PDA

View Full Version : Целувка



hellookittyy
07-09-2011, 18:23
Мх, глупава тема, ама пак ще си я пусна. Имам приятел от месец някъде, а още не сме се целували. :-o Досега не ми се беше случвало. В цялата връзка аз съм тази, която поема цялата инициатива, а попринцип съм на мнението, че мъжът трябва да направи първите крачки. И може би причината е, че уж е леко срамежлив около момичета. И въпреки че нищо не ми пречи аз да го целуна първа, искам той да го направи, пък. 8-) Иии ако го питам директно като усетя момента дали има намерение да ме целуне или нещо такова тъпо ли ще се получи?

Priceless
07-09-2011, 18:24
Е вашето ходене в какво се изразява? Още ли сте на вълна "държене на ръчички" или ?

hellookittyy
07-09-2011, 18:28
Глупаво, но да. :-o Не искам да е така, но явно е от по-срамежливите. Но пък и както казах не искам аз да съм тази, която винаги прави първите крачки във връзката, въпреки че не ми е проблем.

vakanciqta
07-09-2011, 18:42
Виж според мен може би се обичате но това си е чисто престъпление . А и представи си някой ден да ви видят приятелите ви и да ви кажат да се целунете и ти кво ще кажеш ,че той е е*ати тапака и е сръмежлив ?! Или му кажи ,че е хипер задръстен или го зарежи и си намери някой който е жива душа ..
Лол .. :razz:
Друг вариянт е да изчакаш подходящия момент но това понякога отнема години :D

Priceless
07-09-2011, 18:42
Съгласна съм, но лично за мен целувката е по-интимна дори и от секса ако щеш.

hellookittyy
07-09-2011, 18:43
Ами всеки си има мнение, ама на мене не ми се връзва много да не целувам момчето, с което съм. И все пак въпросът ми беше тъпо ли ще се получи ако го попитам директно?

MimssXdd
07-09-2011, 18:51
Първата целувка....се запомня..според мен не трябва да го насилваш а да го оставиш той сам да прецени кога е готов...но и да му намекнеш малко..отидете на кино..или на вечерна разходка :) :* :D

hellookittyy
07-09-2011, 18:58
Редовно ходим на "вечерни разходки".. а подходящи моменти е имало доста..
Мерси иначе (:

alice13
07-09-2011, 19:24
нее, ако му ззададеш въпроса ше е тъпо// изчакай.. имай търпение :)

MaLkaTa_LaDy
07-09-2011, 19:40
Като настъпи момент за целувка, просто го питай мило "Няма ли да ме целунеш?" и ако не го направи, действай ти.

FuCKkK13
07-09-2011, 20:24
ами кофти.. до сега целувал ли се е? .. и аз съм доста срамежлива.. дори много.. но все пак гаджето е най-близкия човек.. колкото и да те е срам от теб ли чак го е срам ? .. аз съм много срамежлива и единствения човек пред който мога да направя всичко е приятеля ми.. и най-добрите ми приятелки, но пред тях не точно ''всичко'' .. поговори с него хубаво и му обясни, че имаш нужда от това - но бъди мила и не бъди много припряна :) .. или ти го целуни.. но не трябва да го е срам от теб.. а колкото до ''държането за ръчички'' .. аз мисля че е толкова интимно и толкова изразява любов и връзка между двама души колкото целувката... за мен и двете неща са важни колкото и тъпо да звучи.. все пак лично мнение.. :)

Zarity
07-09-2011, 20:27
Ама ти сигорна ли си че ходите? :-o

hellookittyy
07-09-2011, 20:42
Zarity, да, напълно сигурна съм, че ходим. :)
FuCKkK13, да ти кажа честно, не съм сигурна дали се е целувал преди.. а как по точно да говоря с него, как да подхвана темата..? :o

onestar
07-09-2011, 20:43
Не го питай нищо.
Да му зададеш въпроса "Няма ли да ме целунеш?" е изключително... тъпо. Да. Защо ли? 'Ми защото отговора е ясен, при положение че вече е имало възможности да го направи, но не е предприемал нищо.
Ако го попиташ дори ще развалиш момента и той ще се шашне десет пъти повече.

Избарваш момента и действаш.

w0sh
07-09-2011, 20:59
Абе не знам вие к'во мислите елитът, ама според мен въпросното държене за ръчички може да бъде далеч по-емоционален момент от една целувка.

Елитът каза.

РАЗПНИ Я.

FuCKkK13
07-09-2011, 21:46
ами поговори с него.. когато останете сами му сподели че не е нормално за теб да ходите от повече от месец и да не сте се целували и че се нуждаеш от това и че в предишните ти връзки не е било така..кажи му че знаеш че е срамежлив и го попитай това ли е причината поради която не те целува.. попитай го дали преди го е правил.. и ако не е го успокои и там вече наистина ще се наложи ти първа да го целунеш.. говорете си така ще се сближите по-вече и може и да те целуне преди да си му задала въпроса - дали се е целувал :) айде успех :)

lamer4e7o
07-09-2011, 21:47
Ако се е целувал преди, със сигурност ще си вкара езика…

ThatsMe
07-09-2011, 23:08
Ако някой на мен ми каже "няма ли да ме целунеш" ще кажа не без да мисля :D Не разваляй момента а просто дакато си около него си пахни езико в неговата муцуна !

hellookittyy
07-10-2011, 20:12
то вече и на мене почна да ми звучи тъпо това с питането.. 8-)

Flander
07-10-2011, 23:56
А бе хора, стига глупости. Естествено, че не се е целувал, щом не го е направил до сега.
Ще ти дам съвет. Момче съм и моята първа целувка дойде сравнително доста късно, но беше страхотна. И инициативата не беше моя. Таа... Не му говори нищо такова, просто както вечерта си стоите на някоя пейка се шегувай с него, поиграй си с косата му, направи така, че да се чувства комфортно (с една дума - предразполагане) и леееко му придърпай главата към теб и го целуни. Със сигурност няма да се дръпне, освен ако няма някакво основание. Good luck :)

stefko1996
07-11-2011, 06:55
Защо просто не го целунеш първа все някои от някъде трябва да започне

SmilezZz
07-11-2011, 07:10
Това с питането е доста тъпо. Както казаха и по-горе,ако някой ме попита: "Няма ли да ме целунеш" - на момента ще отговоря "не".. А и съм го правила. Просто се разваля уникалният момент за целувката.
Та,както и да е. Просто го целуни.

bubblef93
07-11-2011, 07:16
Как така месец и да не сте се целували :shock: :shock: :shock: :shock:

soul1199
07-11-2011, 07:32
Можеш да го накараш.Поглеждаш го в очите и му казваш искам нещо от теб и той трябва да се досети.
:)

weedsm0kin
07-11-2011, 10:41
Ти на колко годинки си бе, дете мое :-D. Според мене, трябва да отидете във вас, да го вържеш и да го целунеш, щом толкова ти бяга :razz: . Обичам TeenProblem, винаги си чупя очилата от смях като вляза

cookie_master
07-11-2011, 10:44
Ама ти сигУрна ли си че ходите? :-o

IAmTheRealMe
07-11-2011, 21:43
Попринцип,първата целувка с някое момче винаги е неудобна и леко конфузна,но едновременно романтична и запленяваща.Ако той не иска да направи първата стъпка, то тогава ти я направи.Първата целувка трябва да е 80% от по-нестеснителния (т.е. ти) и останалите 20% от другият.А това,че е минал един месец няма никакво значение.Само трябва да избереш подходящ момент.

ExplosionsInTheSky
07-12-2011, 06:28
Съгласна съм, но лично за мен целувката е по-интимна дори и от секса ако щеш.

agree, +1

TheBobqk
07-12-2011, 10:37
ами поговори с него.. когато останете сами му сподели че не е нормално за теб да ходите от повече от месец и да не сте се целували и че се нуждаеш от това и че в предишните ти връзки не е било така..кажи му че знаеш че е срамежлив и го попитай това ли е причината поради която не те целува.. попитай го дали преди го е правил.. и ако не е го успокои и там вече наистина ще се наложи ти първа да го целунеш.. говорете си така ще се сближите по-вече и може и да те целуне преди да си му задала въпроса - дали се е целувал :) айде успех :)
1.Пише се "повече"
2.Съгласна
Съгласна съм и с Flander. Може просто да се сгушиш в него и да го целунеш. И да споделиш какво е станало. Бтв на колко сте?

FuCKkK13
07-12-2011, 10:52
ами поговори с него.. когато останете сами му сподели че не е нормално за теб да ходите от повече от месец и да не сте се целували и че се нуждаеш от това и че в предишните ти връзки не е било така..кажи му че знаеш че е срамежлив и го попитай това ли е причината поради която не те целува.. попитай го дали преди го е правил.. и ако не е го успокои и там вече наистина ще се наложи ти първа да го целунеш.. говорете си така ще се сближите по-вече и може и да те целуне преди да си му задала въпроса - дали се е целувал :) айде успех :)
1.Пише се "повече"
2.Съгласна
Съгласна съм и с Flander. Може просто да се сгушиш в него и да го целунеш. И да споделиш какво е станало. Бтв на колко сте? знам как се пише просто съм го написала явно от бързане.. :)