PDA

View Full Version : Обичаме тези,които бягат от нас,а бягаме от тези,които ни об



Sevdito
07-08-2011, 19:03
Неделя бях на годеж,още щом седнах,забелязах как едно момче ме гледа,помислих си,че случайно е погледнал към мен,но след известно време когато погледнах видях,че продължава да ме гледа,постоянно гледаше в мен разбрах,че се случва нещо....тъй като трябваше да излезна навън за да проведа един разговор по телефона,излезнах навън и докато говорех,когато се обърнах видях,че той е дошъл зад мен и като приключих разговора той дойде до мен заговори ме и се запознахме,взе ми номера и се уговорихме да излезнем на следващият ден на кафе и тн..През цялата вечер той,просто не отлепи поглед от мен,поздравяваше ме чрез диджея,искаше да ме вдигне на танц,но аз отказах тъй като наще бяха там и шеше да се получи неловка ситуация.......След като се прибрах почнахме да си пишем смс-и и така до сутринта сме си писали.След което другия ден се видяхме ходихме на кафе намерихме доста общи неща,а най-интересното от всичко е че сме една и съща зодия и сме родени един и същи ден :Д..Разхождахме се говорихме си и т.н..На другия ден отново се видяхме всичко минаваше много добре..Третия път в който се видяхме(вчера) той очакваше вече да му отговоря дали сме заедно или не и ми предложи официално,така да се каже :Д и познайте къде ми предложи,точно пред къщата на момчето,което Oбичам(колкото и пресилено да звучи.)Отново заобиколих отговора и не му отговорих като хората,но просто съм объркана той е симпатично момче,хубаво,държи се мило с мен угажда ми за всичко,НО аз отдавна съм дала сърцето си на друг,който изобщо не го заслужава(винаги така се получава ""Обичаме тези,които бягат от нас,а бягаме от тези,които ни обичат" ),знам че с онова момче е невъзможно да се случи нещо между нас,но...вътрешно не искам да го повярвам и не искам да го оставя,вече 2 години.Онова момче знае,че съм влюбена в друг говорила съм с него по тази тема ,без нищо да крия,но той каза,че няма намерение да се отказва от мен.Той се ядоса вчера,защото го накарах да отидем в мястото където живее другото момче за да го видя (разбира се без да му казвам,че заради това искам да отидем там),но той се усети и се изнерви.След това се почна разговор и той чакаше сериозен отговор от мен,но така и не отговорих нито с "да" нито с "не".Когато съм с него ми е хубаво,но нищо повече,когато той се опитва да хване ръката ми се одръпвам и когато се опитва да ме целува също,незнам но просто не ми идва отвътре да го направя,защото непрекъснато мисля за другото момче,което сигурно не се сеща за мен...Всички ми казват,че не си заслужава за онова момче,което искам и да се откажа от него и да пробвам с този който обича мен,осъзнавам че наранявам момчето което е влюбено в мен и незнам какво да правя да пробвам ли с него въпреки,че нямам чувства към него или да оставя и този и да остана сама знаейки,че с момчето което обичам няма да се получи нищо.А забравих да кажа,че момчето което иска да ходи с мен е на 21,а аз на 17..Благодаря на отделилите време да прочетат написаното.

mArMaLaDkA
07-08-2011, 19:08
Мислех да те питам не се ли чувстваш тъпо животът ти да се гради върху клишета, после ти видях аватара и разбрах, че е излишно.

w0sh
07-08-2011, 19:13
Мислех да те питам не се ли чувстваш тъпо животът ти да се гради върху клишета, после ти видях аватара и разбрах, че е излишно.

qft

ivcheto0o
07-08-2011, 19:24
Дай шанс на момчето което те иска,в момента може да не е споделено,но с времето може да започнеш да изпитваш нещо към него или поне да ти помогне да забравиш другия.

alice13
07-08-2011, 19:24
дай шанс на момчето...След известно време ще се появят чуства.. Знам че е излишно да ти казвам да се опиташ да не мислиш задругото момче.. но простоо избягвай това.. :) :)

Niakoitam
07-08-2011, 19:28
Дай шанс на момчето или си живей за другият и си оплаквай цял живот съдбата надявайки се да си щастлива. Човек каквото сам си направи никой друг не може да му го направи. :)

nepowtorima
07-08-2011, 19:43
Как да му даде шанс бе? Насила хубост не става. Щом не те привлича значи така ще си остане. Спри да се срещаш с него. Но не ти и казвам да продължаваш да мислиш за другото момче, което кой знае какво си мисли за теб. Продължи на чисто. Ще намериш друг, който ще те привлича и няма да те наранява!!

ThatsMe
07-08-2011, 20:19
според мен nepowtorima бърка и трябва да дадеш шанс на момчето. Защото както разбрах нито те е наранило нито отбласнало, така че не мисля че заслужава да го отбалснеш, щом може с времето да се появят чувства. Аз твърдо заставам зад: Пробвай нищичко няма да загубиш, но ако не пробваш ще загубиш шанса си ! Но не забравяй, че изборът е твой не оставяй никой да промени решението ти, а само да те насърчи да го осъществиш !!!

PricelessG
07-08-2011, 21:26
'Що да бърка? Няма смисъл да му дава шанс, тъй като не изпитва нищо. То или я има тръпката, или не, средно положение - няма.

Остави момчето, не се виждай с него и не му давай напразни надежди - тъпо е. Приятели няма как да си останете, след като той те харесва и иска да бъде с теб. Винаги ще се надява на нещо повече.

Едит: @ThatsMe, разсъждаваш много детски.

Hukuu
07-08-2011, 21:49
'
Остави момчето, не се виждай с него и не му давай напразни надежди - тъпо е. Приятели няма как да си останете, след като той те харесва и иска да бъде с теб. Винаги ще се надява на нещо повече.


Просто май не си готова да продължиш напред и си тровиш нервите за някой, който не те цени.
Отговори си на въпросите харесвам ли новото момче и има ли смисъл да обичам някой, с който нямам бъдеще..

Реални отговори без да се заблуждаваш.
8) 8)

TheNewReligion
07-08-2011, 21:51
Доста педалски си постъпила, като си го завела до къщата на тоя, който обичаш. На теб ще ти е яко ли, ако въпросния ти възлюбен постъпи така с тебе? Аре, мисли малко. Или отрежи окончателно момчето, което ти е предложило, или му дай ясен отговор. К'ви са тия мисленици по една седмица? Нито ще те ухапе, нито нищо. Ако не се получи между вас, няма какво толкова да губиш. Ама е супер глупаво да си мълчиш и да се правиш на ударена.

radeberger
07-08-2011, 22:04
Щом не ти идва отвътре не се занимавай и не обърквай момчето. След време ако този другия, който харесваш, продължава да не ти обръща внимание, би трябвало чувствата ти към него да изчезнат и да намериш друг.

ppeettqq97
07-08-2011, 22:12
Не отрязвай момчето, той поне те харесва, но не е хубаво да го заблуждаваш... Помисли хубаво и реши дали има смисъл да тичаш след този, който не те харесва, когото имаш мило и добро момче, което е готово на всичко за тем!!! :)

GossipGirl89
07-08-2011, 22:32
Абе за друго не знам ама това, че си го завела пред дома на другия е възможно най-малоумната и гадна постъпка :? Това на мен ако ми го направи някой ставам, заминавам си и повече няма да го погледна... Как може да постъпиш толкова егоистично? Момчето те харесва,а ти си му се подиграла едва ли не... Я си представи, че този, който ти харесваш постъпи по същия начин с теб и те замъкне пред дома на някоя фльорца - как ще се почувстваш? Или го отрежи директно, или се пробвай с него - какво толкова има да му мислиш? При положение, че сама си знаеш че с другия нищо няма да се получи, не виждам какво ти пречи да опиташ с новия ама както и да е...

sladur4etyYy
07-08-2011, 22:43
ех, ако им липсваше умението сами да си създават драми, някои хора щяха да загинат от еднообразието в живота си. :(

PricelessG
07-08-2011, 23:13
Не си оригинална.

balu4ka
07-09-2011, 09:03
Хаха,аз ако бях момче и сопола си не бих хвърлила на тебе!
Ти си от онея,заблудените самовлюбени и егоистични същества,нали знаеш....Престани да се самозалъгваш,да объркваш момчето,вземи го отърви от такава като теб, и да се приключва.

gab4ooo
07-09-2011, 11:09
еми според мен трябва да опиташ нищо не губиш така и така :Д а пък и аз всички момчета които съм имала за гаджета не съм ги харесвала но с времето им свиквам с тъпите физиономии и започват чувствата .

GossipGirl89
07-09-2011, 11:15
а пък и аз всички момчета които съм имала за гаджета не съм ги харесвала но с времето им свиквам с тъпите физиономии и започват чувствата .

Хахаха е това ме уби направо :lol: :lol: :lol:

fenasf
07-09-2011, 11:26
Ето такива злета като теб най-много ги мразя.

Grommash
07-09-2011, 11:53
дай шанс на момчето...След известно време ще се появят чуства.. Знам че е излишно да ти казвам да се опиташ да не мислиш задругото момче.. но простоо избягвай това.. :) :)

Може и обратното да се получи. :D

Sevdito
07-11-2011, 16:04
Вчера видях "моето" момче,мамка му станах на луда от щастие...:( толкова бях щастлива,нищо че мина за няколко секунди пред мен...Той отиде на кафе с приятелите си и сигурно седеше над час там,но за да го видя поне още няколко секунди,изчаках на една пейка и нищо че след това имаше лека разправия с наще,защото беше към полунощ,а аз сама по улиците трябваше да се прибирам,но не ми пука важното е че го видях дори и за мъничко...Просто исках да споделя... :-k