PDA

View Full Version : Помогнете ми...



niq17
07-09-2011, 08:08
Здравейте искам да ви помоля за съвет.Момиче на 14 съм>Онзи ден излязох с братовчедка ми в нейният квартал.Седнахме на една пейка и започнахме да си говорим.В това време дойдоха една групичка момчета.Тя познаваше всичките.Поздравиха я и седнаха на пейката зад нас.След малко някой зад нас подсвиркваше, тя се обърна и каза "кво бе" един отговори "не на теб,а на приятелката ти", усмихнах се и се обърнах напред, момчето беше симпатично..след малко той дойде пред мен и ми9 каза "Здравей,приятно ми е да се запознаем,аз съм..." , запознахме се и не след дълго чух да си говорят за мен, че той ме харесал...казах ан братовчедка ми, че това момче ми харесва.Тя ми обясни, че е добр..но пуши и пие..много ме разочарова тогава.Като си затръгваха,той дойде и ми каза "беше ми много приятно надявам се да се видим отново"..вечерта аз се прибрах, а тя остана още навън..той е питал за мен няколко пъти..и когато вчера отидох там си говорихме и я накарах да му каже , че го харесвам, защото аз нямам смелост или по ксоро не познавам никой друг освен него и се боя от тях..и си тръгнах. Вечерта тя ми се обади и ми разказа, че му е казала, но мисли, че е бил напушен...(ужасно е).Когато му е казал той я е погледнал очудено..малко се поразочаровах, защото мислех, че ще каже нещои казах , че мисля, че е женкар и с всички се държи по начинът когато се запознахме.Тя категорично отрече.И се разбрахме днес да поховори с него, да разбере дали има някакви чувства или....какво смята да прави. От отговорът му зависи дали ще отида отново там или не..ако каже нещо положително смятам да отида отново и да видя дали ще говорим нещо..но ме безпокои това, че пуши..Мислите ли че с братовчедка ми сме направили добре, да знам, че може би сме прибързали, но аз съм много импулсивна..Мислите ли, че има чувства към мен, моля ви кажете как да действам за напред..и моля ви не коментирайте факта,, че пуши..:) Благодаря за вниманието:)

ppeettqq97
07-09-2011, 08:14
Ако те харесва, го опознай и реши какво ще правиш!!! Ако няма чувства към теб, не се занимавай повече с него... Успех!!! :)

niq17
07-09-2011, 08:17
Благодаря ти! :) Сега ще изчакам да видя какво ще каже на братовчедка ми.

balu4ka
07-09-2011, 08:23
И на колко е момчето ,ако не е тайна?!

niq17
07-09-2011, 08:29
Колкото мен:)

vagarious
07-09-2011, 09:15
Е :lol:
Срам те е да идеш да му кажеш, че го харесваш.Ами ако и той те харесва - к'во пра'им !?Ти няма и да го цункаш по бузката, 'щото видиш ли тебе те е срам. :lol: Тцтц...

Markuss
07-09-2011, 09:17
Много изкуствено се е държал, чак през монитора като, че ли го усещам :lol: "беше ми приятно, надявам се да се видим пак" ... прощавай, но след като има трилион комбинации от думи, с които може да си каже чао или здравей, той избрал най-заучените и клиширани. Изобщо няма да коментирам и "свирката", ако това е единственият начин, по който е мислел, че ще му обърнете внимание... сама си прави изводите.
Ти от своя страна си постъпила много глупаво, че не си говорила открито с него, вярно, че си много малка още, но ако оставяш братовчедка ти или някой друг да върши твоята работа, ще израстеш несигурно и безотговорно момиче.
А колкото до това, дали те харесва... мисля, че е повече от ясно, че да, инак нямаше да те заговори. Друг е въпросът дали момчето е сериозно или не. От странични мнения не се влияй, познавам хора, които са с отлична репутация в обществото, но в личен план са едни от най-големите шеги на вселената.
Хубаво е да търсиш и други мнения, но не забравяй, че твоето е с реалната тежест.

4o4ina
07-09-2011, 09:47
На 14 години пие,пуши :shock: и бил напушен,УЖАС! :?

niq17
07-09-2011, 12:26
такам нека обясня, че не ме е срам и не съм накарала заради това братовчедка МИ ДА говори с него, а защото нямах възможност да се видя с него, а и ме е страх от реакцията на приятелите му, защото просто нямаме възможност да останем насаме.А до колкото, че пуши и пие..да потресаващо е..това е недостатък, с който аз не мога да се примиря просто така и ще го обработвам да се откааже от това.

Markuss
07-09-2011, 15:55
такам нека обясня, че не ме е срам и не съм накарала заради това братовчедка МИ ДА говори с него, а защото нямах възможност да се видя с него, а и ме е страх от реакцията на приятелите му, защото просто нямаме възможност да останем насаме.А до колкото, че пуши и пие..да потресаващо е..това е недостатък, с който аз не мога да се примиря просто така и ще го обработвам да се откааже от това.
Най-голямата грешка, която може да допуснеш :lol: Човек може да променя или да се опитва да променя само и единствено себе си. Факт. Това, че пуши на 14 не е шокиращо, по-скоро, че пие и се друса. Щом си останала толкова възмутена, просто подмини младежа и се ориентирай в друга посока. Харесай си някого, когото ще харесваш заради самия него, не заради външния вид, че ти се бил сторил симпатичен, пък после да тръгнеш да го променяш, както ТИ смяташ за добре :-D . Комично решение.

LambOfGod
07-09-2011, 15:59
И ти ще се пропушиш покрай него и всичко ще е наред...

lamer4e7o
07-09-2011, 16:00
На 14 години пие,пуши :shock: и бил напушен,УЖАС! :?

Повечето от дечицата вече са така… Жалко, но факт.

alice13
07-09-2011, 19:36
само едно шти кажа : опознайте се.. недей да прибързвашш :)

MimssXdd
07-09-2011, 19:47
Бате най добре е да не използваш посредници ами сама да му кажеш...щото така само по себе си е тъпо и познавам много момчета които са на същото мнение :)

FuCKkK13
07-09-2011, 20:09
ами това че пие и пуши - може да е провокирано решени от приятелите му и да се прави на инт. с това.. а колкото до промяната - чакай малко бе.. няма да се жените.. ако тръгнеш да го променяш и е някакъв с по-дръпнат характер .. т.е. мрази да му казват какво да прави и т.н. ще ти бие шута.. а дали те харесва.. според мен да.. харесва те.. това че не си уверена в себе си е много лошо .. щом те харесва значи си това което на него му допада и не трябва да се притесняваш от него и да не си сигурна в себе си.. това че братовчедка ти ще говори с него е решено.. ако отг. му е положителен ти казвам да говориш с него открито и да бъдеш себе си..а това че пуши и пие да не те притеснява толкова - да на 14 е и не е нормално.. всъщност преди не е било.. сега всеки 2ри над 12 пуши или пие.. :? .. ако те е страх да не се повлияеш от него и да не пропушиш и ти.. мога да ти кажа че това е въпрос на воля и на държане на дума..аз лично съм излизала в компания в която 90% от хората пушеха, но аз нито 1 път не съм си дръпнала от цигара, камо ли да пуша :) .. айде и успех с момчето.. :)

niq17
07-11-2011, 16:54
Tакам да ви разкажа развитието,днес отидох там където се събираме и когато го видях ме погледна и дойде при мен и си говорихме общи неща..когато се събрахме всичките едни общи приятели казах.."Е .... тя те харесва" и тои каза "Знам и аз я харесвам" след малко аз се отдалечих за малко с братовчедка ми на друга пейка близо до тях..Той дойде поиска ми номера (разменийме си ги) , после дойде и седна до мен и ме прегърна

Neverm0re
07-11-2011, 19:24
Tакам да ви разкажа развитието,днес отидох там където се събираме и когато го видях ме погледна и дойде при мен и си говорихме общи неща..когато се събрахме всичките едни общи приятели казах.."Е .... тя те харесва" и тои каза "Знам и аз я харесвам" след малко аз се отдалечих за малко с братовчедка ми на друга пейка близо до тях..Той дойде поиска ми номера (разменийме си ги) , после дойде и седна до мен и ме прегърна



It's so romantic! :oops: :grin:

FuCKkK13
07-11-2011, 19:42
Tакам да ви разкажа развитието,днес отидох там където се събираме и когато го видях ме погледна и дойде при мен и си говорихме общи неща..когато се събрахме всичките едни общи приятели казах.."Е .... тя те харесва" и тои каза "Знам и аз я харесвам" след малко аз се отдалечих за малко с братовчедка ми на друга пейка близо до тях..Той дойде поиска ми номера (разменийме си ги) , после дойде и седна до мен и ме прегърна



It's so romantic! :oops: :grin:

TheNewReligion
07-11-2011, 20:31
На 14 години пие,пуши :shock: и бил напушен,УЖАС! :?
Същински ужас! Сигурно е единствения, който го прави! :shock:

По темата: супер, че се е получило така между вас, ама не очаквай да е нещо особено, имайки предвид посредственото му държание.

niq17
07-12-2011, 04:41
Благодаря ви! :) :-)

ExplosionsInTheSky
07-12-2011, 06:14
само едно шти кажа : опознайте се.. недей да прибързвашш :)

съгласна, +1

stefko1996
07-12-2011, 06:54
Нещо не разбрах??
От колко време се познавате с момчето от 1-2 дена?
От къде знаеш,че е любов,а не просто увлечѐние което ще продължи 1-2 седмици.
Моя съвет опознай го малко 1-2месеца,ако наистина те харесва ще зареже пиенето и пушенето.Ако избере цигарите и алкохола вместо теб ,само знаеш какво означава

Josefinne
07-12-2011, 07:38
Най-добре виж за себе си що за стока е, дали наистина чак толкова пие и пуши и дали това пък чак толкова би ти пречило. Пък ако е проблем, тогава се дърпай. Засега добре си действаш.
Чета тук мненията на другите - не знам какво очакват те от 14- годишен. Зарибявката си ви е съвсем нормална за възрастта.
Успех! :)

niq17
07-12-2011, 08:35
Ами всъщност познаваме се от скоро, но не мисля, че това ни пречи, а и доколкото цигарите, съм почти сигурна, че просто се прави на газар пред приятелите си..съдейки по действията и думите муу, той не зависи от тези неща.. :)