ми идваше всеки мецес с ралзична дата.. ( не гворя за разлика от 1/2/3/4 дена ами повече) .. от стрес също може да е... от промяна на климата също.. от много фактори зависи.. аз ти препоръчвам за всеки случай да идеш на лекар.. и не се притеснявай ако ти идва от скоро това е нормално :)

byntar4eto
07-09-2011, 11:22
Не, не .... Значи, цикъла ми дойде преди 2 години... Просто през февруари за първи път така се получи да ми закъснява... И затова ... :S:S

FuCKkK13
07-09-2011, 11:44
ами както казах на мен не се беше нормализирал до 2 години и половина.. има хора на които им се нормализира по-късно.. може и от смяната на климата- ако си пътувала някъде може да е станало така.. от притеснение,стрес и т.н. .. първо спри да се притесняваш и виж дали ще ти дойде до края на месеца - ако не ти дойде отиди на лекар :)

byntar4eto
07-09-2011, 14:32
И майка ми същото ми го каза.... Вероятно е било от климата, щото през април ходих на Испания и така... Сега сигурно е от стрес... Ще видя кво ше стане пък, ако не дойде ще се наложи да отида на лекар.. :S .. Мерси за отговорите.. ^ :smt045