PDA

View Full Version : Просто момент...от миналото...



delly
07-09-2011, 00:18
Беше един,студен,зимен ден..Той седеше сам...отдръпнал се от цялата компания,слушаше музика,когато тя го погледна и видя нещата с истинските им думи.Той беше зле,нещастен,отхвърлен,сам тен.Тя се приближи към него,клека пред него,свали му слушалката и му каза,че всичко ще е наред..че всичко най накрая ще се оправя..Той я погледна с плувнали очи и не каза нищо.Челото и се допря до неговото и момента ,в който тя направи това,една сълза се търкулна по бузата му.Тя целуна сълзата,избърса следващата и прошепна тихо "Спри,недей..не си заслужава..не и за нея.."Той я погледна със сините си очи ,който казваха "...ти знаеш какво ми е ..не ме съди...".Тя го целуна...той отвърна на нейната целувка...
В този момент тя осъзна,че и пука за него..И че единственото,което иска е да го спаси...да излезе от това състояние..Всичко,започна като игра..преструвки...тя не знаеше нищо за него,просто искаше да е до него..та той беше слаб и уязвим...искаше да му помогне..накрая...Тя остана предадена,той се съвзе -дали с нейна или не помощ..Но той я нараняваше ,съзнателно и не съзнателно толкова много пъти..и всеки път тя му прощаваше заради този момент,в който видя човека в него...Тя се влюби..той не...тя е наранена..но този път...няма да замълчи и да прости...


...Ако съм объркала раздела,моля за извинение...

chronic
07-09-2011, 00:20
Да си купя и аз едни слушалки,да се напуша до припадък и да чакам толкова ценно момиче да открие любовта си в мен?
Тва ще е добре.

Lexynnka
07-09-2011, 00:28
:(

delly
07-09-2011, 00:30
Надали Тя е била ценна след като той не я е искал... никога...а тя е била там...за него..просто той не се е влюбил в нея...

fain
07-09-2011, 01:27
Любов насила не става.. не можеш да задължиш някой да е с теб само защото ти искаш. Може би преди да започне да я наранява, той е показал по друг начин нежеланието си да бъде с нея, но тъй като тя не е разбрала е обърнал дебелия край на тоягата.
Сега тя може просто да го преглътне и да продължи напред, желаейки му всичко хубаво както и той на нея. Излишно е да се задълбава в несподелена любов с надеждата, че единия все някога ще промени решението си.

delly
07-09-2011, 01:29
Кое от това е спомен от миналото не разбрахте вече ? спомен...

fain
07-09-2011, 01:33
Ами да не беше правила тема тогава, а да го беше пуснал/а в "как се чувствате".

delly
07-09-2011, 01:45
Ами да не беше правила тема тогава, а да го беше пуснал/а в "как се чувствате".


dude..srsly ?! Защо не идеш да си се занимаваш с твойте си неща ? не е за как се чувствате,защото аз не се чувствам по някъв начин...СПОМЕН,който разказах...това е ... не е за как се чувствате и тн...

LambOfGod
07-09-2011, 04:58
Едно време мъжета са водили дуели до смърт един срещу друг, за да спечелят женската любов, а сега е достатъчно да си купиш слушалки и да имаш приятелка, за да ти се лепнат 20-30 пикли.

MuuSiiiCLooVeerr
07-09-2011, 04:59
:( ...

Sunshin3
07-09-2011, 06:16
Едно време мъжета са водили дуели до смърт един срещу друг, за да спечелят женската любов, а сега е достатъчно да си купиш слушалки и да имаш приятелка, за да ти се лепнат 20-30 пикли. :lol:

4o4ina
07-09-2011, 07:04
това са нещата от живота.. :(

ppeettqq97
07-09-2011, 08:21
Любов не знаеш кога и къде ще те удари! :)

Adynamia
07-09-2011, 08:25
...красиво

balu4ka
07-09-2011, 08:30
Ако има тъга и спомени,значи сме преживели нещо хубаво.(така го разбирам аз).Както виждаш,ти си се научила ,че да правиш много за някого ,но той да не ти отвръща със същото ...е любов,но само от едната страна.Хубаво е ,че това е само спомен ,и ти си го надживяла ^^^

alice13
07-09-2011, 19:45
:( мнооогоо яко и гадну....