PDA

View Full Version : Толкова объркана .. Добър - но не уважава мнението ми?!



OnlyGirlInTheWorld
07-10-2011, 08:59
Може би ме помните от предишните ми дълги теми и оплаквания ...
Появявам се отново с още един дълъг разказ ...
Е, сега всичко се оправи (или поне аз така си мислех-не знам) ..
Скарахме се, наистина ми падна пердето пред очите и не ми пукаше за нищо .. този път се разсърдих аз.. След това заминах за седмица на почивка, върнах се, беше ми минало, но се държах приятелски (естествено не се чувахме, не си пишехме и не си говорехме много, много.. но в една компания сме все пак и няма как). Последният ден бях още по-умекнала, но разбира се приятелски настроена-нищо повече. На следващия ден заминах за 2 дни в друг град. Написа ми да ме пита кога ще се прибирам и дали ще излизам като се прибера?! Естествено отговорих... На следващия ден се държах ооще по-добре, говорехме си повече, писахме се, чухме се ... И той каза, че иска да ми каже нещо насаме. На следващият ден отидохме с колата на едно скритичко местенце. Тогава той мълчеше,мълчеше... хвана ми ръката и каза, че иска да ми се извини .. че ми казвал на мен, но всъщност той бил голям лигльо, не осъзнавал какво прави, ревнувал ме прекалено много, но правел всички тези неща, защото адски много ме обича, страх го е да не ме загуби.. и тн... Е, простих му за всичко, разбира се... А и той никога не прави такива неща, не се извинява или тн. това означава много за него. Сдобрихме се .. сещате се после какво стана ..... От тогава е адски добър, държи се страхотно, както беше някога в началото на връзката ни.. съгласява се с всичко с мен, не се караме за нищо. Не мога да го опиша, просто се държи уникално страхотно. И всичко до тук Супер ...
НО .. снощи бяхме се събрали у един приятел. Всичко вървеше повече от страхотно .. Докато другите момчета не казаха, че ще ходят на някаква вила, в която са се събрали на женско парти :shock: .. Естествено питах приятелят ми дали ще ходи и той каза - Не знам :shock: .. Казах му, че не искам да ходи, не ми е приятно, добре сме си така иска да се караме ли.. казвах му го няколко пъти, че не искам да ходииии..... И, съгласи се, каза ми: ''Мило толкова много те обичам, че не мога да си представя да се скараме, няма да ходя обещавам'' ..Успокоих се... Тръгнахме си, един приятел ни закара по домовете, но мен първа (така е и на път, а и казах, че искам първа, защото беше пиян и ме беше страх) ... ииииииииииииииииии може би се сещатеее какво стана ... Отишли саа там ... Чаках, чаках, чаках 20 мин.да ми напише в скайп, че се е прибрал .. и след 20мин. ми пише смс - Мило след малко ще се прибера, не се сърди, утре ще ти обяснявам ;* .. Направо полудях, не знаех какво да направя .... Написах му 100 смс-а ... а той ми каза, че се нуждаел от пространство :shock: О, Боже .. какво означава за него пространство .. не го спирам от толкова неща ..просто не исках да ходи при тези момичета ....
Не можах да заспя ... Прибраха се и един от компанията ми разказа как са се били целувалии нз. си какво... Попитах за приятеля ми .. и той ми каза .. ''Оо, той беше толкова изморен, че беше заспал и преди час и половина си тръгна'' .. и съм сигурна, че е така, не го прикрива и да ме лъже, защото ..... са такива, ако има нещо няма да го спестят ...

Е, кажете ми какво да правя .. Толкова съм объркана и наранена .....
Не искам да се караме, но винаги се сещам за това как не ме послуша, как въпреки всичко отиде ... Как да постъпя, кажете ми ??? :(

Auriss
07-10-2011, 09:06
Звучиш ми на класическа лепка. Не знам как те търпи човека. Съжалявам ако ти идва прекалено прямо ,ама не виждам откъде-накъде ще му мрънкаш като малко детенце ,ще го следиш ,че и ще го заплашваш.
На "пак ли искаш да се скараме" ако съм на него щях да ти се изсмея и да не те погледна повече ,камо ли дебнениците в скайп.


Е, кажете ми какво да правя .. Толкова съм объркана и наранена .....
Не искам да се караме, но винаги се сещам за това как не ме послуша, как въпреки всичко отиде ... Как да постъпя, кажете ми ?
Зарежи го. Ще му направиш адска услуга ! Наранена била ....

w0sh
07-10-2011, 09:09
Наранена е, защото не и ходи по акъла. Той като е пропаднал веднъж да ти се извини май много ти е вдигнал акциза.

horacio
07-10-2011, 09:11
Нали нищо не е направил, кво искаш още?

OnlyGirlInTheWorld
07-10-2011, 09:14
И двамата не знаете как стоят нещата преди това ... И как се е държал преди.. A и щом Той е преценил, явно наистина е имало нужда от извинение,заради всички предишни неща .. и не мислете, че и аз не съм се извинявала и не съм правила такива неща ...

Всъщност .. такива като вас .. що за момчета са, как ли се държат с приятелките си ;х

kayns
07-10-2011, 09:15
"Докато другите момчета не казаха, че ще ходят на някаква вила, в която са се събрали на женско парти"Това си е огромно изкушение :shock:

Auriss
07-10-2011, 09:16
Леле ,сега ти изчетох и другата тема. Ама ти си била истинско мрънкало ,бе ,моето момиче. Не се учудвам ,че така ти е реагирал тогава. Я си кажи - дразниш ли се като не е 24/7 с теб ,а ? Бас хващам ,че съм прав.
Вземи остави човека да си живее живота и порастни...променила се към по-добро. Променила си се към обсебващ ,заядлив интригант ,поне по отношение на връзките си. Не те знам що за човек си ,но това поведение ми е адски познато ,защото не веднъж съм го виждал ,и да ти кажа - и най-големия парцал да е онзи ,пак е в правото си.
Късметлийка си ,че е решил да даде шанс на връзката ви ,
съгласява се с всичко с мен, не се караме за нищо., което за теб явно е това.
Може и да греша ,но така като те чета - просто съм убеден ,че съм прав. Светът не се върти около теб ,а това твоето си е ревност в най-най-чиста форма ,че и придружена със страх да не го загубиш. Много ти е ниско май самочувствието и пряко ти рефлектира върху отношението към него. Намери си някакви интересни занимания ,приятели или каквото и да е ,че
а той ми каза, че се нуждаел от пространство ще ти е най-малкият проблем.

OnlyGirlInTheWorld
07-10-2011, 09:17
Нали нищо не е направил, кво искаш още?

От прекалено много неща съм се отказала аз, заради него-а той не може ли..и защо?! (и проблеми съм имала заради някои от тях) .. и все пак не съжалявам, защото той е на първо място и нищо друго не е по-приятно от това да съм с него ........

cherinka
07-10-2011, 09:20
Сама каза, че в прав текст си му казала 1)Да не ходи; 2)Не искаш да отиде.
Тук, според мен, и двамата сте виновни - 1)Ти - че се разпореждаш с личността му, затова къде да ходи; 2)Той - че не те е поканил.

А, и, ако си искала да се покажеш като властна натура, да не бе се прибрала първа. 8-)
Сто процента пичът, който ви е прибрал, след като си си тръгнала, го е навил да отиде. А някои хора са такива оратори и успяват да те убедят, че черното е бяло, така чееее

И друго би могла да направиш. На приателя ти може да му се е купонясвало и вместо да му забраняваш да ходи където и да било, толкова много като не искаше да отива да въпросния купон, вместо да се бяхте прибрали, да му беше предложила да отиде някъде двамата, вместо да се прибирате???

MuRocLaW
07-10-2011, 09:20
http://2.bp.blogspot.com/_8AYDf5rDsEg/TMJPXQ9C7QI/AAAAAAAABI8/4BeZO-liQOw/s1600/Didnt+Read.gif

Auriss
07-10-2011, 09:21
И двамата не знаете как стоят нещата преди това ... И как се е държал преди.. A и щом Той е преценил, явно наистина е имало нужда от извинение,заради всички предишни неща .. и не мислете, че и аз не съм се извинявала и не съм правила такива неща ...

Всъщност .. такива като вас .. що за момчета са, как ли се държат с приятелките си ;х

Такива като мен не угаждат на хората и не очакват и на тях да им се угажда => не си хващат циврещи псевдо-романтични патици ,които да им се катерят по главите. Ти грешиш в случая ,съжалявам. Колкото и да ти се иска да си права ,не си. НЕ МОЖЕШ да казваш на някого какво да прави - негов си е живота. Ти си просто част от него за известно време. Живей си твоя и си гледай собствения кеф и остави него да прави същото.
Проблемът при такива като теб е ,обаче , че 'кефът' се състои в това да 'обсебваш' някого на 100% . Което те прави неспособна да се радваш на това ,което имаш ,и да искаш все повече и повече от партньора си. Нали се държи добре с теб ? Не ти изневерява ,не те обижда ,не ти е посягал ,държи на теб... не знам какво повече искаш.
Май си съчиняваш интриги в случая и само гледаш да се изкараш жертва ,че пак да ти се извинява и да ти се лепи за Дто.

TheBeliever
07-10-2011, 09:22
А ти с какво право ще му забраняваш да ходи където и да било? Сигурно и почасови отчети искаш.

И защо не го изчака да ти обясни, а започваш веднага с драмите?



Не те разбирам, наистина. Аз на негово място и седмица не бих могла да издържа с някой като теб.

OnlyGirlInTheWorld
07-10-2011, 09:26
И двамата не знаете как стоят нещата преди това ... И как се е държал преди.. A и щом Той е преценил, явно наистина е имало нужда от извинение,заради всички предишни неща .. и не мислете, че и аз не съм се извинявала и не съм правила такива неща ...

Всъщност .. такива като вас .. що за момчета са, как ли се държат с приятелките си ;х

Такива като мен не угаждат на хората и не очакват и на тях да им се угажда => не си хващат циврещи псевдо-романтични патици ,които да им се катерят по главите. Ти грешиш в случая ,съжалявам. Колкото и да ти се иска да си права ,не си. НЕ МОЖЕШ да казваш на някого какво да прави - негов си е живота. Ти си просто част от него за известно време. Живей си твоя и си гледай собствения кеф и остави него да прави същото.
Проблемът при такива като теб е ,обаче , че 'кефът' се състои в това да 'обсебваш' някого на 100% . Което те прави неспособна да се радваш на това ,което имаш ,и да искаш все повече и повече от партньора си. Нали се държи добре с теб ? Не ти изневерява ,не те обижда ,не ти е посягал ,държи на теб... не знам какво повече искаш.
Май си съчиняваш интриги в случая и само гледаш да се изкараш жертва ,че пак да ти се извинява и да ти се лепи за Дто.

Не мога да си живея живота, защото и той има изисквания към мен и не иска да правя много неща, ревнува ме адски много без нищо да съм направила, не ходя на толкова много места .....

Auriss
07-10-2011, 09:31
Е айде сега какво стана !? Първо не му пукало за теб и ти се репчел ,след това те ревнувал и те ограничавал (говоря за другата тема). :shock: Ти сега някакъв психично болен ще го изкараш. В такива връзки винаги има един ,който си налага мнението и един ,на който в даден момент му писва да му се казва какво да прави. При което първият се превръща в жертва ,а вторият - в агресор. Сама си прецени кое си ти.

OnlyGirlInTheWorld
07-10-2011, 09:40
Е айде сега какво стана !? Първо не му пукало за теб и ти се репчел ,след това те ревнувал и те ограничавал (говоря за другата тема). :shock: Ти сега някакъв психично болен ще го изкараш. В такива връзки винаги има един ,който си налага мнението и един ,на който в даден момент му писва да му се казва какво да прави. При което първият се превръща в жертва ,а вторият - в агресор. Сама си прецени кое си ти.

Преди той си налагаше мнението, държеше се скапано, но всъщност му пукаше за мен (имам в предвид не искаше да се разделяме, но се е държал така явно, защото е знаел, че каквото и да ми каже аз ще тичкам да му се извинявам, докато не ми писна) .. пак казвам - не го спирам от нищо, просто не исках да ходи при всичките тези момичета ... Не искам да си представям какво щеше да е ако аз бях отишла на купон с момчета ...

cherinka
07-10-2011, 09:47
Е айде сега какво стана !? Първо не му пукало за теб и ти се репчел ,след това те ревнувал и те ограничавал (говоря за другата тема). :shock: Ти сега някакъв психично болен ще го изкараш. В такива връзки винаги има един ,който си налага мнението и един ,на който в даден момент му писва да му се казва какво да прави. При което първият се превръща в жертва ,а вторият - в агресор. Сама си прецени кое си ти.
Това ме навя на мисълта, че уж хората трябва да са равнопоставени и равноправни и винаги ще си ме дразни фактът, че единият от двамата трябва да е "командирът", нооо, какво да се прави, баланс трудно се постига. И ние с моя приятел в момента сме в етап водене на борба кой от двамата ще надделее върху другия и колко да не ми се иска да се отритна от принципите си, че хората трябва да са равноправни в една връзка, се налага. Все пак всяко стадо си има ръководител, за да може да върви напред, човек, който поставя правила, закони, следи са нарушения на установения ред. Та, с две думи - борба ли бе да я опишеш :D :D :D

ivcheto0o
07-10-2011, 09:51
Разбирам че ти е станало кофти и си изревнувала,но може би той е на принципа колкото повече му забраняваш толкова повече иска.И двамата имате вина в случая,имайте си повече доверие.

Ssummerjam
07-10-2011, 10:01
Приятелят ти е истински търпелив, аз на негово място не бих позволила да ми правиш подобни сцени и седмица. Неуверена си в себе си, а от там и в него. От това ти произхождат всички проблеми. Приеми, че и да ревнуваш, и да не ревнуваш, няма да спреш хода на събитията. Дай му свобода, не го ограничавай, не му забранявай, не му налагай мнението си...
Станала си прекалено обсебваща, което определено не е здравословно за една връзка. Преразгледай си поведението, иначе има напълно реална възможност да го загубиш.

w0sh
07-10-2011, 10:14
Много драма, много нещо.

juj4elinka
07-10-2011, 15:19
Много драма, много нещо.
+1
По темата.. Той, ако ти беше казал, че ще отиде нямаше ли да продължиш да мрънкаш? Проявявай повече разбиране към него. Не мисли, че с това, че му играеш по свирката го задължаваш да прави същото.

SisiStrange
07-10-2011, 15:40
Ще ти мине.

alice13
07-10-2011, 19:43
Ако ти е верен щти е верен каквито и да е момичета да има около него.. ако ще ри изневерява.. ще го направи.. НЕдей да го ограничаваш... така ще го изгубиш..

GossipGirl89
07-10-2011, 20:07
Тая ваща връзка нещо не ми е ясна. То връзка ли е изобщо след като постоянно си забранявате и заповядвате разни неща? Какво значи да се ограничавате от ходения насам-натам? Нито той има право да те спира, нито ти него. В крайна сметка вие не сте кучета та да се дресирате, а сте хора. Всеки човек има право на лично пространство и на време, което да оползотвори както си прецени. Не съм ти чела старата тема, но специално за тази - не си била права да го спираш, след като му се е ходело. Какво като са само момичета? Ако му имаш доверие това няма да ти е никакъв проблем. А и другото, което е - като толкова много ревнуваш е можело да поискаш да отидеш с него, а не да бързаш да се прибереш и после да вдигаш скандали. Значи, когато ти ходи по д-то всичко е ок, но в момента, в който спре да изпълнява нарежданията - почва да те дразни и да ставаш объркана... :?

OnlyMeAndYou
07-10-2011, 20:20
Сама каза. ТЕ не знаят как стоят нещата. АЗ също не знам. Знаете само вие двамата и купчината приятелки на които редовно се оплакваш. А и те ви познават. Така, че ако не си питала само за да разбереш как изглеждат нещата отстрани, освен че си лепка и мрънкало, нищо друго няма да чуеш. Говори с него, кажи му че те е обидил и наранил, без да изглеждаш като лепка. :) Нищо лично, знам че си разстроена, но така се изкарваш както описваш нещата.

MissBianka
07-10-2011, 22:07
Оххх много знаете всички ! Какво осъдихте момичето все едно вие сте най-либералните хора на света. И на вас няма да ви стане весело ако гаджето ви изведнъж реши да хукне на "момичешко" (или "момчешко" ,зависи от случая) парти :?

Поговори с него сериозно, но спокойно, с нерви до никъде няма да стигнете, виж дали можеш да му имаш доверие и дали наистина нищо не е направил ...

TheNewReligion
07-10-2011, 23:22
И ти и той сте яко тъпи. Ти му държиш сметка за глупости, той те лъже в очите, ти се правиш, че му вярваш, а той има страх от теб сякаш..Рано или късно ще скъсате заради собствената си тъпотия, ама акло питаш мене, по-добре да е сега. Само се мъчите и симулирате връзка.

chronic
07-11-2011, 00:43
И ти и той сте яко тъпи. Ти му държиш сметка за глупости, той те лъже в очите, ти се правиш, че му вярваш, а той има страх от теб сякаш..Рано или късно ще скъсате заради собствената си тъпотия, ама акло питаш мене, по-добре да е сега. Само се мъчите и симулирате връзка.С тва дет написа ти си най-тъпата от всичките във филма.. :lol:

SisiStrange
07-11-2011, 05:26
И ти и той сте яко тъпи. Ти му държиш сметка за глупости, той те лъже в очите, ти се правиш, че му вярваш, а той има страх от теб сякаш..Рано или късно ще скъсате заради собствената си тъпотия, ама акло питаш мене, по-добре да е сега. Само се мъчите и симулирате връзка.С тва дет написа ти си най-тъпата от всичките във филма.. :lol:
Я си пий валериана. :-o
Много правилно си го каза.

Mojito0
07-11-2011, 11:39
Прочети пак всяко едно мнение на Auriss.Там ще откриеш истината.
Тя боли, особено, когато не ни стиска да я видим и когато егото ни е обсебило напълно, но ако не друго - то поне може малка бележчица да си взежеш.И да престанеш да тровиш човека.
Отсега знам как ще ви се развие връзката, но нищо няма да кажа, защото така или иначе всички ще го прочетем в някоя следваща твоя тема.

SuperBadSuperFresh
07-11-2011, 13:06
Разсърдила си му се,защото му нямаш доверие.А това е началото на края.

OnlyGirlInTheWorld
07-12-2011, 22:40
Няма проблем .. Оправихме се още на следващият ден. Не съм се извинявала или такива глупости просто казах, че не му се сърдя ии тн тннн. .. Наистина съм решила да му дам повече пространство. Снощи пак ги викаха на такова нещо и аз му казах ако иска да отиде, но той не пожела. Утре и вдругиден е на РД - нека отиде и да се чувства добре .. само да не остава да спи там .. че като ги знам момичетата там ..и да не иска човек - ще го ''изнасилят'' :D .. Но все пак аз съм с него, а не те и му имам доверие :)