PDA

View Full Version : Фейсбук



MimssXdd
07-09-2011, 19:56
Защо все още нямам опцията 'видео разговор' в фейсбук..нали уж я пуснаха от вчера,,и защо на повечето от фр-тата ми чатът след това се пази като хрон. в съобщенията..а при мен не става? :д (съжалявам ако въпросът ви се струва глупав)

Rikity
07-09-2011, 21:02
при мен нещо чата ми се промени, ама за видео разговор не знам :?

MimssXdd
07-09-2011, 22:37
при мен нещо чата ми се промени, ама за видео разговор не знам :?

е то на всички им е променен чата :)

robertdowney
07-10-2011, 17:10
Зукърбърг нещо се спече като Google си пуснаха своя социална мрежа :D :D. Фейсбук не ползвам, но сигурно го нямаш, защото го тестват и само за някои потребители е достъпно.

Reall
07-17-2011, 10:39
И аз имам същия проблем: не мога да си видя хронологията в съобщенията, а приятелите ми могат да виждат какво са си писали с определен човек. Някой да знае как може да се оправи?

dev22
07-17-2011, 16:43
Защо все още нямам опцията 'видео разговор' в фейсбук..нали уж я пуснаха от вчера,,и защо на повечето от фр-тата ми чатът след това се пази като хрон. в съобщенията..а при мен не става? :д (съжалявам ако въпросът ви се струва глупав) То опцията видео разговор никой все още я няма в БГ сигурно.При мене чатът също е сменен и се пази в съобщенията кфо съм писъл с определен човек.Пробвай да влезеш от друг комп и виж дали пак не ти излиза хронологията! :)