PDA

View Full Version : Въпрос за момиче..



penetration
07-08-2011, 22:22
Такааа ... преди 1 месец бях на дискотека (пих алкохол ест) и там се запознах с една мацка (и тя не беше много трезва) .. ала-бала имаше натискане и целувки с език... Намерихме се във фб, утре се уговорихме и ще излезнем на кафе, та се чудя кво да правя - да се държа нормално или да го караме по-страстно? Аз ли да плащам сметката накрая в кафето или всеки по отделно XD .. ами ако вземе да си купува некви скъпи работи? Сори ама некви такива мисли ми минават през главата. :D Та чакам мнения :-)

whiteterror
07-08-2011, 22:25
Дръж се нормално и плати ти сметката.

Andrez
07-08-2011, 22:25
ДА ти ще платиш сметката и не му мисли какво ще си купи за двама души няма да дадеш повече от 5 лева така, че не се прави на сноб .. ! И другото, което е .. кажи й че я харесваш, а тя щом се е съгласила да излезете заедно вероятно и тя изпитва същото така, че не му мисли толкова и не се притеснявай.

LambOfGod
07-08-2011, 22:41
"Ами, ако си поръча нещо скъпо.."

Горкото момиче...

penetration
07-08-2011, 22:49
Нямааа горкото момиче, аз не съм много заможен, тъй че няма да търпя некви дето ми се качват на главата :)

LadyDi
07-09-2011, 09:54
Нямааа горкото момиче, аз не съм много заможен, тъй че няма да търпя некви дето ми се качват на главата :)
С тая нагласа на мислене, доста време ще прекараш сам.

FuCKkK13
07-09-2011, 10:04
Нямааа горкото момиче, аз не съм много заможен, тъй че няма да търпя некви дето ми се качват на главата :)
С тая нагласа на мислене, доста време ще прекараш сам. +1 - вярно не всичко е пари ама все пак за едното кафе едва ли не да й броиш нещата, които ще изпие :? .. и едва ли ще изпие по-вече от 2 неща :) .. и какво е това - аз ли да плащам или всеки по отделно .. ти какво още малко ще искаш и тя да плати... плащаш ти ! и забележи тя как се държи и гледай и ти така, но както и да се държи ти препоръчвам да се държиш съвсем нормално, както си се държал и в дискотеката - нищо че си бил пийнал :) .. и съм съгласна с мненията над мен.. щом иска да излизате значи те харесва... поговорете си кажи й, че я харесваш и после нещата сами ще си потръгнат :)

BrainDamage
07-09-2011, 10:31
+1 - вярно не всичко е пари ама все пак за едното кафе едва ли не да й броиш нещата, които ще изпие :? .. и едва ли ще изпие по-вече от 2 неща :) .. и какво е това - аз ли да плащам или всеки по отделно .. ти какво още малко ще искаш и тя да плати... плащаш ти ! и забележи тя как се държи и гледай и ти така, но както и да се държи ти препоръчвам да се държиш съвсем нормално, както си се държал и в дискотеката - нищо че си бил пийнал :) .. и съм съгласна с мненията над мен.. щом иска да излизате значи те харесва... поговорете си кажи й, че я харесваш и после нещата сами ще си потръгнат :)

Аз доколкото разбрах въпроса му и точно тва.. дали както в дискотеката или нормално :lol: Щото тва в дискотеката се приема като "страстно" I think 8-)

4o4ina
07-09-2011, 11:00
Нямааа горкото момиче, аз не съм много заможен, тъй че няма да търпя некви дето ми се качват на главата :)
С тая нагласа на мислене, доста време ще прекараш сам.

напълно подкрепям :)

FuCKkK13
07-09-2011, 11:00
+1 - вярно не всичко е пари ама все пак за едното кафе едва ли не да й броиш нещата, които ще изпие :? .. и едва ли ще изпие по-вече от 2 неща :) .. и какво е това - аз ли да плащам или всеки по отделно .. ти какво още малко ще искаш и тя да плати... плащаш ти ! и забележи тя как се държи и гледай и ти така, но както и да се държи ти препоръчвам да се държиш съвсем нормално, както си се държал и в дискотеката - нищо че си бил пийнал :) .. и съм съгласна с мненията над мен.. щом иска да излизате значи те харесва... поговорете си кажи й, че я харесваш и после нещата сами ще си потръгнат :)

Аз доколкото разбрах въпроса му и точно тва.. дали както в дискотеката или нормално :lol: Щото тва в дискотеката се приема като "страстно" I think 8-) е може и аз да не съм разбрала.. но той каза че е пийнал а не напълно пиян :? .. а ако е така както ти мислиш - да се държи нормално :)

Infinity
07-09-2011, 16:42
Дръж се нормално, шегувай се и се отпусни. :)
Не мисли постоянно, как да се държа, как се държа в момента, какво ще правим после, защо това и онова ... 8-)
Мисли си, че си излязъл на кафе с близка приятелка, няма как да не се получи.
Относно сметката - разбира се , че ще я платиш ти, това е едно кафе няма да се изръсиш толкова ! :?

stefity
07-09-2011, 16:51
Ама... само едно не мога да разбера. Защо сте с тази нагласа, че винаги момчето/мъжът трябва да плаща сметката? Независимо дали срещата е първа или сто и първа, аз съм на мнение, че всяко едно момиче си е самостоятелно и не бива да чака някой да й плаща кафето, сокчето или пастичката. Поне аз не го позволявам. Ако нямам пари за кафе, то тогава не отивам на кафе, а казвам, че нямам пари в момента и предлагам да идем на разходка примерно и отново да си прекараме добре. За мен плащането на сметката не е жест, а по-скоро някакви набити стереотипи.

Относно автора - другите са ти го казали - бъди спокоен, и всичко ще е наред.

LadyDi
07-09-2011, 18:22
Ама... само едно не мога да разбера. Защо сте с тази нагласа, че винаги момчето/мъжът трябва да плаща сметката?
Въобще не сме с тая нагласа. Но да казва:


Нямааа горкото момиче, аз не съм много заможен, тъй че няма да търпя некви дето ми се качват на главата

е направо тъпо. И след като няма пари, защо изобщо обмисля да плаща сметката? Като дойде сервитьорката, плаща си квото е пил и готово.

Нямало да търпи некви дето му се качват на главата. А него коя ще го търпи е друг въпрос.

stefity
07-09-2011, 18:33
Ами добре, но... удебелените коментари с удивителни накрая относно плащането на сметката малко бият на това, че той е задължен да плати, поне аз останах с такова впечатление. А ако един човек го прави по задължение и само защото такива са разбиранията на 90% от момичетата се губи целият смисъл. Това ми се наби на очи просто от мненията. :)


Но, да, относно неговият коментар си права и аз се съгласявам с теб. :) Аз просто се отклоних малко от идеята на темата, именно заради заповеднически коментари от рода на:


ти какво още малко ще искаш и тя да плати... плащаш ти !

penetration
07-09-2011, 18:44
Хахаха, аз никъде не съм казал че нямам пари, просто няма да търпя момичета които ще ме използват само за да ми ги точат (защото познавам такива) .. :-)
Иначе всичко мина ОК, не съм думнал повече от 10 кинта за деня :-)

LadyDi
07-09-2011, 18:52
Хахаха, аз никъде не съм казал че нямам пари, просто няма да търпя момичета които ще ме използват само за да ми ги точат (защото познавам такива) .. :-)
Иначе всичко мина ОК, не съм думнал повече от 10 кинта за деня :-)
Поздравления.

stefity, аз пък съм на принципа - който кани, той плаща. Ако аз го поканя да излезем, аз ще му платя сметката и обратното. Когато е взаимна уговорка, предпочитам да си делим сметката.

stefity
07-09-2011, 19:05
Съгласявам се и на твоята гледна точка. :)

Pwnmaster
07-09-2011, 20:32
Еби я.
Примерно.

Joc
07-09-2011, 22:25
Хахаха, аз никъде не съм казал че нямам пари, просто няма да търпя момичета които ще ме използват само за да ми ги точат (защото познавам такива) .. :-)
Иначе всичко мина ОК, не съм думнал повече от 10 кинта за деня :-)

хахаха никви момичета не познаваш, а това ти е първа среща
у ле во

NamelessRomantic
07-12-2011, 11:05
Винаги тръгваш да плащаш ти,ако тя пожелае да разделите сметката - ще си каже.

neeDaBosS
07-12-2011, 11:12
Нямааа горкото момиче, аз не съм много заможен, тъй че няма да търпя некви дето ми се качват на главата :)
С тая нагласа на мислене, доста време ще прекараш сам.
със сигурност