PDA

View Full Version : Какво чувствате ?



malkasladkaku4ka
07-09-2011, 07:49
Имаше тема за "Оргазъма" кой на колко години го е изпитал , но аз още не съм стигала до никакъв . Тези който са го изпитвали може ли да разкажат какво точно става , какво чувстват ? :)

fenasf
07-09-2011, 11:28
Най-великото нещо на света, по-добро от наркотиците :)

naQkataRaota
07-09-2011, 13:19
То трябва да се изпита. Повечето отговори на този въпрос са: феноменално, страхотно, мега чувството, яката раота, но на думи няма да добиеш представа за самото усещане. Все едно да ти обясняваме скок с бънджи или парашут какво е: мога да ти кажа, че ще се нас*реш, че летиш, но докато не застанеш на ръба, да погледнеш надолу и после да падаш...

Истината е, че организма ти отделя хормони, които надрусват мозъка ти: изпитваш луд екстаз, лека невменяемост и един коктейл от усещания

Абе давай с мастурбация, най-лесно ще достигнеш до оргазъм и ще видиш какво е.

stefko1996
07-09-2011, 13:29
Как да го обясня много яко чувство представи си най-якото чувство което си изпитвал и го умножи по 3,4 и пак няма да получиш същото чувство

marilyn
07-09-2011, 13:37
Имаше една подобна тема преди време...
Ами, миличка, как да ти обясним какво е оргазЪма, докато сама не го изпиташ ние сме безсилни да ти го опишем. На мен ми причернява, вие ми се свят, губя равновесие .. такива работи.. най-великото усещане просто... няма заместител... :)

LambOfGod
07-09-2011, 15:55
Набийте си една помпа хероин и да видим дали оргазма е по-хубав от наркотиците...

DarkAngelOfHope
07-09-2011, 16:02
това е като да обясниш на слепец какво е цвят и как изглежда ...

Naik1
07-09-2011, 17:45
Набийте си една помпа хероин и да видим дали оргазма е по-хубав от наркотиците...


след оргазма ми е много кеф, след хероина дали ще е така :?

LambOfGod
07-09-2011, 17:50
Набийте си една помпа хероин и да видим дали оргазма е по-хубав от наркотиците...


след оргазма ми е много кеф, след хероина дали ще е така :?

После два дни се носиш из облаците... След оргазъма така ли е?

Arieca
07-09-2011, 18:37
Имаше тема за "Оргазъма" кой на колко години го е изпитал , но аз още не съм стигала до никакъв . Тези който са го изпитвали може ли да разкажат какво точно става , какво чувстват ? :)
зле злееее :lol: :razz: :razz: :razz:

IncendiaSanctus
07-09-2011, 19:37
Набийте си една помпа хероин и да видим дали оргазма е по-хубав от наркотиците...


след оргазма ми е много кеф, след хероина дали ще е така :?

После два дни се носиш из облаците... След оргазъма така ли е?

Първо, неведнъж из темата видях... членува се - оргазма/ът.

Второ, как може дори да предлагаш хероин като алтернатива на оргазъм , lol ? Are you out of your f*cking mind !? Не мисля, че дори е нужно да обяснявам вредата от него...

Lucifercho
07-09-2011, 20:55
Чувствам как ми се накъдрят фитилите по задника и изстрелвам 3-4 заряда малки войници :Д

LambOfGod
07-09-2011, 21:13
Набийте си една помпа хероин и да видим дали оргазма е по-хубав от наркотиците...


след оргазма ми е много кеф, след хероина дали ще е така :?

После два дни се носиш из облаците... След оргазъма така ли е?

Първо, неведнъж из темата видях... членува се - оргазма/ът.

Второ, как може дори да предлагаш хероин като алтернатива на оргазъм , lol ? Are you out of your f*cking mind !? Не мисля, че дори е нужно да обяснявам вредата от него...

OK.

MojoJojo88
07-09-2011, 21:22
Божеее, как може да очакваш някой да ти опише това? :?

fenasf
07-12-2011, 19:57
Набийте си една помпа хероин и да видим дали оргазма е по-хубав от наркотиците...

Искам да те видя тебе, педерасче малко, тоя хероин докога ще ти е хубав, докога ще имаш парите за него и кога ще си спокоен само когато си друсан. Оргазми изпитваме цял живот, защото това е истинското удоволствие, а боклуци като теб изгарят за година-две. Да те еба в наркоманчето :smt097

fenasf
07-12-2011, 19:58
Набийте си една помпа хероин и да видим дали оргазма е по-хубав от наркотиците...

Искам да те видя тебе, педерасче малко, тоя херoин докога ще ти е хубав, докога ще имаш парите за него и кога ще си спокоен само когато си друсан. Оргазми изпитваме цял живот, защото това е истинското удоволствие, а боклуци като теб изгарят за година-две. Да те еба в наркоманчето :smt097

LambOfGod
07-12-2011, 19:59
Набийте си една помпа хероин и да видим дали оргазма е по-хубав от наркотиците...

Искам да те видя тебе, педерасче малко, тоя херoин докога ще ти е хубав, докога ще имаш парите за него и кога ще си спокоен само когато си друсан. Оргазми изпитваме цял живот, защото това е истинското удоволствие, а боклуци като теб изгарят за година-две. Да те е** в наркоманчето :smt097

Сигурно ли е т'ва?

tanqkirowa
07-14-2011, 08:43
Най-добре стигни до него пък тогава и отговорът ще си дойде сам.

Priceless
07-14-2011, 09:51
В Trainspotting казаха, че като съберем удоволствието от всички оргазми, които сме изпитвали през живота си и го умножим по 10 ще получим горе долу ясна представа от удоволствието от хероина 8-)

st3finka
07-19-2011, 12:56
Оргазъмът не е нещо,което трябва да се обясни.То трябва да се изпита!! ;)