PDA

View Full Version : Хубав подарък моля,помогнете!



Metallica12
07-09-2011, 17:16
Здравейте,извинявам се,че пиша такава тема,защото най-вероятно има хиляди такива,но наистина се нуждая от помощ,при това спешно!! Моя много скъпа приятелка има рожден ден на 15 и искам да и взема нещо наистина оригинално,но не мога да се похваля с богато въображение и идеите ми се изчерпват.Знам,че във форума има много момичета и момчета с вкус,така ,че моля ви -давайте идеи.Ако може подаръците да са в рамките на 20 лева.Момичето е на 16,красива,изискана и умна :) Благодаря предварително!

4o4ina
07-09-2011, 17:28
Някаква хубава книга!

Rikity
07-09-2011, 17:50
нещо сребърно
дрешка
сувенир
парфюмче
ти я познаваш и знаеш какво харесва :)

vakanciqta
07-09-2011, 18:03
Мога да ти дам доста идеи ; )
1. Гривна / Гердан , който представлява сърчице което се чупи на две и пише бест френдс ..
2. Възглавничка с формата на сърце на която пише името на приятелката ти ;)
3. Нещо за което винаги е мечтала примерно някоя блузка и се не и остава време да си я взема ..
4. Взимаш един кашон ама голям опакован и вътре го пълниш с такива кашони смис като матриошката ако знаеш какво е това и най-накрая една малка кутийка и едно семпло готино пръстенче ;)(ама ест тва сичко е добре направено не кашони от краставици аа кутий за подарък )
5. Плюшено мече има адски сладки особенно в моловете има едни ''me to you '' много са яки на колкото и да е съпер много ще се изкефи освен ако не е няква ддз ..
6. Можеш да и направиш звезда смис сертификат ,че има звезда в небето която се казва като нея ама това струва много пари ..
Еми друго не се сещам дано съм помогнала

Metallica12
07-10-2011, 14:41
vakanciqta, благодаря за идеите,наистина :)

vakanciqta
07-10-2011, 16:28
Дано съм помогнала :)

Colouring
07-10-2011, 16:36
Аз честно казано много мразя да се подаряват плюшки.Разбирам да си на 7-8 да им се радваш,обаче като си тийн.. егати подаръка. 8-) Лично аз съм на 16 и ако някой ми подари плюшено зайте,пате,коте,моте и не знам какво.. дори и да е от сърце няма да ми е любимият подарък. 8-)
Аз ти предлагам да й подариш някоя хубава книга,ако обича да чете.Аз на това най-много бих се зарадвала.Стига да й уцелиш вкуса.
Може някое бижу или парфюм.
А щом искаш нещо по-различно и оригинално-купи й основния подарък и като допълнение може да й направиш чашка с ваша обща снимка.Сладко е. :)

zlatit0o
07-10-2011, 17:08
Една приятелка имаше наскоро рожден ден, разбрахме се със 6 момичета да си съберем по 10-15лв. и и накупихме много дрешки, рокли, панталонки и т.н. . Много се зарадва. Според мен е по-добре така - общ подарък, а не всеки да и купи по едно скапано сувенирче или парфюм от 10лв. ;-)
За жалост има и хора, които не обичат да им подаряват дрехи. Ти я познаваш по-добре от нас.

iiordanova
07-10-2011, 20:09
* плюшена играчка ;-) ,но само ако обича плюшки
* ръчно изработени бижута,ако имате в града магазини като "Бис Арт" това е супер подарък,но ти избери мънистата,абе всичко,не просто да го купиш готово
* ваучер от 20 лева за книги,това е по-добрия вариант,защото книгата,която и купиш ти може да я има или да не я хареса
* някаква луксозна кутия за бижута и вътре някоя брошка,цвете,обеци