PDA

View Full Version : Pomognete mi !



FamoussBaby
07-09-2011, 20:58
Моля ви кажете ми най- безболезненото самоубийство .. Коментари от рода ,, Това е адски тъпо ,, или ,, Не го прави ,, - не пишете . Имам проблеми които ,, не мога да преодолея .. И вместо всеки ден да плача реших да сложа край на този ад .. Моля ви кажете някакви лекарства или нещо друго .. Благодаря предварително ! :smt022 [/i]

gab4ooo
07-09-2011, 21:05
сори че щи спамя но ще стигна и до начина спокойно . значи има хора умиращи от някакви трудно излечими болести . Мислиш ли че те могат да го преодолеят - НЕ но не спират да се борят . аз наеш ли къв проблем имам в момента всеки ден плача и днеска точно викам абе я чакай тва нещо тряя да има и хубави страни - не намерих хубави страни но си промених нагласата в начина на мислене . ако толко искаш да се самоубивашш отиди в най - близкия блок качи се до покрива и скочи . просто е

vpowerrr
07-09-2011, 21:13
Надявам се, това което пишеш да е ебавка.
На колко си?
На какви наркотици си?
Колко промила имаш в кръвта?
Ти сериозно ли обмисляш самоубийство?!?
Чети това, което ще пиша!
Започвам с това колко си ограничен/а и несвободомислещ/а. А ако ще се трепеш заради любов, ти казвам, че си тъпак/чка и да си биеш една.
Щом имаш достъп до интернет значи не е толкова зле.
Имаш ли покрив над главата си? Има хора, които спат под мостовете и не се самоубиват.
Има ли кой да се грижи за теб? Сираците живеят без родители и все пак не се самоубиват.
Имаш ли всички органи и крайници? Смисъл, ако не ти липсват ръце+крака или сърдечна клапа (а има хора, на които им липсват), си избий тая мисъл от главата.
Щом хората някак си изживяват без ръце/крака/дом/родители/със овреждания/ значи и ти ще успееш.
Живота ти е дар, бе! Не го пропилявай, а го живей така както сметнеш за добре и осмисли това, което пиша. Ако ти дадат да чукаш най-яката пичка/якия пич на света, ще откажеш ли? Ако те направят най-богатия човек на света, ще се възпротивиш ли? ЕДВА ЛИ! А живота ти е по-ценен от всичко и не си обяснявам как е възможно да си толкова психически лабилен.

В ТРУДЕН ПЕРИОД СИ, ДЕПРЕСИРАН/А, НО ВСИЧКО ЩЕ МИНЕ! :)
Айде със здраве, и не се трепи.

FamoussBaby
07-09-2011, 21:21
на 15 съм .. баща ми е в затвора а майка ми изчезна .. просто не искам да живея повече .. не знам колко от вас ще ме разберат но не мога повече .. тези хора ми бяха целия живот а сега ги няма ..И да от всичко бих се отказала .. >> Ако ти дадат да чукаш най-яката пичка/якия пич на света, ще откажеш ли? Ако те направят най-богатия човек на света, ще се възпротивиш ли?

MimssXdd
07-09-2011, 21:23
Батее....живота ти е дар...тфа е моментно...утре или др.ден ще се смееш как подобна мисъл ти е минала... :) :) Тфа е пълна глупост ;) ;)

vpowerrr
07-09-2011, 21:24
От всичко има някакъв изход и ще го намериш. Ще стане нещо и нещата ще се оправят! Помисли как ще се почувства баща ти в затвора, като разбере че единствената му причина да излезе от там си ти, а теб те няма?
Човек... я си пиши скайп на лично, не става така във форума.

gab4ooo
07-10-2011, 13:30
абе човек постави си някаква цел . например бащати е в затвора защото е направил нещо нали . еми постави си цел ти като пораснеш и имаш деца да направиш всичко възможно те да имат един красив живот и да не им минава през ума това да се самоубиват . мен това ми помага опитай и ще видиш . аа теб кой те гледа имаш ли баба дядо някой близък чичо леля или ???

ri41
07-10-2011, 13:40
вместо да умираш заради другите, живей заради себе си я си направи кефа, наще ако ги нямаше, никой нямаше да ми вика на главата, по-добре погледни от добрата страна :) :)

ShtrudeL
07-10-2011, 14:44
Молиш хората да те посъветват тук, във форума...как да се самоубиеш? НЕ.