PDA

View Full Version : бебешко олио



kitti123
07-10-2011, 16:15
Хей ! :)
От известно време се замислям за стриите.Имам тук таме и не са малко но явно махане няма... но како и да е.
Искам да ви попитам дали ако се мажа с бебешко олио мога да спра увеличаването им.Имам какви ли не лосиони но...Ако смятате че олиото би свършило работа моля кажете някоя марка.Все пак бебешките продукти би трябвало да са добри.. нали така ?

titinkaa
07-10-2011, 16:19
Даа,ще ти помогне за появата на нови.на Джонсънс бейби е хубаво.

lqlq89
07-10-2011, 16:32
Даа,ще ти помогне за появата на нови.на Джонсънс бейби е хубаво.

+1
И на Бочко е хубаво.

kitti123
07-10-2011, 16:36
а то попринцип би трябвало и да ми хидратира кожата нали ?

titinkaa
07-10-2011, 17:30
^Да.И кожата става много мекичка. :)

vampire_girl_
07-10-2011, 17:31
Олиото на Бюбхен,според мен е по-хубаво от това на Джонсън,но...въпрос на избор.Кожата ми е много чувствителна и се обривах от това на Джонсън.Моят случай,съвсем не единствен.

mine
07-10-2011, 18:45
И аз имам стрии(червени) и откакто се мажа(около 10 пъти вече) сякаш стриите се позаличават.. ама не съм сигурна много 8-)
Мажа се с Джонсънс бейби, използвала съм и шампоан на същата марка през лятото и много ми харесва :grin:

nikoletaw
07-10-2011, 18:48
Аз се мажа почти всяка вечер с бадемово масло и наистина има промяна.

kitti123
07-10-2011, 19:57
А някакви други бебешки продукти ползвате ли ?

cherrygloss
07-10-2011, 19:59
Аз се мажа почти всяка вечер с бадемово масло и наистина има промяна.
Бадемово масло за стрии?

titinkaa
07-10-2011, 20:02
Аз се мажа почти всяка вечер с бадемово масло и наистина има промяна.
Бадемово масло за стрии?
Ми да,и то помага. :)

cherrygloss
07-10-2011, 20:11
Аз се мажа почти всяка вечер с бадемово масло и наистина има промяна.
Бадемово масло за стрии?
Ми да,и то помага. :)
Не знаех, мерси. Трябва да го пробвам. :)
А някой чувал ли е метода с кафето .. четох в един друг форум че помагало ако търкаме с кафе или утайка от такова местата със стрии или целулит но дали действа .. ?

kitti123
07-10-2011, 20:19
Това с кафето съм го чувала за целулит , но за стрии не знам

kitti123
07-11-2011, 07:39
Иначе питам защото съм решила да сваля 2-3 кг.. а като се им в предвид , че до сега не съм отслабвала или качвала и имам стрии... какво остава като почна да свалям ... :? :x

WaterLilly
07-11-2011, 07:57
Аз ползвам бебешко олио, след като се търкам с гъба. Моите са бели вече и е вярно, че след тая процедура почти не се виждат. :)

cookie_master
07-11-2011, 08:11
Аз ползвам бебешко олио, след като се търкам с гъба. Моите са бели вече и е вярно, че след тая процедура почти не се виждат. :) заличават се след процедурата и после пак се появяват или се виждат по-малко с времето?

lqlq89
07-11-2011, 08:44
Аз ползвам бебешко олио, след като се търкам с гъба. Моите са бели вече и е вярно, че след тая процедура почти не се виждат. :)

Каква марка бебешко олио ползваш?

kitti123
07-11-2011, 08:57
Аз ползвам бебешко олио, след като се търкам с гъба. Моите са бели вече и е вярно, че след тая процедура почти не се виждат. :)

Каква марка бебешко олио ползваш?
даа.. и аз искам да знам

WaterLilly
07-11-2011, 09:54
Аз ползвам бебешко олио, след като се търкам с гъба. Моите са бели вече и е вярно, че след тая процедура почти не се виждат. :)

Каква марка бебешко олио ползваш?
даа.. и аз искам да знам
http://beautycosmetic.biz/images/johnosnbabyoilaloe.jpg

Такова на Johnson's baby, малко само му е променена опаковката (в капачката). С алое. Към 5 лв беше.



Аз ползвам бебешко олио, след като се търкам с гъба. Моите са бели вече и е вярно, че след тая процедура почти не се виждат. :) заличават се след процедурата и после пак се появяват или се виждат по-малко с времето?
Веднага след мазането почти не се личат, на другия ден пак си се виждат. :) Т.е. е само моментно, не е траен ефектът.

kitti123
07-11-2011, 13:01
днес казах на мама да ми купи като ходи до козметичния а тя не ми взема и ми вика кой ти каза че т'ва олио ще ти помогне....И в магазина продавачката и написала една бележка Билка модулатор за тяло ( к'во общо със стриите има нз) и някакъв масажен крем на Кокона... Да съм била разгледала в интернет..

lqlq89
07-11-2011, 16:16
Аз си го взех преди малко 5лв е. За стрии едва ли ще помогне, но кожата ми е много суха и ще ми се отрази много добре. И преди съм го ползвала.

ver4eto007
07-13-2011, 13:11
Аз се мажа почти всяка вечер с бадемово масло и наистина има промяна.
Бадемово масло за стрии?
Ми да,и то помага. :)
Не знаех, мерси. Трябва да го пробвам. :)
А някой чувал ли е метода с кафето .. четох в един друг форум че помагало ако търкаме с кафе или утайка от такова местата със стрии или целулит но дали действа .. ?

Да, бадемовото масло е много подходящо, дори бебешкото олио на Nivea - Nivea Baby (Lovingly Caring Oil with almond oil) съдържа такова. Какаовото масло и маслото от пшеничен зародиш са добри, но достa трудно се намират чисти масла без разни примеси, по-често се срещат под формата на лосиони, в които не е гаранция, че изобщо има малка част от тях. Кафето е антиоксидант, но не знам дали има действие за стриите и целулита. Но така или иначе животинската мас е най-доброто средство, но малко хора се решават да пробват, тъй като има доста неприятна миризма.

Yankee
07-13-2011, 15:43
А само за нови стрии ли действа бебешкото олио? :) Заличава ли и по-стари?

ver4eto007
07-13-2011, 18:49
А само за нови стрии ли действа бебешкото олио? :) Заличава ли и по-стари?

Такаа, значи стриите няма как да бъдат заличени, независимо дали са стари или нови. Тези съвети, които дадох по-горе са за предотвратяването но нови такива. Сега наскоро гледах, че с мезотерапия новите червените стрии изчезвали до 90 %, но не знам със сигурност.

Като цяло стриите са предизвикани от бърз растеж, бързото сваляне или качване на килограми и най-вече от начина на хранене, тъй като ядем само боклуци. Колкото и да се стараем да се храним здравословно, вечe всички храни са с изкуствени оцветители подобрители и т.н.
В следствие на това кожата губи еластичността си и ето ти и стриите. Иска се жестоко хидратиране и внимание какво се яде, въпреки гореспоменатите неща.

pal4eva
06-29-2014, 20:37
Здравейте,с бебешко олио на Hipp също помага много..може да е по скъпичко но дава ефект поне на мен