PDA

View Full Version : Първият ми път, обаче...



roseleaf94
07-10-2011, 14:18
Здравейте!
Снощи го направихме за първи път с приятеля ми. Е поне за мен беше първи път. Всичко беше повече от перфектно, докато не се стигна до значимата част. Бях се подготвила, че едва ли ще е кой знае какво, но беше по- лошо, отколкото очаквах. Болката беше смразяваща, а най- странното е , че дори тогава нямаше кръв...само болка. Стана още по- неловко, когато приятелят ми не можа да го вкара целия, защото аз вече плачех. Нормално ли е да ме боли толкова и още колко пъти ще бъде такъв кошмар?
Благодаря предварително.

roseleaf94
07-10-2011, 14:28
Хора, сериозно, помогнете ми!

LambOfGod
07-10-2011, 14:30
Нормално е. Евентуално още няколко пъти ще те боли. Шанс..

roseleaf94
07-10-2011, 14:34
Хммм... гадното е, че като ме боли- не мога много много да се възбудя... и пресъхвам...И СТАВА ОЩЕ ПО - ЛОШО... :smt022

ManyG
07-10-2011, 14:38
Вземи си лубрикантче и давай сама :) така хем ще знаеш кога да спреш хем на приятеля ти няма да се притеснява. :) е разбира се не е добре да му казваш за това :)

LambOfGod
07-10-2011, 14:48
Вземи си лубрикантче и давай сама :) така хем ще знаеш кога да спреш хем на приятеля ти няма да се притеснява. :) е разбира се не е добре да му казваш за това :)

Аз доколкото разбрах вече не е девствена, така че няма к'во...
А ако сама си "откъсне цветето" (Ххахах!) е по-добре да му каже, вместо той да реши, че е опитна и да почне да я пори, кат' дзвер..

ManyG
07-10-2011, 15:03
Вземи си лубрикантче и давай сама :) така хем ще знаеш кога да спреш хем на приятеля ти няма да се притеснява. :) е разбира се не е добре да му казваш за това :)

Аз доколкото разбрах вече не е девствена, така че няма к'во...
А ако сама си "откъсне цветето" (Ххахах!) е по-добре да му каже, вместо той да реши, че е опитна и да почне да я пори, кат' дзвер..

не не, нямах в предвид да си къса сама цветенцето а да се дойзшлайфа :) още известно време ще я боли така че идеята ми е да пробва сама :)

dimdim
07-10-2011, 17:09
лубрикант+пръстчета=стаж.
не се притеснявай :)

MojoJojo88
07-10-2011, 17:15
Вземи си лубрикантче и давай сама :) така хем ще знаеш кога да спреш хем на приятеля ти няма да се притеснява. :) е разбира се не е добре да му казваш за това :)

Аз доколкото разбрах вече не е девствена, така че няма к'во...
А ако сама си "откъсне цветето" (Ххахах!) е по-добре да му каже, вместо той да реши, че е опитна и да почне да я пори, кат' дзвер..

не не, нямах в предвид да си къса сама цветенцето а да се дойзшлайфа :) още известно време ще я боли така че идеята ми е да пробва сама :)
И що да не му казва?

roseleaf94
07-10-2011, 17:39
Пръстчета викате.... ами неговият е доста по- голям от пръстчета, ако разбирате какво имам предвид... а и преди да почне, той използва неговите, за да разшири малко и пак... зверска болка! Сега сядам настрани, защото имам чувството, че са ми пъхали мотика, а не пенис!!!

Jus7DreamBoy
07-10-2011, 19:08
Пръстчета викате.... ами неговият е доста по- голям от пръстчета, ако разбирате какво имам предвид... а и преди да почне, той използва неговите, за да разшири малко и пак... зверска болка! Сега сядам настрани, защото имам чувството, че са ми пъхали мотика, а не пенис!!!

:razz: :razz: :razz: сорри не се здържах ..

buzzzz
07-10-2011, 19:15
И при мен беше голяма болката и за това първия път само с пръсти, изобщо не е имало проникване. Спокойно, след 2-3 мъчителни опита ще спре да боли. Ако те боли много - само с пръсти, няма за къде да бързате :) Ще отмине болката, спокойно. И ползвайте лубрикант!

dream1707
07-10-2011, 19:20
При всяка жена е различно... и това е нормално :) ...
Ползвайте повече лубрикант, щом пресъхваш... не се панирай толкова и не мисли постоянно, че ще те боли адски, опитай се да се отпуснеш максимално..

OnlyMeAndYou
07-10-2011, 19:29
Отпускаш се. Ползвате лубрикант и го молиш да внимава. Трябва да бъде много нежен и да е наясно, че и той не трябва да се притеснява. Ако трябва първо наистина само с пръсти. С времето ще свикнеш а и ще спре да те боли. :)

GossipGirl89
07-10-2011, 19:31
Нормално е, първите няколко пъти е така. Както те посъветваха вече - ползвайте лубрикант и недейте да бързате. Нека приятелят ти отдели повечко време на любовната игра, за да те възбуди максимално много. И не го мисли толкова. Ако се притесняваш постоянно ще се стегнеш и ще те боли още повече. Трябва да си спокойна и отпсуната :)

roseleaf94
07-10-2011, 19:39
Благодаря много за съветите и се радвам, че ме приехте на сериозно! :) :) :) :)
ПС: лубрикант на Durex ли?

marilyn
07-11-2011, 11:37
При всяка жена е различно... и това е нормално :) ...
Ползвайте повече лубрикант, щом пресъхваш... не се панирай толкова и не мисли постоянно, че ще те боли адски, опитай се да се отпуснеш максимално.. +1

bubblef93
07-11-2011, 11:49
Пръстчета викате.... ами неговият е доста по- голям от пръстчета, ако разбирате какво имам предвид... а и преди да почне, той използва неговите, за да разшири малко и пак... зверска болка! Сега сядам настрани, защото имам чувството, че са ми пъхали мотика, а не пенис!!!
спокойно в началото при някой е така още поне 2 пъти ще е така и всико ще отмине няма да е от раз разбира се ами постепенно :)

malka_sladkka
07-11-2011, 16:24
лубрикант+пръстчета=стаж.
не се притеснявай :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Иначе е нормално :)

Roxie
07-11-2011, 16:44
Hey :)
Спокойно и аз съм така. Много ме боля, но трябва да стискаш зъби и да се отпуснеш. За лубриканта и аз смятам да пробвам понеже в началото си е доста тясно..

Успех :)

bootyboy
07-11-2011, 16:55
еми нормално е да има болка първия път..следващия се отпусни максимално и не трябва да си суха, а той да действа бавно и внимателно.. постепенно ще станат нещата :)
иначе аз ако го правя с момиче на което и е за първи път и се разплаче няма да мога да продължа :( :( като знам, че я боли много....