PDA

View Full Version : Вагинални таблетки ?



SlowDownBaby
07-09-2011, 10:09
Значи преди повече от две седмици с приятелят ми правихме секс (или поне се опитахме) защото супер много ме заболя,дори не успя да влезе до половината.. на другия ден отидох на гинеколог,когато ме прегледа извади от мен доста бял секрет,който явно ме е запушвал ли и аз не знам как да го кажа,и ми предписа едни хапчета,Аksef мисля,че бяха и вагинални таблетки.Проблема е,че моя приятелка също ги ползваше тези таблетки,но беше при друг гинеколог и са й казали докато ги ползва да няма никакъв полов контакт и понеже аз за пръв път бях на гинеколог и бях сипер притеснена,не попитах дали трябва и да спазвам тази забрана.Днес си купих таблетките,но в листовката,не пише нищо такова..Та въпроса ми е,ако някоя от вас е ползвала такива дали трябва да изчакам 6 дена,докато свършат или мога да водя полов живот ?!
Ако някой се интересува казват се Fluomizin ...

alehole
07-11-2011, 18:36
Мой съвет е да се обадиш на лекаря.Но щом на твойта приятелка така са и казали,сигурно и при теб трябва да е така.

StolenBliss
07-11-2011, 20:13
Аз съм използвала таблетки, не бяха същите но и на мен ми каза гинеколога да не правя секс докато ги ползвам. Да ти кажа и самото преживяване няма да ти е много приятно нито на твоя приятел, щото те тич таблетки се 'топят' и то тече малко или много.. :-o

BuBzzz
07-11-2011, 20:18
И аз съм използвала такива и на мене също гинеколожката ми каза да не правя секс :)