PDA

View Full Version : Упражнения>тренировки за топене на мазнини?



eminemfenka
07-10-2011, 14:50
Здравейте, та в жегите нещо много се застоях в къщи, а в момента съм на диета и резултатът е 0 . То цял ден да не се движи човек не си е работа :D Та се чудех,някакви упражнения или тренировки от интернет да ми препоръчате? Стремя се към сваляне на коремче и паласки и да намаля малко бедрата . :)

SlowDownBaby
07-10-2011, 14:57
Ау същата като мен,на диета съм,а единственото което правя е да карам колело през ден.Иначе можеш да си свалиш тае бо,аз го правех няколко месеца и бях доста доволна,но сега мързела ме тормози ;s
http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1

Надявам се да съм ти помогнала :)

MimssXdd
07-10-2011, 15:07
упражненията на синди крауфорд :) ;) 8)

eminemfenka
07-10-2011, 15:09
SlowDownBaby , Благодаря ти много! А ти иначе, от тежи упажнения видя ли резултат и г/д колко пъти в седмица ги прилагаше а й колко време ти траеше тренировката? :D Увлякох се във въпросите , но съм начинаеща в тази сфера!

SlowDownBaby
07-10-2011, 15:15
Голяма работа,на мен ми е приятно да отговарям :D
Ами аз ги правех мисля,че около 2 месеца,после почнах дск и ги спрях и напълнях :? Също така ги правех през ден,защото иначе мускулите свикват с натоварването и няма ефект,ако се правят всеки ден,и честно да ти кажа имаше ефект,почнаха дори да ми се образуват плочки на корема (смисъл малко над корема не мога да ти обясня,все пак имам коремче и не мога да имам плочки и по надолу..оф не знам дали въобще разбра нещо :-o )
Абе ако имаш време и желание ги почни,ще има ефект.Имай предвит,че изглеждат много лесни,но след като приключиш,ще си цялата вир вода...предполагам,че като за първи път ще издържиш най-много 15мин.. :-D Сега като стана въпрос,май и аз ще си направя едно таебо на бързо :D

eminemfenka
07-10-2011, 15:27
Хм,супер! Но смисъл аз имам да свалям около 7/8 кг. в момента съм 60кг на 174см и искам да стана 52/3 та въпроса ми беше дали сваляш с тези упражнения,че аз искам първо да сваля пък после да стягам. Иначе имам воля,поне за момента и мисля 1 ден твоите упражнения един ден други ?? :D

SlowDownBaby
07-10-2011, 15:33
Ама напълно ме убеди,че си като мен :D Но и аз ги бях почнала за да свалям,не да стягам,то първо свалих нужното и след това все да се оформя :))
Иначе и аз правих така един ден тае бо,на другия ден правех упражнения за паласки,пак около два месеца,няма да ти казвам просто колко свалих от тях ! Паласките ми почти бяха изчезнали !

http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/

Alekssandyr
07-10-2011, 15:41
Кардио ! Мързели такива !

eminemfenka
07-10-2011, 15:44
Супер! Значи от утре започвам тренировките,даже сега мисля да си направя график! Ти също можеш да ми правиш '' компания '' :D

Colouring
07-10-2011, 15:55
http://zamunda.net/details.php?id=110669&hit=1
И аз ги почвам от утре!Трябва да съм по-активна,че и аз като теб съм на диета и искам по-бързи резултати. :)
Иначе за коремната област-аз започнах да въртя обръч.Прочетох насам-натам и установих,че доста има доволни от това.Всъщност въртя два наведнъж,защото моите са обикновени и не са толкова тежки,пък дървен не ми се обикаля да търся.Но мисля,че и моят вариант не е лош,защото първия път като въртях и на следващия ден имах малка синина на корема..тежичко си е. 8-)

Adynamia
07-10-2011, 15:59
:) Да питам относно Тае Бо-то.. Упражненията без гирички/пръчки и т.н. ли са? :-o

babity
07-10-2011, 16:08
В тае бо принципно няма гирички. Ако искаш - може да ползваш, обаче не е задължително. Само в едното видео, мисля, имаше едни... като ластици. Не знам как им беше името. Но дори и да го правиш без тях, пак има натоварване.

Adynamia
07-10-2011, 16:11
В тае бо принципно няма гирички. Ако искаш - може да ползваш, обаче не е задължително. Само в едното видео, мисля, имаше едни... като ластици. Не знам как им беше името. Но дори и да го правиш без тях, пак има натоварване.

:) Ок. Мерси

Sunshin3
07-10-2011, 16:39
оу да, тае-бо :)
или онова.. Pump it up
упражненията на Синди също стават, тя има ебааси тялото :shock: 8-)

SlowDownBaby
07-10-2011, 17:01
Супер! Значи от утре започвам тренировките,даже сега мисля да си направя график! Ти също можеш да ми правиш '' компания '' :D

Виж за компанията съм съгласна,имам и таебото,но сега си изтеглих това Pump It Up...като ми се свали ще го видя какво представлява,но доколкото разбрах е по приятно.Ще го видя и ще кажа кое от двете ще правя,дори и ти да правиш тае бо,а аз това,пак може да си ги правим по едно и също време нали 8-)

eminemfenka
07-10-2011, 17:54
абсолютно :grin:

ginny
07-11-2011, 10:07
и аз си изтеглих тае бо и сега няма търпение да видя дали 6те има резултат

ginny
07-11-2011, 10:27
Въпрос: Само аз ли не мога да му вляза в темпото на тоя?

deHiTo0
07-11-2011, 11:55
Въпрос: Само аз ли не мога да му вляза в темпото на тоя?

И аз много, много не успявам. :-D Правя ги от преди малко и вече съм потна. :lol:

eminemfenka
07-11-2011, 12:42
Въпрос: Само аз ли не мога да му вляза в темпото на тоя? хаха не , то прегледах и други клипове но всички са много бързи , аз се опитвам да науча действията/стъпките пък и от време на време давам пауза и продължавам с предходното тъй , като съм ест. по - бавна от него... :D

kitti123
07-11-2011, 13:10
Въпрос: Само аз ли не мога да му вляза в темпото на тоя?
днеска го правих за пръв път и успях цялото да го направя без да изоставам и без да го спирам за почивки :grin:

ginny
07-11-2011, 19:51
То и аз не спирам за почивки, но той е толкова бърз, че ми отнема известно време да се усетя какво тр да правя :lol: 8)

anonymous708973
07-11-2011, 20:50
Ама напълно ме убеди,че си като мен :D Но и аз ги бях почнала за да свалям,не да стягам,то първо свалих нужното и след това все да се оформя :))
Иначе и аз правих така един ден тае бо,на другия ден правех упражнения за паласки,пак около два месеца,няма да ти казвам просто колко свалих от тях ! Паласките ми почти бяха изчезнали !

http://www.letsgym.com/2007/03/10/dosadnite-palaski/

Какви точно упражнения за паласки правиш?

eminemfenka
07-12-2011, 08:07
PinkPan7her

в цитата , тя е постнала линк :)

CraZyy123
07-12-2011, 17:58
Реших да пиша тук,за да не права нова тема.Попринцип не искам да свалям килограми,а сантиметри.Юни месец правих някакви упражнения,но честно казано, не видях ефект.Карах и 90 дневната диета и за един месец свалих около 3 кг.Както и да е.Сега смятам да почвам Пъмп ит ъп + Тае бо.Искам да ви питам според вас как е по-добре : Сутрин правя едното и вечерта другото или единия ден едното, другия ден другото?Заедно с това смятам да почвам да бягам и дано да видя някакъв ефект.Много искам да си смъкна корема и дано да успея!
И също така може ли некой, който е правил тея упражнения да сподели какви резултати е имало и горе-долу за колко време ще смъкна към 8-10 см от корема?Мерси предварително!

babity
07-12-2011, 19:41
Свали си пълната колекция на тае бо и прави всеки ден различна част. Като решиш, че в този ден ще правиш тае бо, прави само това в този ден. На другия ден прави пилатес. В замунда е много грозно видеото за каланетика и не е за препоръчване, но ако си намериш от другаде свястно филмче, си го прави. Тае бо е много повече за сваляне, отколкото за стягане. За два месеца комбинирано кардио и много пилатес, прасците ми са като камък.