PDA

View Full Version : Незнам какво да правя.....



efisun
07-09-2011, 20:16
Здравейте ! Това е поредната история... една от многото. Но реших да я споделя.. тъй като аз съм човек на който не му пука за нищо.. докато не се влюбих.

От 3 години харесвам един съученик. Той замина в Холандия точно преди 3 години да живее с баща си. Всяко лято е тук и се сприятелихме благодарение на една приятелка. Преди година той ми предложи и аз му приех. Връзката ни беше от разтояние. Чакахме това лято да дойде за да се видим. Но тъй като тренирам карате се запознах с едно момче. С него много се разбирахме но само като пирятели. Излизахме заедно и такива. Но мисля че една от приятелките ми е казала на момчето с което ходех че съм му иневерявала и той спря да ми пише, звъни и така. Накрая скъсахме. Сега разбрах че една моя приятелка го харесва. След броени дни момчето идва. И се чудя.. дали да му кажа че имам още чувства към него.. да се изясним или просто да го оставя на приятелката ми.. Много ми е гадно. Приятелката ми се подготвя да му каже че го харесва// но все пак.. Една приятелка мисли че момчето от тренировките е виновно защото ме харесвало от 6 години.. а когато тя го помолила да ми помогнат.. той отказал и казал че са се скарали.. Моля ви.. кажете ми какво да правя? ДА говоря ли с него като дойде.. да се изясним очи в очи или просто да се предам... Омръзна ми от фалшиви приятелки.... :? :? Моля без обиди ....

alice13
07-09-2011, 20:22
според мен говори с него преди другата ти '' приятелка''. Все пак явно и той много те е ценял че е спрял да ти пише и разни такива... Главата напред и Късмет :-)

onestar
07-09-2011, 20:25
Не го оставяй на приятелката си.
Целта оправдава средствата. Ако щадиш средства, значи не си достойна да получиш исканото.

Искай да се видите, когато се върне. Не започвай да му се обясняваш в любов още в началото. Първо му кажи всичко което не знае... след това той сам ще прецени дали иска да има връзка с теб, а при отрицателно решение може би ще се наложи да гледаш приятелката си с него.

MimssXdd
07-09-2011, 20:41
Ако си струва..и ако си сигурна че го обичаш (или поне още имаш чуства) ..се бий с зъби и нокти за него :)

ZooB
07-09-2011, 21:27
зарязвай всичко и играй cs

anonymous708973
07-09-2011, 22:33
Ама ти сериозно ли?!

ThatsMe
07-09-2011, 22:43
"зарязвай всичко и играй cs" :shock: -ти си луд/а
За авторката извинявай, ти помоли без обиди ама ква е тая шибана курва. Много ми е странно как все още я наричаш "приятелка" ! А за момчето отиди при него и му обясни всичко ако го харесваш още и обясни,че тъпата ти уж "приятелка" те е натопила и не е истина !

w0sh
07-09-2011, 22:46
Тази тема деградира с всяко следващо мнение.

И аз съм на дъното.

Alenkaa
07-10-2011, 11:03
Много е кофти,че през живота ни минават какви ли не лъжци лъжкини..Външно те ни мразят нали?Но вътрешно ни завиждат..Това според мен е и отношението на твоята приятелка(и ми е много странно,че си и предоставила тази титла)към теб.Не и позволявай да ти открадне живота!Продължи играта на пук на нея и на всички които не одобряват връзката ви.Бори се докрай за това момче..и ще видиш,че всичко ще стане като в приказките-''Ти се влюбваш в своя принц,но между вас стават огромни пречки и някой се опитва да ви открадне щастието.Накрая обаче влюбените са заедно а този който ви мисли злото губи'' :D Глупаво,а?Но знай едно:Любовта е вечно в нас,тя е безкрайна..
Поздрави и успех :)

juj4elinka
07-10-2011, 14:55
Говори с момчето, обясни му, че не си направила нищо и че си натопена от "приятелка, защото тя има чувства към него. Бъди настоятелна в действията си спрямо него, защото понякога една погрешна стъпка е решаваща. :(